Deadstick - Bush Flight Simulator - Ana Konu

En son Ekim ayında fuara katılmışlardı ondan sonra ses seda yok. Ben bile pek sallayamıyorum çünkü Microsoft Flight Simulator bütün dikkatleri topluyor. Ama bunun da ayrılan yanları var. Daha rekabetçi ve iyi olması için gerçekten boş bir şekilde çıkmaması gerek. En azından yaptıklarını değsin. Steam forumlarında nerede diye soruyorlar iptal edilecek falan diyenler var ama katılamıyorum. :smiley: Saçmalamaya gerek yok. Deadstick güzel bir simülatör basit bile olsa ihtiyacımız var. Zorlanmadıklarını vs. söyleyemeyiz tabii önümüzdeki haftalarda bir açıklama yapılırsa güzel olur. Çünkü aynı yayımcı firma Balsa Model Flight Simulator’ı duyurdu.

Greetings Deadstick community!

We know we’ve been absent for a while. The truth is, everyone has been working really hard to make this game everything it can possibly be. We’ve encountered a few hiccups on the way and setbacks we weren’t originally anticipating, and this meant we had to push back our timeline. Without anything new to share, we thought it would be best to keep quiet, than to make any promises we potentially couldn’t keep. This was not the right way to do it and for that, we’re sorry for letting you down.

What we do want to do is reassure you that Deadstick is still very much in development. Now that we are past the bumps, we are in a good place with the game and are very excited about heading towards Early Access. We can’t promise a timeframe for this - The last thing we want to do is let you all down again. What we can say is that everyone involved in the project is trying their best to make sure it’s ASAP without compromising quality, graphical fidelity, polish, and, of course, that raw realistic feeling we want the game to capture. We really want to make sure that everything is as spot on as it can be and that it meets the community’s expectations.

How are things going to change from now on? Well, for starters, we promise to be more active and communicative. As Community Managers, Frandroid and Sophie will be around during the work week and always up for a chat, and to address any questions or concerns you might have. Chris might pop in every now and again, but both him and the team are focused on Deadstick at the moment, so this might not always be possible.

Again, we are truly sorry for the way we have handled things so far and hope that, in time, we can turn things around and make the Deadstick community proud!

Deadstick Team

yeni bir açıklama yapıldı yeni bir tarih verilmiyor

Güzel haberlerin ipuçları;
Varan 1: Alaska’da geçtiğini bildiğimiz yapım için mesajda Kanada, Avustralya, Tropikal yerlerden bahsediliyor.

Varan 2: Yeni uçak modellerinin isimleri verilmişti. Tepkiler alınmıştı.

Ortalık malum MFS yüzünden biraz kızışmış durumda bu simülasyon güzel olsa da az içerik vardı. Yeni uçak modelleri ve yeni haritalar eklenerek level sisteminde oradaki gerçek bir bush pilotunun hayatını anlatıp oynatacak. İleriye dönük güzel bir adım olmuş. Muhtemelen yeni bir tanıtım videosu hazırlanıyor ve eğer cidden destek veya yatırım da aldılarsa işleri büyütmüşler demektir.

1. bölüm
  1. bölüm

1 Beğeni

evet ilerlemeye devam etmişler multiplayer kısmına ait video paylaştılar işte kullanıcıların avatarları, karakter animasyonları falan filan var :smiley:

hımm

eyytt beeee işte

Deadstick’i yayınlayacak olan TheIrregularCorporation’ın üst kuruluşu Tonic Games Group, Epic Games tarafından satın alındı. PC Building Sim, Balsa Model Flight Sim falan da var ve bir de uyduruk Fall Guys xd :smiley:
neyse umarım deadstick için iyi olur
ciddi adımlar atılmıştı kurdukları sistemler ileriye dönük olduğu için umutluyum ilk hali ile çıkarıp patlayabilirlerdi

önü açık ve onlar da bunun farkında görünüyor yoksa şimdiye çıkarırlardı böyle para yakıyorlar cepten yiyorlar herkes bu riski almaz

bu videoyu geçen yılın sonunda paylaşmışlardı yeni yıla girdik yeni bir şey paylaşmadılar ama artık zamanı geliyor!

1 Beğeni

Ağustos sonunda oyunun gelişimi durdurulmuş(!?). Irregular da artık yayımcı değil. Nisan’da bu karar açıklanmış. Bağlı olduğu şirket satın alınmıştı. Bunlar da sanırım ayrıldılar ve bazı yasal sorunlar var o nedenle herhangi bir paylaşım yapılmıyor. Belki Epic iyi gelir hatta motor değiştirir diye düşünüyordum ama bunlar Unity’de geliştiriyor ve tek başlarına yapmışlardı.

Şu an hiçbir gelişme yok. Güzel şeyler inşa edilmişti iptal olrusa yazık olur zaten böyle oyunu yayınlayacak firma da çok.

1 Beğeni

Böyle güzel projelerin başına neden olaylar geliyor… Çıksaydı keyfimize bakardık.