Demolish & Build 2018 - Ana Konu

Aynı oyun yeni sürümüyle yine çıkıyor. Bu sefer Amerika’da geçecek olsa da pek beklemiyorum. SimülasyonPark’ta sabit konusu olmalıydı açtık.
demolish-build-2018-covverr

Yen oyun Demolish & Build 2018 hakkında aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

Demolish & Build Company 2017 ise geçtiğimiz yılın sonunda çıkmıştı. Ondan önce de çıkan bir oyun vardı.

İlk izlenimler

1 Beğeni

Konu güzel de oyun içi grafikler nedense 2008-09’u hatırlatıyor :smiley:

1 Beğeni

PlayWay’e bu yönünden dolayı kızıyorum ulan bir sürü stüdyo var yapma şöyle artık yapmacık oyunlar nasıl oyunlar geliştiriliyor ama en önemli alandaki oyun hala çöp!!! CS serisi ile yarışamıyor tamam onda olmayan pek çok şey var oyun var ama grafik kalitesi yok lisansllar alınmıyor araç modelleri daha iyi olmuyor. Multiplayer yok.

Yeni oyunda güya multiplayer var. Bakalım nasıl olacak?

mobil oyun olacak şeyler pc için çıkıyor özetle

1 Beğeni

Son yayınlanan tanıtım videosunu zar zor izleyebildim.
1 videoluk canı var.

Son aşamaya doğru… :smiley:

Bu ay geliyor :slight_smile:

bu sene yine çıkacak yine beğenemicem ama demoyu indiriyorum 1 video yeter… :smiley:

Oyunda iş yok dikiş tutturamayan bir seri oldu. İzlenecek bir şey de bulunmuyor. Bir sürü güzel oyunun yanında sırıtıyor. Amerika versiyonu yapılmış ama işte yeni bir şey yok grafikler hala çok kötü.

5 Mart Erteleme yedi

Oyunun tam sürümü az önce geldi. 8 Mart’ta çıkacak. 1-2 gün öncesinde video yayına girer. Zaten beğenmiyorum.

1 Beğeni

13 saat içinde çıkışını gerçekleştirecek. :slightly_smiling_face:

2.2gb boyutu

usta başlar işe :wink:

yapma ya neyse … ben de çıkış yazısını paylaşayım hazırlamıştım
https://www.simulasyonturk.com/demolish-build-2018-cikti/

ofisi actık düzeltmeler yapıyoruz,dozerde ucuzdu onuda kaptım :sunglasses:

bina içinde fayans kırarken en alttan vurunca üsttekilerin hepsi iniyor.
şuan petrol istasyonunda tuvaleti indiriyorum leşş gibi kullanmışlar :face_vomiting:

bagzı binarı yıkmadan önce yıkamanız gerekiyor dışını ve içini ,toz kalkmaması için (işin dogrusu bu gercekte ama nerdeee) inglizce oldugu için aklınızda bulunsun, etrafta su pompası ve hortum varsa önce yıkayın.

çok güzel bir oyun o kadar güzel ki keşke zahmet etmeseydiniz dedirtiyor…
her yeni oyunu yaparken sanki ilk defa oyun yapıyormuş gibi olmak… bu oyunun stüdyosu böyle
yeni bir şey yok
teknik çözüm yok
daha da beter bir durum var
oyun takılıyor :smiley:
30 liraya satıyorlar diye bu kadar da olmaz
bize 100 liraya sat ama adam akıllı oyun alalım

Merhaba Arkadaşlar Buda Benden İlk İzlenim Videosu Oyun epeyice keyif verici sınır stres atmak için birebir :slight_smile:

1 Beğeni