Deadstick - Bush Flight Simulator - Ana Konu

Seveceğimiz bir uçuş simülatörü geliyor. Çünkü hangarda dolaşabiliyoruz, kutuları elimizle alıp uçağı kapısını açıp koyabiliyoruz vs. vs.
REMES Software tarafından geliştirilen Deadstick - Bush Flight Simulator geçtiğimiz yılın sonunda duyurulmuştu.

4 Beğeni

yeni tanıtım videosu geldi güzel görünüyor

ve Steam’de listelendi

1 Beğeni
  • kalıcı yıpranma ve aşınma,hasar,arıza modellemeleri.
  • kokpitteki tüm gestergeler simüle edilmiş.
  • gercekci ve zorlayıcı hava koşulları.
  • yogun bitki örtüsü ve saglam zor araziler. (toprak alanlara inme)

oyunda kargoculuk yapıyoruz bu iyi olmuş sürekli uç uç bilgisayar başında haz vermiyor.

1 Beğeni

Yeni Uçuş Simülatörü: Deadstick - Bush Flight Simulator
https://www.simulasyonturk.com/yeni-ucus-simulatoru-deadstick-bush-flight-simulator/

2018 sonu yerine erken erişim dalgasına kapılsaydı keşke.
bu ucak 2 türk filminde’de vardı :slightly_smiling_face:
bizde genelde tarla ilaclamada kullanıldı zamanında (kanat uclarına spreyleme cihazı takılır) , en son 10 sene önce hava alanında sarı beyaz görmüştüm sonra kayboldu gitti.
görünüş olarak orantısız bir ucak,kanatlar cok uzun geniş (bu alcak ucuşta dengeli gitmesi için,kaldırma yüzeyi ne kadar büyük olursa ucak o kadar kısada sürede kalkar) lastikler nerdeyse gövdenin 3/2 boyutunda.

Heyecanla bekliyorum, yayınlarda inceleyeceğiz :slight_smile:

flight sim expo’ya katılıyormuş
thrustmaster t16000 joystick ve gaz koluna dikkat :smiley:
yakında benim olacak

ziyaret edenler bir video çekmiş çok ayrıntı var

Hasar modellemesi var. Uçağın her yeri sökülüyor. Motor kısmı dahil çok hoş olmuş. Sabırsızlandım adam işine baya çalışmış. Uçuş fizikleri de doğal olarak absürd değil. Şu anki durumuna göre iyi diyebilirim. Teknik ayrıntılar pek bilmesem de “oyun” ortada… Umarım başarılı olur çünkü sanırım senaryo hikaye görev üçlüsü çıktığında bana yetmeyecek… Sürekli güncellemeleri vs. bekleyeceğiz.
Basit ufak bir simülatör olarak da kalmamalı buna bakacak olursak…

Ahh be Dovetail bize böyle bişey lazımdı…

1 Beğeni

Çıkar çıkmaz düşünmeden alacağım.

istenilen özellikler var

uzun süredir haber alınamadığı için steam’de sürekli soruluyor

oyunun geliştirme takımı
The core development team is 4 people - 2 programmers, 2 artists
şeklinde oluşuyormuş Chris, Discord’da yazmış

3 Beğeni

C&c gibi bunada heveslenmiştik ama dalga geçer gibi tarih verip gecikme olunca oyundan soğuyor insan

Bu sefer olsun dediğimiz yeni uçuş simülatörü Deadstick Bush Flight Simulator için geliştiricisi uzun süren sessizliğin ardından yeni haberler paylaştı. Aslında sessizlik yoktu aksine uçuş ve havacılık fuarlarına katılıp simülatörünü bile tanıtıyordu.

2 Beğeni

Deadstick canlı yayını bitmiş kayıt var

oynanış görüntüleri var

2 Beğeni

cumartesi yine yayın var yeni sesleri tanıtacaklar

1 Beğeni

canlı yayın başladı Twitch yeni sesleri nasıl kaydettikleri gösteriliyor

Son durum?
Temmuz ayında açıklama yapılmıştı ama Gündem Simülasyon’da bahsettim. Buraya aktarmayı unuttum. Erken erişim tarihi ertelenmişti ve şu an yeni bir gelişme yok. 2020 yılında Microsoft Flight Simulator gibi bir canavar çıkacak. Böyle yapımların işi zor.

1 Beğeni

Simul yani TruSky desteği ile çıkacakmış. Ama eski tanıtım videosu Simul tekrar duyuru amaçlı paylaştı. Yakında Deadstick tarafından bir şeyler beklemiyor değilim tabii :smiley: FlightSimShow da oldu bitti pek bir şey paylaşmadılar.

2 Beğeni

Toplasan bir tane uçak var hala neden çıkmadı??