ETS 2 - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu] Yeni Işıklandırma

Her zaman sabah 8’den akşam 8’e kadar sürüp uyutuyordum dayanamıyordum. Artık gece şoförüyüm :smile:

2 Beğeni

Şunu göz ardı etmeyin hala fazlasıyla eksiklikler olduğu söyleniyor blog yazısıyla güncelleme çıktığında görüntülerden daha iyi olabilir grafikler

benide gece fotoğrafları vurdu.

1 Beğeni

Herkes gece güzel olmuş diyor tamam bende beğendim ama. Gece olunca kasan bir oyun olmasında

1. bir video daha sonra gelecek gibi görünüyor.
24 Beğeni

Video biraz uzun olmuş ama neyse siteye girip 3 dakikada okumaya üşenenlere göre olmuş.:smiley:
Bu arada hasan abi yarın yayın olucaksa selçuk abide gelsin o anlatır zaten arkaplanda ne olup bittiğini.

3 Beğeni

Oyun gece daha kaliteli duruyor, gündüz ise tam tersi diyebilirim ama bunu sadece ats’de gördüm :slight_smile:

3 Beğeni

Burada Monarşi mi var haklı ya da haksız da olsa yorum yaptık ancak Selçuk Bey’in düşüncesinin doğru olduğu kanısına varılıp bizim yorumlarımız silindi lütfen eşit davranın bu konuda!

1 Beğeni

Sildim çünkü SCS ile SiSL’i ayırt edemiyorsunuz onun burada resmi olarak bulunmadığını anlamak istemiyorsunuz. SCS gömmek insanların hobisi haline geldiği için açık görünce oradan yürümek hoş olabilir.

Mesajını düzenlemişti ama dediğim gibi ikisini birbirine karıştırmayın. Bütün mesajları silmeyip de ne yapayım? :smiley: Sabaha kadar boş tartışmayı mı izleyeceğiz.

8 Beğeni

Hayır ancak Selçuk beyin haksızken haklı durumuna vardığını düşünüyorum ve dikkat ederseniz Ben gömmedim SCS’yi benim eleştirim Selçuk bey’e

1 Beğeni

Ama bazıları yorumlarında :smiley: temsile kadar getirdi meseleyi oradaki mesele sadece “amk” ifadesiydi ve bana soracak olursanız parktaki bazı yorumlar gerçekten o tepkiyi hak ediyor buna benim yorumlarım da dahil. Olayı çok farklı noktaya çekmeden devam edilseydik böyle bir şey olmayacaktı. Ama iş sen SCS’yi temsil ediyorsuna gelince orada çözüm yok. SiSL her yerde her şekilde bireysel olarak yazıyor.

Yani bu biraz da Facebook, Twitter tartışmalarına benzedi. :smiley: Meseleyi herkes anladı.

Cascadia geliyor onun keyfini çıkaralım gerisi boş.

5 Beğeni

Evet o konuda haklısınız

1 Beğeni

Beyler şaka maka koca ülkede ne güzel birbirimizi bulmuşuz aynı şeyleri seviyoruz hayallerimiz aynı (ecs mesela) birbirimize sahip çıkıp, destek olalım.

Bugün parktaki herkese sıcak çay ve zeytinli(ama gerçekten zeytinli) poğaçalar benden.

5 Beğeni

ETS2 konusunda bu ne propaganda ?? ATS bir renk olsaydı gri olurdu varya, sönük böyle iç karartıcı, gergin ııykk :rofl: :rofl:

3 Beğeni

Madem öyle İBAN atıyorum 10 tl çay ve poğaça ücreti yollayıver bi zahmet… !!! (steam hediye çeki de olabilir.)

1 Beğeni

Aslında SCS Software, Mack Anthem tanıtımında bize sadece Mack Anthem’i tanıtmamıştı… :laughing: :wink:

13 Beğeni

Sisl ve diğerleri :D:D

3 Beğeni

Selçuk abinin ışıklandırma ve diğer olaylara ilişkin açıklamalarını izleyebilirsiniz. Çok iddialı konuştu. :smiley: Evet gerçekten bazı ipuçları var ama gerisini göremedik. Onları da önümüzdeki haftalarda görürsek kesinleşir. Eğer diğer yapımlarda olan tahmin ettiğimiz o dinamik gölgeler ve ışık hareketleri varsa zaten bu olaydan epey kazançlı çıkacağız demektir.
Oyunun şu anki halinden soğumamak için çok çabalıyorum. @Burak34 tarafından paylaşılan ekran görüntüleri insanı bambaşka düşüncelere sokuyor onun yaptığı şeyleri oyun artık altyapı olarak sağlayacaksa reshade vb. grafik eklentileri ile daha doğru görüntüler elde edebileceğiz.
Yayında da konuştuğumuz gibi oyunu yenileyecek bir adım olduğundan hepimizin bir süre grafik modsuz ham halini oynamamız ve olabildiğince önemli, yeni-eski noktalara gitmemiz gerek.

Ses olayında büyük bir adım vardı. Hala da meyvelerini mod yapımcılarından görebiliriz. Iberia öncesi gelecek olan 1.40’ta çevre-ortam sesleri ile(birçok kişi tırtıklı şerit sesi vb.) eksik olan ve kendi bloglarında bahsettikleri ses efektlerini getirirse harika olacak. Buna araçlar için olan yenilikler de dahil olursa daha iyisini almış oluruz. Evet nedense stok sesler hala bir garip ve biz hala 1-2 kişinin yaptığı modlara mecbur kalıyoruz bu da 2021 yılında devam edecek. :frowning: Daha farklı versiyonu olmasa yapmazdık.

20 Beğeni

Acaba kokpitin içindeki tuş ışıkları değişecek mi ? Çok ölü gözüküyor oyunda.

2 Beğeni

1.40’da zaten FMOD için bir sürüm güncellemesi olacak bu belli ki ben şuan FMOD ile ilgili bazı hatalar almaya devam ediyorum. Bu da hala gelişeceğini gösteriyor, stok sesleri orijinallerine çevirmek için Cascadia gibi yapmak gerekir ve bu evden çalışan şirket için çok zor herkes zorunlu olarak eve kapanmışken. Sanırım Mack ve WS stok ses, onun dışındakiler orijinal olması lazım