ETS 2 - 1.37 Güncellemesi [Ana Konu]

yeni seslerde çok fazla echo var rahatsız ediyor kulaklarım ağrıdı başıma vurdu atsde de aynı şey geçerli dozunu hala tutturamamışlar
zaten bu güncellemede bildiğiniz üzere motor sesler(kamyonlar) ile ilgili önemli bir adım atılmıyor sonra yapılacak

3 Beğeni

1.36 public betayı seçtim oldu

1 Beğeni

araç seslerinde bir tutarsızlık var nedense bilemiyorum. umarım düzeltirler.

2 Beğeni

Gazdan eli çekince ses direkt kesiliyor mu? Ats’de öyle bir sorun vardı. Klavye ile oynayanlar için çok sıkıntılı :disappointed:

5 Beğeni

Evet klavye’den oynayanlar icin sikinti W-A-S-D oynadiklari icin cok siminti direksiyonla oynayanlar icin sikinti yok tabii

4 Beğeni

Bende de 1.36 gözüküyor ancak 1.37 indiriyor ismini değiştirmemişler 5.6 GB indiriyorum şu an boyutu sıkıntı değil benim için hayırlı olsun bakalım :slightly_smiling_face:

Yeni ses motoru FMOD, açılabilir camlar, yenilenen Fransız şehirleri dahil birçok yenilik ve özelliğin olduğu 1.37 güncellemesi ETS 2 için açık beta olarak yayımlandı. https://www.simulasyonturk.com/euro-truck-simulator-2-1-37-guncellemesi-icin-acik-beta-cikti/

10 Beğeni

@HasanOfke video tahmini ne zmn gelir abi başladın mı yoksa ?

dün gece pc formatladım dedim ki 1.37 gelsin öyle kurarım oyunu oyun indi 30 dk sonra beta çıktı :smiley:

Arabaların korna sesleri değişmiş

Başkan sende oyunda tırıtklanma yok ben var neden

Yeni yükleme ekranları gelmiş

2 Beğeni

Scania NextGen’de düşük devirde yüksek devir sesi geliyor. Normal karşılıyorum fakat şu durumda uzun süre oynanacak halde değil :slight_smile: biraz daha sabır gerekiyor, ara güncellemeleri bekleyin o zaman yorumlayın.

1 Beğeni

Bu fotoğraf bize gelecek bütün ülkeleri gösteriyor. İşin ilginç tarafı Türkiye’nin Anadolu yakasıda var.

20 Beğeni

bu ne zaman açılır 10 dk falandır böyle

1 Beğeni

FMod aşırı güzel bir farklılık oldu oyuna. Ama kabin içi araç seslerinde olmamış bir şey var gibi, ne olduğunu çözemedim ama var bi’ sıkıntı.

Kabinin içinde motor sesi uğultu olarak duyulur motorun sesi belli bile olmaz özellikle yeni araçlarda. Düz yolda içeride sadece uğultu olur duyulan tek şey çat çut tuş sesleri falan yani en fazla. Genel olarak hoşuma gitti garajın içine girdiğinizde sesler yankılanıyor vs hoş olmuş.

6 Beğeni

Scania lar yenilen misss

Scania S730 Wrong Emblem [NOT A BUG]
Scs software forum da S730 KEN 730S OLMUSSSSS

3 Beğeni

gerçekte tırın içine binmemiş veya tırla gitmemiş insanlar lütfen yorum yapmayın sadece dışarıdan duyulan seslerle gereksiz toxiclik yapmayalım :smiley:

Kornalar bu şekilde bende kırmızı görünüyor, diğer araçlarda da öyle. Aynı hatayı alan var mı?