Demolish & Build 2018 - Ana Konu

sen şuna benim bilgisayar takılıyor de şekerim.:kissing_heart:

itina ile ev yıkılır.

kücük şirketimizde buldozer,kepce mevcut yakında yıkım robotuda eklenicek.
garajımız mevcut işcide aldık uygun fiyata park imkanımız var.

demoda olmayan bir takılma tam sürümde nasıl olur? :smiley:
oyunun hak ettiği yer bu tuvalet!

Screenshot_2

PlayWay haber yapma ihtiyacı duymuş… :smiley:

sen alacagım bir gün

güncelleme geldi ama hala takılma sorunu devam ediyor

Hello there, since we don’t have lives and love working at weekends we made a new small patch.
Jokes aside, here are the changes:
-different bulldozer sounds
-pickup truck is now louder
-fix in Dorfenberg mainentenance task trash bag
-toggle TPP camera (beta) - console command “tpp”
-chat no longer opens inventory after pressing “i”
-income raports no longer saves the game
-hose will not lock the player in place anymore
-some small fixes

We are aware of network problems of some players and are working hard with server provider to FIX them.

çoğu her şey hala rezalet durumda yazık… yok çok satanlarda 15. olmuşmuş yapma ya? :smiley: önüne gelen herkese gönderip veritabanındaki oyuncu sayısını 1000 2000 yapmak normal :smiley:

1 Beğeni

Aldım Takılmaları gördüğüm gibi geri verdim düzelirse kardeşim takılmalar haber edersin yeniden alırım

oyuna güncelleme geliyor fakat oyun belli ne oldugu,buna ragmen oynayan ve güncelleme bilgisi istiyen varsa yazarım :slightly_smiling_face:

eski şehirde adımız duyulunca yeni şehirde iş bulmak kolay oldu.ucaga binip diger şehire geçtim.
cakma navara ile kilise yıkımını kontrole geldim :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

altın madeninden gelen parayı başka madene yatırdık.

google türkcede konu 3. sırada oyunu oynayanlar veya alacaklara bilgi verelim konu amacına ulaşsın,işe yarasın. :slightly_smiling_face:

oyundaki amac şirket puanını artırmak ve sonraki haritaya acmak.

• bunun için oyunda ilk önce iş görevlerini (jops) kısmında bize verilen görevleri yapıyoruz.burada dikkat etmeniz gereken nokta yavaşca yıkmak cok toz kaldırmamak.bunun için binayı eger yanda hortum varsa detaylıca yıkıyoruz.

• tüm işleri yapınca bize kar getiricek ve şirket puanı artırıcak mülk alımı yapıyoruz (properties) burada verilen talimatları uygulayarak inşa veya onarım yapıyoruz. (ilk haritada altın madeni) işimiz bitince işci tutup (workesr) calıştırıyoruz madeni.

• ilk haritada tüm işler bitince uyarı cıkıyor ve diger şehre gitmek için hava alanına gidiyoruz.

• yaptıgınız iş tekrar cıkıyorsa puanının düşük oldugu için. yıkarken kalıntı bırakmayın.

• yeni haritada makineler ve işler daha gelişmiş olarak aynı şeyleri yapıyoruz.

• haritada yeşil halkaların oldugu yerler bize hurda arac oldugu söylüyor. tır ile gidip ön iki kapı-tavan el aleti sekmesinde kesici ile kesip el ile (f tuşu) kamyona yükleyip hurdalıga satıyoruz. (junkyard) tavan için vinc kullanıyoruz (esc ile arac secimi sonrası takacagımız aleti seciyoruz yani lift)

• iş bitimi sonrası kısa süreli haritada beliren yol temizlik işini muhakkak yapın (ilk haritada 5.000
    ,sonraki haritada 6.000$ veriyor) yeni makine ve mülk alımı için zorlanmazsınız.

• zorlandnız yerlerde R tuşu ile yıkma veya yapılacak yerleri görebilirsiniz.

• properties kısmını arada kontrol edin,kırmızı yazı ve ünlem varsa işci calışmıyor demek.

başarımları tamamlamak istiyenler için =

“Meine Kraft”

• ilk haritada altın madenini alın,onarın sonrasında kepce ile ilk cıkan madeni kamyona yükleyin.
    Bulldozer
  • dozeri alın.
    Finish a contract with toilets
  • işler listesinden tuvalet yıkma işini bitirin.
    Backhoe loader
  • ön yükleyici olan traktörü alın (2.harita)
    Cargo truck
  • tırı alın
    Dump truck
  • kamyonu alın.
    Excavator
  • kepceyi alın.
    Brick house
  • tugla evi alın ve yapın (2.harita)
    Parking
  • park alanını satın alın ve onarın.
    Wooden house
  • ahsap evi satın alın ve onarın
    Road roller
  • silindiri alın
    Demolition robot
  • yıkma robotunu alın.
    Get fired from your job
  • içcilerden birini atın veya dokunmazsanız belirli bir süre sonra kendisi cıkıncada olur.
    Big bulldozer
  • büyük dozeri alın (3.harita)
    Concrete house
  • konser salonu işini yapın (3.harita)
    Garages
  • metal garajı yapın (3)
    Metal hangar
  • metal hangarı yapın (3)
    Hotel
  • oteli yapın
    Recreational plot
  • eglence alanını yapın
    2 tons of scrap
  • yeşil alanlardaki hurda aracları toplayıp hurdalıga satın- ilk adım 2 ton
    10 tons of scrap
  • 10 ton hurda metal toplayıp satın
    Sell 50 tons of scrap
  • 50 ton hurda toplayıp satın.
    Skid loader
  • kucuk yukleyıcıyı alın (3)
    Tower crane
  • vinc kulesini alın (3)
1 Beğeni

oyundaki 3. haritaya geçtim,karlı kış haritası. far cry5 cıkana kadar görmek istedim 2-3 inşaatı’da bitirip bye bye oyuna :slightly_smiling_face:

grafikler mükemmel…

26 calışan.altın ve maden ocagı işleten şirket olarak rakibize fark atmaya başladık :sunglasses:
oyunda 5 harita var,bundan sonra ada haritası acılıcak.

Allah bol kazanç versin :slight_smile:

güncelleme gelmiş, gelecek güncellemede tren olacakmış.
http://cdn.edgecast.steamstatic.com/steamcommunity/public/images/clans/29659157/e0457543d5e31a95d55d8ca03a46e7968eb31033.png

Türkçe dil desteği eklendi

Demolish & Build 2021, 2020 veya 2021 yıllarında PC dahil konsollara yayınlanacak.