ETS 2 - 1.37 Güncellemesi [Ana Konu]

Gerçekten tırın içine binemediğimiz için belki de bu kadar hevesliyiz kardeş.

3 Beğeni

O hata sendeki bir moddan kaynaklanıyorr olabilir büyük ihtimal bir mod ile çakışma durumu var olabilir bir kontorol et bence

1 Beğeni

ben aracın içindeki sesleri veya yenı ses olayından bahsedıyorum araçların gerçekte içinde dışında nasıl ses çıkardığını bilmeden olmamış gibi şöyle olmuş böyle olmuş neye göre olmuş veya olmamış diyorsunuz ses konusunda demeye gerek yok bilginiz yoksa yazmayın diyorum sana demiyorum bu arada onlar kendılerını iyi biliyor

2 Beğeni

Yürü be reis kim tutar seni

2 Beğeni

bu arada 6,9 gb nedir ya ne indiriyoruz :smiley:

1 Beğeni

Arkadaşlar araçların motor seslerinde değişiklik var hasan videoda bahsedecektir mutlaka ama eski actrosun sesi değişmiş mesela

1 Beğeni

Format bende atacağım hacı da şu Windows’un Mayıs güncellemesini bekliyorum bakalım her şeyde güncelleme bekliyoruz anasını satayım :grinning:

Ama aynı zamanda sadece anadolu yakasının yarısı var :thinking:

Allllah Allah bak sen

1 Beğeni

Benim istediğim şey durup el frenini indirince kulağı hava sesi gelmesi. El frenini kaldırınca yine aynı şekilde. Ben hava sesi çok seviyorum ne kadar hava sesi o kadar gerçekçi hissediyorum

1 Beğeni

Korna sesleri bi garip olmuş, actros mp3 ün kabin içi aksesuarlarında kanat çıkmış olmalı ki yerlerinde değil de sürücünün kafasının üzerinde duruyorlar :joy: , man euro 6 sinyal sesi yavaşlamış görüntü ile aynı anda ses gelmiyor. Son olarak da araçların bazılarının rolanti sesleri hızlanmış baya. İlk izlenimlerim bu şekilde, umarım ileriki zamanda daha iyi şeyler görürüz. Cümleten hayırlı kandiller, keyifli sürüşler :blush:

1 Beğeni

umduğum gibi olmamış açıkçası gaza basınca bi boşluk var sanki bişeyler eksik gibi gazdan çekincede öyle eski sesin tadını vermiyor

5 Beğeni

Henüz beta sonuçta bunlar tam sürümde halledilir ve seslerin gerçeğe daha yakın olacağını düşünüyorum maalesef araç içi sesleri gerçekçi bulmadım onun dışındakiler gayet iyi zaten eldekilerle ancak bu kadar oluyor herhalde. Fernbus güzel bir alternatif mesela bu konuda interior sesi çok tatmin edici. İnterior seslerine artık modlamayla falan bir şeyler yapılır. Yapıştır EVR…

5 Beğeni

POV Driving Scania S520 - Late night ride through Oslo - YouTube gerçek scania next geni tırın içinden sürüyor, tünellere falan da giriyor bi bakın bakalım.

2 Beğeni

ben özel bir windows sürümü yükledim windows uygulamalarının yarısı neredeyse yok performansa dayalı bir sürüm istersen link atarım inceleyebilirsin

:smiley: Yok yok video montaj bence aracın içine binince yan koltuğa da motoru oturtuyoz araç sesi hiç içerden uğultu gibi gelir mi? Tövbesteyşın

1 Beğeni

eski actros’un modellemesinde yanlışlık var 3-4 güncellemedir böyle ve aynalarda da sorun var. ileride bir el atarlar umarım tüm çekicilere

Beyler ben birşey fark ettim ats’de kenworthlerin korna ve havalı korna sesi ile scania’nın yeni modelinin korna ve havalı sesleri sanki bana aynı gibi geldi sizde de aynı mı ?

kandiliniz mübarek olsun ilk önce benim tespit ettiğim hataları paylaşmak ve düşünceleriniz merak ediyorum

Öncelikle yeni tuning dlcsi nin kesinlikle volvoya geleceği bence belli oldu içi baya düzenlenmiş iç konsola masa gelebilecek şekilde ayarlanmış ayrıca volvonun dış panjur standart ve renkli parçaları bulunurken bu parçaları kaldırma butonu bulunuyor yani düzenleme yaparken bunu atlamışlar kaldırınca tırın motor bölümü gözüküyor diceksinizi ki bu parçalarda böyle şeyler olabilir en yakın örnek renault t range aynı yerde öyle bir hata yok.

1. si kamyonların sunrooflar başta volvo olmak üzere düzenlen miş tam sürümde veya 1.38 de açıp kapama özelliği gelecek gibi duruyor bu çok normal f mod ile bunun önünü açtılar çünkü.

2. Dörtlülerde veya herhangi bir buton sesi bulunan tuşlarda sürekli bas kapatta ses çıkmıyor bazen tek çıkıyor (canım sıkıldıydı yolda :smiley:).

3. Camlara bence 2 sini aynı anda kontrol edebileceğimiz tuş getirilmeli direksiyonda sıkıntı çekiyoruz yoksa.

not: Bu kadar hatalı çıkmasının sebebi bence biziz çok darladık işleri baya yavaşlamışken biraz daha sabretmeliydik hayırlısı.
ve bunları bu kadar fazla yazarken ets yapım departmanı bunu okuyor olacak saygılarımla

4 Beğeni

Eski Actros da zaten bir sorun var o modifiye paketini bile doğru düzgün uyarlayamadılar şimdi gelen 1.37 güncellemesinde ona baktım modifiye paketin de bir iki aksesuar da hala hata var ya kardeşim kaç güncelleme oldu yaparken hiç mi gözleri görmüyor bunların hiç mi ince ayar çekmiyorlar? Anlamadım gitti…

1 Beğeni