City Driver (ana konu)

ViewApp’in geliştirdiği CityDriver çeşitli araçlarla Münih şehrinde gerçekçi grafiklerle sürüş fırsatı veriyor.

4 Beğeni

The Bus’ın Münih’te geçen arabalı hali gibi bir şey :smiley:

Güzel gibi oyun biraz tutarsa milletin maganda gibi makasa girmek için oynayacağından yüzde yüz eminim :smiley:

5 Beğeni

City Car Driving’den hallice olmuş ama onu ezer gibi duruyor.

1 Beğeni
3 Beğeni
3 Beğeni

Dün oyunu oynadım. Bazı sorunlar var ve yine bildiğiniz şeyler ama uğraşılmış olsa da City Car Driving 2.0 veya Taxi Life kadar farklı bir olay yok. Ambargo 30 Mayıs’ta kalkacakmış.

1 Beğeni

TR için aşırı pahalı bence.

2 Beğeni

Biraz fazla uçmuşlar,o fiyata alınacak oyun değil.

2 Beğeni

arkadaşlar manyak olmayın 725tl veren bu siteden gitsin. ben oyuna zor giriyorum gider beamng garage to garage yapar keyfime bakarım.
araba mı oynamadınız :smiley:

konsept güzel ama yetersiz klasik aerosoft stüdyoları projesi yani taxilife ve ccd 2 beklemek mantıklı

9 Beğeni

City Car bekleyeceğiz mecbur indirimle 640a inmiş olmaz olsun

Aynen hocam sokardin :clown_face: seni yayıncı yerine koyuyosa el bebek gül bebek yayıncı yerine koymuyosa Allah belasını versin öyle değil mi :clown_face:

11 Beğeni

Key attığı kanalların izlenmeleri ortada , bı kere de yorumuma karışmayın, ne ön yargılısınız be? Tanımadığınız insanlar hakkında hep aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp yazıyorsunuz. Uzatmayın sakın.

Teşekkürler Julian <3

7 Beğeni
4 Beğeni

Üstteki yorumdan sonra bunu görünce koptum xnosecnxosne hak etmeyene key yok demek ki :clown_face:

7 Beğeni

Hala şu adamı ciddiye alıp izleyenler var mı ya? Arkasından atıp tuttuğu kim varsa yanına geçti nereye yandığı belli değil fazla önemsemeyin. Gerçek yayıncıları takip edebilirsiniz bedava oyun alabilmek için video çekenler yerine :joy:

9 Beğeni

Orta seviye pc ler için çok zorlayıcı olmuş yüksek ayarlarda 20-30 fps arası hizli bir şekilde performans güncellemesine ihtiyaç var.

3 Beğeni
  • Brockmann ; sabahki gelişen karışıklık için “sorry” ile başlayan bir mail attı. Yaklaşık 5-6 yıldır “AeroSoft’un” listesinde zaten kayıtlıydık :wink: Bakalım iniyor, 3070Ti RogStrix® ile nasıl bir fps alacağız yarın ki video izleyeceğiz…