Dawn of Man [Ana Konu]

oyun arada kendini kaybediyor, kontrolu geri alana kadar 15-25 kisi acliktan yada hipotermiden hayatini kaybediyor. uretim asamasindaki alet yada atolye gibi seylerin kisileri sabit olmali. adam isi gucu birakip tarlaya gidiyor. ya sen birak tarlayi isine bak demi ama. neyse simdilik idare edecegiz. Hasan’inda dedigi gibi yagmacilarla basimiz dertte 12 -15 kisi arasinda geliyorlar ve 40 -50 kisi gitmezsem ve ben saldirmazsam zaiyat cok oluyor.

1 Beğeni

Hasan hocam + işareti olan yerde savunma da var.Yağmacılar geldiğinde acil uyarı yapabiliyorsun.En azından hepsi köye dönüyor ve otomatik olarak kuleleri doldurup geriye kalanlarda kapıların önünde bekliyor.

1 Beğeni

konsollara geliyor
gündem simülasyon 3. bölümünde de yer alacak

• yeni video çekmeli miyim bilmiyorum hala tunç çağındayım biracılığı açacağım sadece ondan sonra gelişmeye devam ama bunalttı biraz
    -takas ticaretini çok kullanmaya başladım elimden geldiğince tahıl, saman, balık, et kalay bakır falan filan alıp karşılığında yün veriyorum çünkü çok var! hatta 4 tane ahır vardı birisini yıktım çünkü koyunlar deli gibi ürüyordu iş yükü artıyor vs. uğraşamadım
    -sona gelince herkeste aynı sıkıntılar oluşmuş rastlantı olamaz :smiley: ya oyun yavaş oynatıyordu bunu seviyorum ama yine otomatiğe bağlıyoruz yapacak farklı işler yok ya da kararlar almıyoruz belki yönetim süreci yok diye bana böyle geliyor
    -çok fazla dinamik yok anlayacağınız canım da oynamak istiyor mecburen başka oyunlara yöneleceğim
    -aslında adamların yapabilecekleri çok fazla şey var o yüzden tetikte olalım :smiley:
    yani son olarak ilgili bir kitap okuyordum yarım kaldı
    ++++++++++++ yarın Ancient konusunu açsam iyi olacak :smiley: belki bu oyundan ders almışlardır

netflix göbeklitepe dizisi de başlarsa bu oyunlar popüler olur afsfsdfsfs

1 Beğeni

1.1 içerik güncellemesi ile gelecekler

2 Beğeni
1 Beğeni