Construction Simulator 3 - Ana Konu

Eğer o yeni construction duyrulmassa …!?!

Astragon standında yeni oyunun resmini göremedim. Güzel çekilmiş fotoğraf yok zaten diğer oyunlarından da henüz bir şey paylaşılmadı.

Normalde bu saatlerde basın bülteni gelirdi ama gamescom nedeniyle FS 20 duyurusu dahil yarın vs. olabilir.

Ansgar ile görüştüm böyle yeni bir oyun görememiş. Sadece Misc Games ile röportaj yaptı. İtfaiye simülasyonunu da paylaşacak ancak aynı cümlede Construction Simulator’ın da duyurulmayan oyunu vardı. Çok garip. Eğer mevzu tamamen Nintendp sürümü ise yazıklar olsun. Yeni oyunlar için basın bültenleri hala yayınlanmadı. Cuma gününü falan bekleyeceğiz herhalde ya da önümüzdeki hafta başını…dsds off

:cold_sweat: seri üzgün atabilirsiniz sanırım switchinizde boğulun

ney!? switchiniz batsın be! yazık bildiğin seriyi bitirdiler, yani benim gözümde bitmiştir. bu saatten sonra duyrulmasında zaten bırak kalsın.

bu videoda construction simulator pc sürümünden bilgiler veriliyor geliştirildiğin izaten biliyoruz ancak nelerin daha iyi oldğunu üstü kapalı anlatıyorlar
almanca olduğu için otomatik altyazıdan anladığım kadarıyla cs 2015’te olan her şey geliyor
fiziklerle uğraşmışlar, araç interior modelleri daha ayrıntılıymış, multiplayer zaten var, konuşanlar tamamen memnun kalmışlar ama bir şey paylaşılmıyor, aydınlatma sistemini de bitki örtüsü ile beraber yenilemişler
güya konsollar ve pc arasında cross-play olacakmış
önümüzdeki yıl gelecek ve öncesinde duyurulacak orasını tam anlayamadım ama böyle olması gerek

nerdesin be zalımın oyunu :smiley: duyurun artık şu oyunu ya, niye bu kadar ara verdiler ki? Gta mı yapıyorlar mübarek 5 sene oldu :smiley: hayır tutmayan bir oyun olsa anlarım da yani rakipleri de yok. bunun ekmeğini siz yiyeceksiniz biz değil :smiley: bunlar kendi topuğuna sıkıyor ya. birşeyler var ama… hiç bir problem yokken durup dururken bu kadar bekletiyorlarsa bu oyunu valla diyecek sözüm yok. yani öyle köşeye biyere fırlatılacak bir oyun değil bu. mobil sürümlerin pc sürümünü geciktireceğini sanmıyorum.
cs 2015 yeri bende ayrı ya bak duygulandım gene :slight_smile:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Construction Simulator 3 şimdi de konsollara geliyor! Peki ama yenisi nerede? Astragon’a sorduk! :grinning:

2 Beğeni

iyi bari, bu haber beni sevindirdi, hadi bakalım. :slight_smile:
tahminimce CS3 ün konsol sürümü çıktıktan bir ay sonra falan yeni PC sürümü duyurulur. :slight_smile:

Pax East’te tarih gelir. 27 Şubat-1 Mart arasında düzenlenecek. Astragon katılıyor.

2 Beğeni

Ee hani ortada bişey yok?

Sen yeni oyunun duyurusunu mu bekledin?

hayır onu beklemedim de, daha bu oyunun tarihi yok ortada? ki yeni oyunu bekliyelim :smiley: bunu çıkarmadan yeni pc sürümünü duyurmazlar herhalde :slight_smile: o yüzden dedim yani.

bus sim için bile yeni haritası duyurusunu yapmadılar soranlara da yakında açıklayacağız falan denildi
bekleyip görücez

1 Beğeni

Evde kalmanın oyun dünyasının işine geldiğinin en güzel kanıtı aşağıda. 7 Nisanmış :smiley: Önceden de bilebilirdik. Olmadı böyle hangi birini oynayacaz.

3 Beğeni

Aha bugün 7 Nisan. Ulan kesin önceki oyunda yaptıkları gibi yapacaklar telefon oyununu konsola kitleyecekler. Ben de seviniyorum a%&…

NOT: Zaten öyleymiş. Anasını seveyim böyle işin. :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

Screenshot_2
Bannerlord gibi bunlarda :joy:
abi cidden yeni pc versiyonunun neden bu kadar geç kaldığını merak ediyorum, oyun çıksa bile yani bi açıklama bekliyorum :smiley:
Bunların yakın zamanda etkinliği falan bir şeyi var mı?