Escape from Tarkov - Ana Konu

An itibariyle Escape from Tarkov oyununa katıldım. Bu konu üzerinden oyun hakkında izlenimlerimi ve videoları bulabileceksiniz.

1 Beğeni

steam’e niye gelmezki :roll_eyes:

1 saat 31 dakikalık bir yayın yaptım. Çok iyimiş tam zamanında daldım oyuna YouTube’a aktarıyorum bitsin buraya atarım. Biraz daha takılayım ya da akşamdan sonra SCAV olarak girip video çekebilirim.
İzlenim değerlendirme ne nasıl olunur daha sonra anlatılabilir.

1 Beğeni

Videoda
Offline modda fabrikada dolaştık-ana karakter
SCAV olarak girdik. İlk girişte pompalı ile 5 adam aldım.
Offline olarak orman haritasını dolaştık loot yaptık-ana karakter
Ardından gümrükte online olarak SCAV şekilde girdim

Şimdi bir video kaydı aldım. Gece başladım sabah oldu vs. 2 kişiyi avladığım bir oyundu ama hayatta kalamadım çünkü kaçış yerini unuttum.
Devam…

Escape from Tarkov oyununa adım atıyoruz! İlk bölümde bir SCAV olarak hayatta kalmaya çalışırken ilk birkaç saatlik oynanışın izlenimlerini aktarıyoruz. Seri devam edecek.

pustum bekliyorum
3 kişi bir kişiyi kovalıyordu görmediler ses çıkarmadım vurup depoya girdiler 4. kişi de başka yerden geliyormuş baya ses kastım bekledim giderken 2 kere sıktım bağırdı sonra arkadaşlarıyla beni bulmaya geldiler zar zor görüp dibimde 1 el ateş edip pompayla öldürüldüm
karanlık… hakkını veriyor muhteşem!

Shoreline haritasını turluyoruz.

Escape from Tarkov’un 0.9 Güncellemesinde Neler Olacak?

Yeni bir harita bölgesi ile birlikte pek çok yenilik, iyileştirme bizleri bekliyor.

her gün oynamaya devam ediyorum da etkileyici birkaç performans sorunu dışında hep pubgde şikayetçi olduğumuz mermi gidiyor mu gitmiyor mu vuruyor muyum vs. şüpheleri yok
az önce 6 scavı aldım tabii ai ama vuruşlar vs. çok keyifli yav tadına doyamıyorsun
sol bacağıma geldiği için can çekişerek öldüm :smiley: gerçek gibi yapmışlar bu mevzuyu
med kit yoktu…
bu hafta oyunu tamamiyle görmem ve çözmem biter herhalde ama en az iki kişi girmek gerek tek başına sıkıntı oluyor

oyun tam cıkışını yaptıgında resmi olarak türkce olacak.

1 Beğeni

Öğlen SCAV olarak girip 6 kişi aldım. Hem gerçek insan hem de AI olabiliyorlar.
5. adam yere yatıp sol bacağıma vurunca can vererek öldüm. Ölmeden önce birkaç el ateş edip birini daha çekti vurdum ama ondan da bandaj vs. çıkmadı. Can çekme, kanama, kırılma vb. şeylerin ilerleme süreci çok iyi olmuş. Acı çekme sesleri bile güzel.

Sizlere iki ara yamanın geleceğini bildirmek istiyoruz. Bunlar 8.5 ve 8.6 olarak iki ara yama olarak sizlere sunulacaktır. Bu gün ilk ara yama olan 8.5’i yayınlayacağız. İlk ara yama notları şöyle;

WİPE GELMEYECEKTİR!

Anticheat sistemi güncellendi.
Piston konteyner glitche düzeltildi.
Güvenli konteyner glitche düzeltildi.
Eşya transfer hotkeys düzeltildi.
Scavlar artık sizleri duvarların arkasından vuramayacak.
Boş olmayan konteynerlerinizi satmak yasak ( takas dahil )

Görev değişikliği:

1. Sayıca fazla eşya verilen görevlerde, eşyalar parça parça verilebilecek.
  2. Tam zamanlı koşullar kaldırıldı(?), artan görev gereksinimlerine göre zorluk ayarlandı.
  3. Ragman’dan alınan Heavy Armor görevinin koşulları düşürüldü. Artık 1 adet %50nin altında, 1 adet de mint(?) koşulunda zırha ihtiyacınız olacak.
  4. Önceden her seviyede künyeler kabul edilen görevlerde, artık künye seviyesi sınırlandırması olacak

Çeviri kaynak https://forum.escapefromtarkov.com/topic/73683-ara-yama-0851359/

Özetle 0.9 öncesi güzel iyileştirmeler olmuş. Güncelleyip bu akşamdan önce bir kaçış için gireceğim.

kendi formunu gezindim,yapımcı oyun tam sürüm oldugu zaman steam’e cıkacagını defalrca belirtmiş.

Bu gelene kadar steam cer cop oyun dolacak gibi

az önce avmdeydim yedim iyi loot yaptık zor sıkıştırdım vallah :smiley:
kaçması kolay bir harita diye interchange oynuyorum scavları indirip etrafı lootluyorum ve baya dolaştım öğrendim
customsda zorlanıyorum yav çok fps düşüşü oluyor saçmalık belki 0.9 düzeltir

Yeni güncellemede gelecek silahlar ve parçaları;
yeni model yarı otomatik SKS de ekleniyor :smiley: hani PUBG’de olan burada nasıl olur tahmin edemiyorum normal SKS’den bende 3 tane var satarım belki bunu alırım eğer bitcoin ile verilmezse

Yayında Saner diye bir arkadaşla girdik de adamın m4 m1 ve zırh yelek şeylerini yedik önce düşürdük :smiley: sonra da bana bunları verdi :smiley:
bir sürü şey anlattı bence izleyin

1 Beğeni

Escape from Tarkov’daki silahların mermileri ne kadar vuruyor? Burada tablo şeklinde açıklanmış. Hep güncelleniyor.

bunda bile takılmalar gözle görülür derecede fazla yüksek ayarda düşük ayarda oynamanın etkisi yok

ciddi ciddi anlık takılmalar var :frowning: