Cyberpunk 2077 [Ana Konu]

Cyberpunk adlı oyunun konusunun neden olmadığını düşündüm ve burayı açmaya karar verdim.

4 Beğeni

Talha Aynacı harika bir video hazırladı. Şu an almadım ama oynamak istediğim oyunlardan birisidir.

1 Beğeni

Fiyatı çıkış yaptığında 250 tl’nin üzerine yaklaşık ne kadar zamlanır? Bu konuda, bu kalitedeki diğer oyunlardan tecrübesi olan var mı? 350ye yükselir mi yani?
Sistem gereksinimlerini aşırı düşük açıkladılar, şok oldum görünce. O oynanış videolarını bu sistem gereksinimlerine yakıştıramıyorsun :smiley: Erken almaya alacağım da dedikleri gibi olmazsa low ayarlarda oynamak zorunda kalırsam diye bir çekincem var.

Fiyat firmadan dolayı yükselmeyecek. Sistem için bir şey diyemem.

1 Beğeni

Bu oyunu ön sipariş vermek istiyorum ama bi sorum olacak ön sipariş verdiğimde verilen dijital hediyeler bilgisayarda indirilen bi hediye mi yoksa fiziksel bir hediye mi (kaynak kitabı,resim kitapçığı,çizgi roman vs.)

şimdi hype işini bir kenara bırakırsa türkçe dil desteği var 249 tl uygun fiyat ve bu devirde daha iyisini başka bir oyunda bulamıyorsunuz
ben alacağım gibi harbi istiyorum zaten bekliyorduk ama biraz daha video çıksın emin olayım

@Ali_Yavuz dijital hiçbir şeyde fiziksel hediye yoktur

Ön sipariş oyunlarında kitapçık gibi fiziksel şeyler vermez sadece oyun içinde ekstra içerik olur. Bu oyun ilgi alanıma girmediği için ekstraları nedir bilemeyeceğim. Bence o fiyatı hak etmiyor, CD Projekt çıkardığı ve Türkçe seçeneği olduğu için hype oluştu.

eğer vaad ettikleri gibi bir açık dünya ve oynanış mekanikleri olursa süper olur. ben bakmanı tavsiye ederim. içinde kaybolunulacak bi oyuna benziyor.

Fantastik oyunlar ilgimi çekmemiştir o yüzden öyle düşünüyor olabilirim beğenenler olacak elbette saygım var. Steam’da tanıtım videolarını izledim 2077 yılında geçen GTA gibi duruyor. Horizon Zero Dawn için de oyuncular aşırı hyepelanmıştı çabuk unutuldu bu oyun da öyle olacaktır. 3 sene sonra filan bakarım şimdilik modlu GTA 5 devamke. :grinning:

1 Beğeni

tabiki de gta nın yerini hiç bir şey tutmaz hatta gta 6 bile devrim yapmazsa tutmayabilir.

1 Beğeni

Horizon zero dawn bu kadar şey değildi bu oyuna aşırı bir ilgi ve heyecan var

1 Beğeni

Bu oyun net GOTY bu yıl. Witcher 3 başarısından sonra ve oyuncu tarafını fazla tuttuklarından zaten oyuncu gözünde değeri yüksek. Oyun da fazla iyi duruyor. Dedikleri gibi çıkmasa Witcher 3’ün DLC’lerinden biri gibi bile çıksa net 8/10.

Ki bu oyunu Witcher 3 ve GTA gibi oyunlarla karşılaştırmamak lazım. Bu bir RPG, herkesin kendine özel oyun deneyim olacak. Benimki GTA, seninki 911, diğerininki Life Simulator gibi olabilir.

3 Beğeni

Nightcity Wire serisini de izlerseniz zaten ne gibi büyük bir şeyin geldiğini anlarsınız.

hocam take2 ağliyür

Şeyi de ekleyeyim: Söylenilene göre oyun hakkında tanıtılan neredeyse her içerik oyunun ilk 1-2 saatinden.

böyle oyunlar sektörü resmen kendine getiriyor insanlar farklı şeyler görüyor
review key gelir gelmez artık satın alacaz bir şekilde dünkü videolar üstelik türkçe altyazılıydı bu satın almaya çok ikna edici bir davranış
zaten dil desteği var ve öyle uyduruk bir oyunun altyazıları değil :smiley:
polonyalılar harbi bizi seviyor hiç aması yok

6 Beğeni
2 Beğeni

forza gta moto gp ne ararsan var oyunda

Bu oyun alınır çok iyi oyun.

3 Beğeni