Doosan Daewoo Solar 225 LC-V Ekskavatör Modelleme

Bunu ayrı bir konu olarak açmak gerekebilir diye düşündüm çünkü sadece çizim olarak bırakmak istemiyorum yapmışken işe yarar bir şey olsun. Farming Simulator olabilir mesela modlamada profesyonel arkadaşlar varsa tabii. Diğer oyunlar da olabilir ama sanırım en olası oyun FS. Biraz da oraya parmak atalım nedir yani :stuck_out_tongue:

Konu güncel tutulacak…

18 Beğeni

Türkiyede sadece 7 tane bulunan Doosan solar 255 lcv nin biri bizde mükemmel bir makina bunu fs de görmek çok güzel olur ayrıca ets de dorsede de görebilirsek ne mutlu bize

4 Beğeni

Fotoğraf çek bari bol bol da referans olsun :smiley: Tepeden zor görüyorum motor kapağının olduğu düz yüzeyleri…

4 Beğeni

şantiye ye inmem yasak malum durumlarda ama ulaştıracam merak etme :slight_smile:

3 Beğeni

Details…

11 Beğeni

Heykelini diksek *** beton yetmez

12 Beğeni

225lik makine çizmek yerine 255lik makine çizmek :face_vomiting: Neyse düzeltiyorum olduğu kadar. Referanslar vs hepten değişti…

3 Beğeni

255ten 225 LC-V ye

15 Beğeni

11 Beğeni

15 Beğeni

14 Beğeni

DOOSAN, DAEWOO, DOOSAN DAEWOO Solar 225 LC-V (Work in Progress) by bertan06, on Flickr

13 Beğeni

daha çok işin var gibi gözüküyor kolay gelsin :grin:

PBR Bucket by bertan06, on Flickr

13 Beğeni

Müzelik mi?

1 Beğeni

Bi kepçe çizek dediydik yalan oldu

2 Beğeni

Lannnnnnn :frowning:
Silinmiş olamazsın

1 Beğeni

İçim gidiyor vakit ayırıp bitiremiyorum kaldığım yerden beh.
Kaldı garibim bir köşede duruyor :frowning:

7 Beğeni

bitirilemeyenler daha degerli oluyor ustad :+1: zaman kısıtlaması olmadan yada tırnak ıcınde piyasa ısı olmayan isleri formattan formata tasıyorum bu defa ustune dusecegim diye ama malesef

1 Beğeni

Buralar şenlenecek✍