Cyberpunk 2077 [Ana Konu]

:smiley: quality barını yiyim

1 Beğeni

https://twitter.com/ArcSystemWorksU/status/1321142842304024577?s=19

10 aralık diyor ama inş ertelenmez :smiley:

2 Beğeni

Oyunun bir gün önceki traileri ile bir gün sonraki traileri arasında baya grafik farklı var. CD Project RED’den en kötü çıkan oyun 8/10 olur ama grafik downgradei yapma be cdred, bi’ sen kaldın oyuncuların tarafında büyüklerden, gitme sen de…

2 Beğeni

Geliyor gelmekte olan, dört gözle incelemeleri bekliyorum :smiley:

2 Beğeni

Videoyun Batu’dan izlediğim kadarıyl oyun çok çok iyi yaw. Önsiparişe deydi :smiley:

4 Beğeni

7:50 den sonrası :joy: :rofl: :joy: :rofl:

2 Beğeni

arkadaşlar ps4 de oynayan var mı? oyunun ps4 deki durumu nedir. ekşisözlükte kimisi kaplamalar kötü fps düşüyor gibisinden yorumlar yazmış. oynayan varsa fikirlerini alabilir miyim?

1 Beğeni

Hala almadım zaten fırtınası da geçti gibi parayı tutuyorum harcamıyorum almak istiyorum bilemiyorum, karar veremiyorum.

3 Beğeni

Karar veremediysen alma bence senin oyun tarzını bildigim icin onermiyorum cekincelerinde haklısın fazlaca hdr sahneler var hem oynarken senı yoruyor ve oyun senı ıcıne cekemıyor pc de bug yoktu insanların sıkayetı haricinde youtube da tonla spoiler yedim ve formattan sonra yuklemeye elim gitmedi story %60 larda kalmıs oldu rdr2 ye 3 ayda bir donerim ama cyberpunk sanmıyorum

Gitmiyor öyle bekledigim gibi atmosferine çekmedi katılıyorum o yönden almadıysanız almayın 10 günde hevesini alır işi biter şu oyunun fazla degil

2 Beğeni

Her girişimde istisnasız en az 1 bug çıkıyor karşıma. Bazen görevi yapmaya engel olduğunda sinir edebiliyor. Çıktığından beri 4 5 tane güncelleme geldi. Yavaş yavaş düzelecektir inşallah. Ben şehir ortamını çok sevdim. Şehrin içinde çok güzel gökdelen manzaraları var :slight_smile: Oynamaya birkaç ay sonra başlamayı öneririm, iyice düzeldikten sonra. Bir de ileride multiplayer geleceğini duymuştum birkaç ay önce ama ne kadar mümkün bilemiyorum :grin:

2 Beğeni

bir oyunun çıktığı gün steamde 1m anlık oynanıyorsa, şuanda ise 240k oynanıyorsa 4 katı düşmüş demekki oyunun ne kadar boş olduğunu ve sony’nin ne kadar doğru bir karar verdiğinin kanıtıdır şahsi fikrim cd projeckt bir daha oyun yaparsa ne bu kadar ön sipariş alır nede bu kadar satar söyleyeceklerim bu kadar halen millet öve öve bitiremiyor…

1 Beğeni

Bu boş bir söylem çünkü bu bir hikayeli oyun ve hikayeli oyunun sürekli orada o sayıyla durması imkansız zaten. CD Project RED’i ne çabuk gömüvermişsin. Yalnızca -görece- küçük şirketin “Ben babalar ayarında oyun yapıyorum!” diye reklam yapması. SIE de göz dağı vermekten başka bir şey yapmıyor bize sormadan neden böyle yaparsınız diye. Anthem denilen katılaştırılmış atık çıktı o platforma ses çıkartmadılar. Beklentisi doğru olanlar eğlendi, yanlış olanlara da bir şey denilmez çünkü o beklentiyi de CDPR yaptı.

Keşke herkes GFN’den oynamasa ama Division 2 oynayacağım boş yer yok.

Gecikmesi önemli olmayan bir oyun oynayacaksanız amerikan serverlarına ayarlayın server konumunuzu.
Gündüzleri hiç beklemeden girebiliyorum.
Bu arada cyberpunk geforce nowı baya zorlamış ilk çıktığı zaman.Founder üyelere sıra bekletmiş diye falan gördüm internette ama şuan nasıldır bilmiyorum.

zaten bende diyorum o rakamda duramaz ama bır anda bu kadar düşmesi normal değil ve insanlarda o kadar beklenti yarattılar hazır olmayan oyunu cıkardılar ve konsollarda oyun ağlıyor resmen ps4 ve x box one da oyun can çekişiyor taki pc’de buglardan geçilmiyor hikaye on numara ancak saçma sapan olaylar yüzünden soğuyor insan ve save dosyaları milletin patladı buna bir çözüm bulunmazsa sıkıntı büyük ve kos koca sony cyberpunk şikayetlerinden dolayı artık dayanamadı oyunu storeden kaldırıp para iadesi verecek yani durumun ne kadar içler acısı olduğu belli :smiley:

Founder üyelere dahi min. 15dk bekleme süresi verdi :smiley:

@altunsoy07 Sony’nin dayanamadığı şikayetler değil Anthem’i bir araştır derim. O bana sormadan neden iadeleri kabul edeceğiz demesine kızıyor, bi’ nevi göz dağı veriyor.

PC tarafında da ben ilk başlarını oynadım ve oyunu bozan bir bug ile karşılaşmadım, küçük minik olaylar dışında. Ama konsol tarafı kötü kötü oldu. Oyun geliştirilirken ana platform PC seçilince oyun 3090’ı zorlayacak şekilde dizayn edilince yapacak bir şey de kalmadı. Konsolcular da kötü port ile oyun oynayınca ne olduğunu tatmış oldu.

Sonuçta ben de iade ettim nasıl olsa çevremdeki hiç kimse oynamayacak ve spoiler yemeyeceğim 50-30 arası kaparım indirimlerden tekrar az para değil.

2 Beğeni

phantom liberty alacak olan varmı? ben bu trailerdan sonra fena hypelandım, bu gece erişime açılacak almak istiyorum ama 400 lira da bilemiyorum :slightly_smiling_face:

kesinlikle izleyin

1 Beğeni