Deadliest Catch: The Game "Yengeç Avlama Simülasyonu" [Ana Konu]

VE SONUNDA BEKLENEN!!! PLAYWAY TEŞEKKÜRLER! SEVİYORUM SENİ CANIMSIN BEBEĞİMSİN :d GÖZLERİMDEN YAŞ GELDİ YEMİN EDİYORUM.
Deadleist Catch: The Game geliyor!!!
Deadliest Catch: Alaskan Storm kadar kaliteli olmuş :smiley: lannn sizi gidiler sizi :smiley:

Geliştirici: Ultimate Games
Yayımcı: PlayWay S.A., Ultimate Games
Çıkış Tarihi: 2019 İkinci Yarı
Deadliest%20Catch%20The%20Game%20steam%20header

Geliştirici: Moonlit, Ultimate Games S.A.

Yayıncı: Ultimate Games S.A., PlayWay S.A.

Video

8 Likes

Offf bakamıyorum dayanamıyorum :smiley: deli bişey geliyor deli deli deli deli del ideli çıldırıcam şu an

1 Like

Off rez alayım şuraya

Güzel gözüküyor da ne kadar -coming soon- acaba.
Hayatımız bu oyunları beklemekle geçiyor.

Obaaa çocukluğum bunlarla geçti benim :heart_eyes:

Bu markanın lisans anlaşması Haziran 2018’de yapılmış. Playway’in yan kuruluşu Ultimate Games için almışlar. 2018-2020 arasında Ultimate Games, 20’den fazla oyun çıkaracakmış.

4 Likes
1 Like

Tekrar bir basın bülteni geldi yine 2019’un ikinci yarısında çıkacak deniyor :frowning: demo istiyorum demo demo demo demo

2 Likes

Nisan ortasında Kickstarter kampanyasının başlaması gerekiyordu olmadı. Neden derseniz oyunda her şeyi biz yapacaktık mürettebat olmayacaktı. Tepki görmüş onlar da karar vermişler. Mürettebat sistemi olacak ama ek süre lazım. Modellemeler, kaplamalar, animasyonlar vs. vs. zaman alacak. O yüzden Kickstarter kampanyası ile para toplamak istiyorlar. Olur fark etmez desteklensin. Mayıs ayında başlar mı bilemeyiz göreceğiz. Yıl sonundan önce çıkması zor gibi :slight_smile: