Construction Simulator 3 - Ana Konu

Liebherr sondaj makinesi de var.

Çıkıverse de bi baksak nasılmış ne değişmiş diye?

https://www.simulasyonturk.com/construction-simulator-3te-sondaja-liebherr-lb-28-ile-devam-ediyoruz-video/

oyunu lisans anahtarı android için geldi ama aktifleştirilmiyor çıkışı bekleyeceğiz bakalım seri yapmaktan ziyade oynamak istiyorum yav

1 Beğeni

oyunu hesabıma ekledim bluestacks ile bi deneyelim bakalım orada çalışacak mı?

BİLGİ: Bluestacks destekliyor. 611 mb yüklüyorsunuz. Şu an indiriyorum. Kör topal bir şekilde orada oynamaya devam edeceğim.

Construction Simulator 3 çıktı!

Case nin ekskavatörünün olmaması beni baya üzdü :frowning: belki sonra eklerler consim2 de güncellemeyle getirdikleri gibi.

aslında markaların çıkar çatışmasından böyle oluyor case’in ekskavatör yerine şu an millet liebherr falan kullanacak ondan bir tane önemli araç bundan iki tane başka araç vs.vs. güncellemeyle umarım gelir

1 Beğeni

İnşallah…
Hep 1’er 2’şer koyuyorlar. Yani sürekli aynı şeyleri kullanmak sıkıyor tamam önceki oyundaki araçlar olsun ama alternatif olarak olsun…
Farming simulator gibi bi oyun istiyoruz,
(farmingi kasteddiğimde lisans bakımından)
İnşallah pc ye çıkarıcakları oyun fs gibi olur.
Bakalım indirdim şimdi giricem.

bluestacks’de bir şekilde kontrolleri yapıyorsunuz ama ekrana tuş atamanız gerekiyor ve bu araçlar değişince karışıklık yaratıyor
man kamyonu vincine göre yaptım mesela sonra kepçe görevine geçtim karıştı :smiley: ona ayrı tuşları atamam gerekti
neyse bu şekilde zaten karışacak bu akşam redmi note 7 alıyorum haftaya pazartesi-salı elimde olacak ondan sonra rahat rahat çekeriz :slight_smile: mobil oyunlar listesi yapmaya başladım genel olarak popüler olan ve kuytu köşede kalmış güzel yapımlara göz atacağım sonra hem burada hem de gündem simülasyonda size aktarırım

dün akşam çıldıra çıldıra cs3 oynadım :smiley:

dokunmatik ekranda ve ufacık şeylerle yapamıyorum, katlanamıyorum, olmuyor olmuyor olmuyor :smiley:
ufacık yerde bile takılıyorum kepçe işi biraz daha sakat kamyonda o kadar zorlanmadım halbuki aşamalar hemen bitiyor ama bana gelmiyor
diğer göreve geçtim arazide toprağı kamyona atacam da :smiley: umarım atarım sonra da videoya geçerim

bu kepçeyi joystick ile beraber pcde kullanmak vardı be!!! offffff
2020’de çıkarsa şanslıyız yeni oyun

Redmi Note 7 performansında bir sıkıntı yok. Rahat rahat oynadım.

1 Beğeni

Construction Simulator 2 ve Construction Simulator 3 arasındaki ayrıntı seviyesi farkı

3 Beğeni

Mobil inşaat simülasyonu Construction Simulator 3 için Android ve iOS cihazlarda ücretsiz oynayabileceğiniz lite sürümü bugün yayınlandı. Google Play ve App Store’dan ücretsiz olarak indirip Neustein şehrinin tanıtımın bölümünü deneyebiliyorsunuz. https://www.simulasyonturk.com/construction-simulator-3-icin-ucretsiz-lite-surum-cikti/

1 Beğeni

Bir şey soracağım oyun içerisinde araç tamiri nasıl yapılıyor?

veeeeeeeee geliyorrr :smiley:

az önce astragon’dan gamescom maili geldi ne yapacaklarını yazıyor çok sevilen construction simulator serisinin yeni bir platformda olacağı belirtilmiş fuarda gösterilecekmiş yani ağustos ayında teaser gibi şeyler olacak oyunu yakından göreceğiz adı ne olur bilemem ama PC ve konsollara geliyor
2020 yılında da çıkarsa çok güzel olur

3 Beğeni

Hadi bakalım hayırlısı :slight_smile: sonunda yıllardır beklediğimiz oyun geliyor mu? zaten niye ara verdiler pc platformunda onu anlamadım.

CS3
artwork
tasarımı
yani
delirtecek
bir şey
olmamalı
umalım da
pc için
tamamen
yeni
bir
oyun
duyurulsun

1 Beğeni

İnşallah. :slight_smile: gene gerekesiz bişey olursa… yani ne diyeyim :smiley:

We will also introduce two unannounced games from the Fishing and Construction Simulator universe.

yani basın bülteninde böyle yazıyor :smiley: 5 SAAT İÇİNDE DUYURU GELMEZSE SİMUŞU KESERİM