Deadstick - Bush Flight Simulator - Ana Konu

uçak
bagımsız-yapımcı
simülasyon

Seveceğimiz bir uçuş simülatörü geliyor. Çünkü hangarda dolaşabiliyoruz, kutuları elimizle alıp uçağı kapısını açıp koyabiliyoruz vs. vs.
REMES Software tarafından geliştirilen Deadstick - Bush Flight Simulator geçtiğimiz yılın sonunda duyurulmuştu.

yeni tanıtım videosu geldi güzel görünüyor

ve Steam’de listelendi

• kalıcı yıpranma ve aşınma,hasar,arıza modellemeleri.
  • kokpitteki tüm gestergeler simüle edilmiş.
  • gercekci ve zorlayıcı hava koşulları.
  • yogun bitki örtüsü ve saglam zor araziler. (toprak alanlara inme)

oyunda kargoculuk yapıyoruz bu iyi olmuş sürekli uç uç bilgisayar başında haz vermiyor.

Yeni Uçuş Simülatörü: Deadstick - Bush Flight Simulator

2018 sonu yerine erken erişim dalgasına kapılsaydı keşke.
bu ucak 2 türk filminde’de vardı :slightly_smiling_face:
bizde genelde tarla ilaclamada kullanıldı zamanında (kanat uclarına spreyleme cihazı takılır) , en son 10 sene önce hava alanında sarı beyaz görmüştüm sonra kayboldu gitti.
görünüş olarak orantısız bir ucak,kanatlar cok uzun geniş (bu alcak ucuşta dengeli gitmesi için,kaldırma yüzeyi ne kadar büyük olursa ucak o kadar kısada sürede kalkar) lastikler nerdeyse gövdenin 3/2 boyutunda.

Heyecanla bekliyorum, yayınlarda inceleyeceğiz :slight_smile:

flight sim expo’ya katılıyormuş
thrustmaster t16000 joystick ve gaz koluna dikkat :smiley:
yakında benim olacak

ziyaret edenler bir video çekmiş çok ayrıntı var

Hasar modellemesi var. Uçağın her yeri sökülüyor. Motor kısmı dahil çok hoş olmuş. Sabırsızlandım adam işine baya çalışmış. Uçuş fizikleri de doğal olarak absürd değil. Şu anki durumuna göre iyi diyebilirim. Teknik ayrıntılar pek bilmesem de “oyun” ortada… Umarım başarılı olur çünkü sanırım senaryo hikaye görev üçlüsü çıktığında bana yetmeyecek… Sürekli güncellemeleri vs. bekleyeceğiz.
Basit ufak bir simülatör olarak da kalmamalı buna bakacak olursak…

Ahh be Dovetail bize böyle bişey lazımdı…

Çıkar çıkmaz düşünmeden alacağım.