DAKAR 18 - DAKAR Ralli Yarışlarının Resmi Oyunu Ana Konusu

DAKAR Ralli Yarışlarının Resmi Oyunu “DAKAR 18” Duyuruldu!
Dakar ralli yarışlarının resmi lisanslı oyunu bu yıl PC ve konsollar için geliyor.

https://www.simulasyonturk.com/dakar-ralli-yarislarinin-resmi-oyunu-dakar-18-duyuruldu/

5 Beğeni

Yapımcı firmadan dolayı hayal kırıklığı yaşama ihtimalimizde yok degil . Umarım gerçekten dedikleri gibi olur . Merakla bekliyoruz ve seviyoruz dakarı :slight_smile:

Police Simulator 18’e baktığımızda zaten görüyoruz da oynanış videosunu görünce anlayacağız yukarıdaki video gibi efektler lazım ve unrealda bu güç var
gravel ilk başta tanıtıldığında çok yavandı ama son videoda çok fark var

1 Beğeni

Unreal ile geliştirildiği onaylandı. Sinematik video da zaten yine UE4 ile yapılmış. Yapan firma kim? :smiley: RealTimeUK hani bu bizim Farmingci Giants’ın her yeni oyun öncesi iş verdiği firma :smiley:
Ama firma için dönüm noktasıymış çünkü Unreal’da yapılan ilk oyun sinematiğiymiş. Houdini’de toz ve kum VFX’leri hariç her şeyi Unreal’da yapılmış. Videoda yine Bigmoon tarafından oyun için geliştirilen varlıkları kullanmışlar. Özetle UE4 kullanmaktan çok memnun kalmışlar çok faydalı oluyormuş.

video

1 Beğeni

sadece yarışmaktan ibaret olursa biraz sıkar ama açık dünya mantığını güzelleştirmek istiyorlarsa parça değişimi ya da dakar yarışçılarının sık yaptığı şeyleri oyunda bizim de yapmamız lazım
dinlenme alanları, yakıt alanlarına kendimiz gitmeliyiz

bu adamlar police simulator 18de şaka maka bir oyun haritası oluşturdular ama grafik model kalitesi olarak pek sevemedim çok basit duruyordu dakarda nasıl olacak acaba? daha büyük bir bütçe ve ciddi oyun :smiley:

malesef o detaylar yok. dirty rally nin ofroad versiyonu, ilk duyrulunca sevinmiştim son gelen bilgiler ile gündemimden düştü.

ayrıca çöl kaplanı’nın 400cc de birinciligi vardı.
2
o yıllarda güzel şeyler oluyordu.

2007’de cöl tozu yiye yiye izlemiştim rahmetli ile
3

1 Beğeni

Vfx goruntu ile milleti gaza getirmeye benzemez, oyun ici ne verir insanlara buna bakmak lazim. Aklima cok eski zamanlar geldi, 2000lerde filan kutulu oyun alirdim kapaginda cal camur icinde rally oyunlari, oyun ici goruntude kartondan arac ordan oraya kayar dururdu, husran. :slight_smile: ben de derdim heralde benim pc kotu ondan kapaktaki gibi olmuyor diye. Vrally, segarally, rallymasters, cmcrea rally2 vs.

Milestone’ın Gravel oyunu gibi bişey çıkacak belli video çok görkemli bir oyun olacak gibi hazırlanmış ha olur da forzadan biliyoruz o grafikleri :smiley: sonra çıkıyor alakası yok yazık :smiley:

1 Beğeni

https://www.socratesdergi.com/yasamak-lazimdi/

2 Beğeni

Ben patates olacağını düşünmüyorum genelde türünün tek örneği olan oyunlar güzel olur çok iyi olmasa bile güzel gelir…

Mart ayında oynanış görüntüleri paylaşılacak ve bu hafta sürücü araç listeleri açıklanacakmış.

Reddit’te paylaşılıyor

2 Beğeni

böyle olmayacaksa çıkmasın biz forza horizon3te oynamaya devam edelim :frowning: bunlar her yıl mı çıkarmak istiyor bilemedim wrc serisi gibi her yıl çıkacaksa gelişimi zaten yıllara yayacaklar :frowning:
redditeki dalgaları daha aktarmadım

1 Beğeni

Bence bundan daha iyi olur ama forza 4 çıkana kadar sürer onun havası

İki yeni video yayınlanmıştı. İlgi çeker cinsten açılarla çekilmiş. Beğendim ama tam sürümde işler değişmesin?

1 Beğeni

Ha buraya yazıyorum bu oyun efsane olucak ETS gibi…

ufak at bence :smiley:

Türünün tek örneği kaldıkca ki kalacak gibi… Efsane olucak

Kamış Yavaşşş

Sea of thievese de efsane demiştim gamer iç güdülerim haklı çıkar genelde Kappa

Bu iki video çok hoş

sevgimi daha artırdı

1 Beğeni