[ÇÖZÜLDÜ] Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin

scs ile ilgisi yok steamde sıkıntı yaşıyorsunuz hesap detaylarında bu satın almayı tamamen iptal edin yeniden deneyin cüzdandan çekmemesi mümkün değil

2 Beğeni

Satın alınanlara hiç düşmüyor ki lanet şey… Direk kendiliğinden iptal oluyor zaten

abi başarısız diyor direkt bende

steam destek hiç mi yazmıyor? bildiğin bug falan olmuş sizde

1 Beğeni

yok abi dün attım hala cevap yok

Yazmıyorlar. 3 dilde yazdım durum hala aynı

o başarısız kısmında üzerine tıklayınca açıldığında neler yazıyor? steam uygulamasını kapatın tarayıcıda girip tekrar satın almaya çalışsanız ne olur? ya da steam guard devrede mi? nebileyim :smiley: böyle ayrıntılar bozuyor olabilir diyeceğim de ilk defa oyun satın almıyorsunuz sonuçta

yok abi her şeyi denedim olmuyor tarayıcıdan almayı denedim başka bilgisayardan almayı denedim yine aynı

1 Beğeni

image bu da guard abi

teamviewer bilgilerini atarsan bir bakarım 5 dk. içinde nebileyim anlayamadım saçma bir durum bildiğin alıp hediye edemiyorsun

Sonucu merakla bekliyorum

1 dk abi indiriyorum

Steam yeni bir kural eklemiş. Steam cüzdan kullanarak hediye göndermede sınırlama getirmişler. Yani hediyeyi kredi kartı ile alıp göndermek gerekiyor. Steam cüzdandan sadece o hesaba bir şeyler alınıyor.

2 Beğeni

Şaka gibi :slight_smile: çok teşekkürler

neyse artık csgo itemi alıp 1 hafta sonra kendime atacağım yapacak başka bir şey yok

Sonunda çözdüm Steam Destek ile iletişime geçip DLC’yi alamadığını belirtirsen hesabını güncelliyor ve alabiliyorsun Steam Destekten daha hızlı yanıt almak için ise İngilizce yazmamız gerekiyormuş.

Bende alamadım etsde dlc desteğe mesaj atıp durumu bildirdim geri döndüler aynı ürünü indirimli linkini gönderdiler mailden şimdi 2 lira ucuza almış oldum :grin:

1 Beğeni

Dostum çok teşekkür ederim fakat ben diğer hesapla karttan almıştım hatayı düzeltemediğimiz gün iş işten geçti yani :slight_smile:

2 Beğeni

@Haso532 ne yazdın tam olarak banada atarsan aynı sorunu yaşiyorum şuan

hocam kendim çözdüm telefondan mobil veriyi açıp atınca sıkıntı çıkmıyor deneyebilirsiniz :slight_smile:

1 Beğeni