Construction Simulator 3 - Ana Konu

Çıldırıcam allahım yarabbim delirtmek için ellerinden geleni yapıyorlar.
Construction Simulator 3, Resmen Duyuruldu! [Video]
PC’ye daha çok beklersiniz yine mobil platformlara geliyor.

CGI videodur.

1 Beğeni

Ovidiu firması gibi mobilde oyun yapmaya devam etmeliler! İlk çeyrekte kalsınlar yani sonbahara geçmesinler hiç!

1 Beğeni

Şakamı lan bu? Allah’ım ya :rage:

1 Beğeni

Astragon duz OYUNLAR cikariyor ama alternatif az olunca bazen hic yok (consim)

Bunu alıp oynayan var mı ki ? aklımda deli sorular…

Aaaaa o da ne! Yeni bir inşaat simülasyonu oyunu hem de mobile! Bayıldık vallah çok beğendik… Tebrikler! Construction Simulator 3, iOS ve Android için geliyor! Ya PC? PC kim ki? PC oyuncusundan adam olur mu? Olmaz…

1 Beğeni

Valla tam da demek istediğim çok iyi demişsin Hasan abi :slight_smile: zaten pc oyuncuları kim ki? Mobil çok daha önemli pc den, pc ye kim oyun çıkartır? :smiley:

Bilgisayar fiyatları pahalılaştı diye firmalar mobile yönleniyor sanırım. Kimse de çıkıp android sistem toplamıyor ya. Şu oyun 5 inç telefonda oynanır mı be?! Diz apulu bir sistem en ucuzundan en kral android oyunda bile kasmaz.

bilgisayar fiyatları pahalılaştı derken dünya genelinde mi Türkiye de mi :slight_smile: 1 yıl önce 1000 dolar olan pc belki ucuzlamıştır bile ama dolar bazında… TR ye gelirsek geçen sene 1000 dolar olan pc 3.800 civarıydı desek 1 yıl sonra 800 dolara düştü desek TR de bugün 4400 mü yapıyor :slight_smile: dünya genelinde ucuzlayan bilgisayar TR de pahalanmış bile oluyor oda kur 5.5 den hesaplarsak…

1 Beğeni

Haklısın Dünya Genelinde en pahalı oyun 60 birim fiyatında satılırken türkiyede 300 tl ye satılıyor Dünya genelinde ucuz olan oyun türkiyede 200 tl 300 tl ye pahalıya satılıyor

1 Beğeni

Yanlış söylemiş olabilirim. Çoğu insanda bilgisayar olsa işini telefondan hallediyor. Ya da bilgisayarı var ama yatıp uzanarak telefon kullanması rahat geliyor. Bilemiyorum çoğu firma mobile odaklanmaya başladı ona göre yorum yaptım.

3 Beğeni

WIRTGEN Grubunun Yol Yapım Makineleri Construction Simulator 3’e Katıldı!

PC’ye çıkacak olan sürümü siz düşünün ne güzel olur. :smiley:

1 Beğeni

Pc ye hem daha çok lisansla gelirler diye tahmin ediyorum böyle araçları construction simulator 2015 deki gibi tek tük değilde çok fazla seçenek olmalı, küçük ekskavatör, orta boy ekskavatör, büyük ekskavatörler şeklinde ve bunlarda en az 5 model olmalı kısacası daha fazla araç ve ekipman olmalı, herneyse
Videoyu değerlendirecek olursak güzel de genede case in de en az bi ekskavatörünü görmek isterdim…

abi pc sürümünü çok merak ediyorum mobildeki lisanslar pc de olur demi?

1 Beğeni

evet harita cs2015 gibi :building_construction::construction:

3 Beğeni

Videoda gördüğümüz kadarıyla sanırım construction simulator 2 deki araçların ve ekipmanların hepsi bu oyunda da olcak, güzel… Alternatif olarak dursun. En azından araç sayısını arttırıyorlar ama aynı araçları görmek bilemedim yani… :slight_smile: isteyenler de vardır tabiki mesela ben.
ama şunu farkettim ne deniyor bilmiyorum sanırım amerikan stil oluyor :smiley: o üçgen kafalı tırlar kamyonlar olmuyacak herhalde.

https://www.simulasyonturk.com/construction-simulator-3un-cikis-tarihi-aciklandi/

1 Beğeni

Ertelenme gibi bi durum söz konusu mu?