ETS 2 - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu] Yeni Işıklandırma

Yatamıyorum arkadaş.

9 Beğeni

Önceleri krom takmak istemezdim. Bundan sonra eksik etmeyeceğim tırdan.

3 Beğeni

Şöyle bir durum fark ettim. Gece Yat taşıyorum ve dorsenin uyarı ışığını açayım dedim(benim tırda uyarı ışığı yok). Dorsenin en arkasında dönen sarı ışık kabinin içinde dönüyor sanki aramızda ışığı kesecek hiçbir materyal yokmuş gibi.
Birde bununla bağlantılı olarak gece köprünün altındayım köprünün üzerinden uyarı ışığı açık olarak geçen ai dorsenin ışığı kabini aydınlattı.
Bu düzeltilmesi gereken bir durum mudur sizce?

1 Beğeni

#7.45 / Ankara :face_with_hand_over_mouth::wink:

4 Beğeni

Usta, ben Selami kolay gelsin :+1::wink:

Güncelleme iyi hoşta, sabahın ilk ışıkları ve akşamüstü far ışıkları birazdaha belirgin olmalı bana göre . Zaten sana demistim, insallah buradan sesimizi duyarlar :slight_smile:

oynamayin fmax’la kardesim , sonra gelip burada isik soyle kotu boyle kotu :smiley: daha duzeltmedik fmax’i :smiley:

5 Beğeni

yok oyle bir dunya :smiley: gunes gorundugu an far biter :smiley:

4 Beğeni

Buradaki amaç gerçek hayatta ışık nasılsa oyunda da aynısını yapmak. Şöyle olsun böyle olsun demeniz bir şeyi değiştirmeyecek. :slight_smile:

Güncelleme muazzam olmuş gerçekten harika iş çıkarmış SCS çalışanları tebrik ediyorum oyun 1.39 sürümüne göre daha stabil hale gelmiş gözlemlediğim bir durum var araçların farlarını açınca kısmen FPS düşüşü yaşanıyor oda normal bir durum sanırım.

1 Beğeni

Hala Youtube’da far konusunda kötü diyenleri izledim az önce nasıl kötü diyorlar bilemiyorum :smiley: Yanlış şeylere alışıp doğru zannediyor olmaları garipsenecek durum. Şu fotoğraflar bence gece hakkında gayet açıklayıcı hadi gece araç sürmediniz gerçekte hiç gece de mi yolculuk yapmadınız :frowning: Otoyolda özellikle yeni asfaltlanan yerlerde sokak lambası kullanılmadıysa ilk fotoğraftaki gibi dehşet bir karanlık hissine kapılıyorsunuz gerçekte de yavaşlama ihtiyacı duyuyorsunuz. Bence far konusu zirvede şuan. :slight_smile: Işık altında çekicinin farlarının gözükmemesinin de en güzel örneği 3. fotoğraf En alttaki fotoğrafta ışık doğru diyenler yine çıkacaktır elbet… :slight_smile: Keyfini çıkaralım biz…

artworks-000459033294-5vh8m9-t500x500

4 Beğeni

Arkadaşlar Selamlar, henüz deneyemedim betayı. merak ettiğim bişey var 70-110 arasında fps alıyordum. bu güncelleme ile değişiklik olur mu sizce? yaşadınız mı böyle bir durum?

adam 2 gündür gündüz ışığın yere vurmayacağını anlatamadı :joy:

4 Beğeni

Çok bi değişiklik olmaz ama az da olsa fps kaybı yaşarsın.

Yaşamazlar ayarı var orta ayarda oynarsa aynı fps yi alır.

Güzel bir karşılaştırma videosu hazırlamış, buraya bırakayım. Oyuna renk gelmiş adeta :smiley:

12 Beğeni

tam ben atıyodum seninkini gördüm :smiley:

Abi çok degil . Sanki bir tık daha fazla yanmasi lazimdi farın sanki. Akşamüstü ve sabah gunes dogarken icin diyorum. Ama siz bilirsiniz. Yinede güzel güncelleme oldu ve bir çok şeyin önunu acacak bu guncelleme.

1 Beğeni

@SiSL abi bakar mısın böyle oluyor cam 1.40 betasında.
Görüntü de ilginç bir şekilde bulanık çıkmış anlamadım :slight_smile:

Herhangi bir harita modunda oynuyorsan eger böyle hatalar olabilir. Ama orjinal harita oynuyorsan sebebini bilemem.

1 Beğeni

Orjinal harita. Ve ayrıca eklemek gerek gece Fps’de ciddi bir artış var.