ETS 2 - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu] Yeni Işıklandırma

Bazıları neredeyse tırlarda teker var buna da şükür modununda. Ya biz Los Angles’de yaşıyoruz yada Bazıları Katmandu’da. Hayret ediyorum acaba 2021 yılındamıyız ne bileyim…

arkadaşlar videodaki gibi ya da ona yakın görüntü kalitesinde oynamak için hangi ekran kartını önerirsiniz? fikirlerinizi alayım

Minumum 1650 Super | 5500XT

1 Beğeni

5500XT 4 mü 8 mi?

AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor 3.40 GHz ve 1660S sistem ile yeni grafik modunda oynanır mı?

Arkadaşlar yine başlamayalım, o kartla bu mu olur şu kart kaç fps verir? Daha çok değil 1-2 ay önce bir ton yine aynı şeyler soruldu, yeni ışıklandırma güncellemesi çıkıyor grafik güncellemesi vs. oyun komple mantığı vs. değişmiyor veya mevsim gelmiyor, var olan ışıklandırmaya güncelleme çıkacak. Güncellemeye negatif baksak performans düşecek diye düşünsek bile olsa olsa 5 10 düşer yani. Ben 1650 Super diyorum minumum kalkıp 1660 Super yazıyorsun yani daha üst model olduğuna göre? Sorunun amacını anlamıyorum alicem sorsa diyeceğim neyse…
@alicem 4&8 fark etmez ETS-ATS zaten belleklerin 2,5 gb’lık kısmını kullanıyor maksimumda yeni güncelleme ile ortalama olsa olsa 3,5 kullanır maksimum. Ama tabi tavan seviyeye doğru yaklaşacağı için 4gb tercih etme derim 8 almaya çalış. Azda olsa %10 %15 fark var iki model arasında. Ama bütçen yetmez stok yoktur 4 düşünebilirsin. Bana soracak olursan 4gb’lık 5500xt yerine, 1650Super alman daha faydalı olur bellek boyutu aynı ikisininde ama Nvidia daha stabil. Yani sana önerim 8gb’lık 5500XT. Stokta yoktur bütçen yetmez o halde 4gb 5500XT almak yerine 1650Super alınır. ’ İncehesap’ın cuma indirimlerinde 1650 super uyguna satılıyor 1700-1800TL arasında cuma akşamları kaçırma derim’…

1 Beğeni

resim

Çok haklı :grin:

7 Beğeni

tavsiyen için teşekkür ederim. tamamdır düşünüp karar vereceğim

1 Beğeni

Bir örnekte 1.50deki el freni sesi.2011-2012de kaydedildi ve daha geçen sene geldi.:smiley:

2 Beğeni

:smiley: hadi çık da tatlı tatlı gidelim

7 Beğeni

Going east ve britanya bölgesindeki eski yol kaplamaları da değişir umarım.

Sanmam önce bi Almanya tamamlansın yavaş yavaş sindire sindire yaparlar.

1.40 beta bug bölümü her iki oyun için de açılmıştı. Dün akşam yapılan yayın oku yaydan çıkardı.

https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=278

Ancak hangisi önce gelir meçhul gönlümüz ATS’den yana ikisi aynı anda olmaz :smiley:

4 Beğeni
1.40 güncellemesinin ilk önce hangisine gelmesini istiyorsunuz?
  • American Truck Simulator
  • Euro Truck Simulator 2

0 oylayanlar

Hayır ya ETS’ye gelmeli. Amerikan çekicilerini sürmek işkence.

ben zaten gizli oy olduğu için ets2’ye attım :stuck_out_tongue_closed_eyes:

4 Beğeni

Muhasır medeniyetin merkezini yine bir o kadar modern ve medeni çekicilerle ve yeni ışıklandırmayla birlikte denemek istiyorum.

Ats çekicilerinden sonra Ets deki çekicileri sürdüğüm zaman daralıyorum,bunalıyorum kutu gibi kabinleri var :smiley: