[ÇÖZÜLDÜ] Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin

Steam cüzdanım da para olmasına rağmen hediye gönderemiyorum aynı sorunu yaşayan var mı?

geçici bir hata olabilir sonra dene bence

1 Beğeni

Göndereceğiniz kişi ile yeni ekleştiyseniz ondan olabilir. Steam’da böyle garip kural var.

1 Beğeni

daha önce hediye göndermiştim ama şimdi böyle bir hata alıyorum anlamadım gitti Hasan abinin dediği gibi bir hata var galiba teşekkürler

1 Beğeni

Yaklaşık 2 saattir deniyorum. Diğer hesabımda oynuyorum ets2’yi ancak bir türlü hediye olarak gönderemedim. Oyundaki bütün DLCleri o hesaba atmıştım oysa

1 Beğeni

teşekkürler demek ki sorun var iyi oldu valla yazdığın :smiley:

Çözümlerine baktım vpn kullan falan demişler official sitede arkadaşım kendi bilgisayarından girip denedi yine olmadı bir türlü oynayamadık güzeller güzeli dlcyi

1 Beğeni

aynen vpn olayını ban yerim diye bende pek sıcak bakmadım bende başka bilgisayardan denedim yine olmadı umarım sabah düzeltilir

1 Beğeni

teb kullanıyorsan onay araması yolluyorlar onu cevaplayınca işlemi tekrar yapıp alıyorsun.

1 Beğeni

steam cüzdan ile almayı deniyorum

ben hem cüzdan hem de kartla denedim kabul etmedi ikisinide hediye gönderiminde bir sorun var sanırım.

1 Beğeni

hala sorun giderilmemiş şaka gibi

1 Beğeni

İndirimler başladığı için olabilir mi acaba bundle pakete dahil ya DLC

hiçbir fikrim yok maalesef. Her şeyi denedim bundle olarak almayı, ayrı ayrı hepsini tek tek almayı ama nafile bana mısın demiyor…

tam bi saçmalık ya paramız var dlc yi alamıyoruz

Steam Destek ile irtibata geçebildin mi ? 10 kere falan yazdım sanırım hiçbiri cevap almadı

geçtim bende 3-4 hafta da cevap veriyorlarmış nasıl bir destekse

koskoca steam ın canlı desteği yok

ahahah yok artık ya :slight_smile:

Selcuk bey bize yardımcı olamaz mı acaba? @HasanOfke @SiSL