DAKAR 18 - DAKAR Ralli Yarışlarının Resmi Oyunu Ana Konusu

Dinamik araziler var. 25 Eylül’e ertelendi.

Bugün almıştım oyun yayınlandı şu an indirmeye çalışıyorum. 40gb alan istiyor ssdde yer açmam lazım :smiley:

Sürüş felaket kötü bir şeyler yapmaya çalışmışlar ama olmamış sinir etti. Hızı yedirememişler süspansiyon kötü bu araçlar böyle değil ki… çok hızlı dönüyor çok seri hareket ediyor çocukça ama ortam güzel dinamik arazi bile var çamur yaratmaya çalışmışlar çok batmıyoruz ama öyle alanlar var dinamik arazi tamamen var yani ama çok az mx atv all out oyununda da vardı
oynamaya devam edicem sonra ama yol haritası da açıklandı pek bir şey yok arjantin haritası gelse ne olur bu fiziklerle?

Çöl tepesinden uçarsınız ve yere konarsınız bunda araç yönünü kaybediyor sertlikten süspansiyon yok! Çok kötü ya hiç yakışmamış. Yazık… O kadar güzel şey varken en önemli şey es geçmişler.

1 Beğeni

Şimdi kariyer yapıyorum da böyle bir oyunun sürüş fiziklerini berbat eden stüdyonun … lanet olsun

dakar-next-game

Bir sonraki Dakar oyunu üzerinde çalıştıklarını belirtmişler. Geçen bu sürede zaten firma Saber Interactive tarafından satın alınmıştı. Araçla ilgili bir oyunda çalıştığı o açıklamada belirtilmişti.

2 Beğeni

biz de bunu bekliyorduk güzel gibi duruyor
saber iyi yaptırdıysa olur önceki aptalcaydı ama işteee

focus ile çalışmıyorlar bu güzel haber

Önceki ‘şey’ ancak dolandırıcılık soruşturmasında delil olurdu. :smiley:

unreal kullanmayı bıraktılar herhalde kendi motorlarına geçirmişler

Bu oyun 24.09.2018 tarihinde Fanatical mağazasında ücretsiz dağıtılmış görünüyor. Kaçırdık galiba.