City Driver (ana konu)

Kusura bakma ama sana key verdiler ya çok zoruma gitti şuan o yorumdan sonra :smiley:

2 Beğeni

Bir çok kişiye de partnerlik rica ettik zamanın da aerosoft, tml ve scs’den :wink: Bence devam etmeyelim :face_with_hand_over_mouth:

Tartışmak yerine oyun hakkında bir şeyler görsek daha iyi olabilir bence.

3 Beğeni
  • Oyun ve çıkış fiyatı eşittir Steam , maalesef bana bu oyun geçmedi… Etraf çok yavan ve boş. Grafikler inanılmaz net belirgin ve detaylı unreal enginin hakkını kısmen de olsa vermişler (Direct12 ile başlattım) oyunda belirgin bir drop yok , Fps kabin içi 80-75-60 seviyelerinde değişti (Ultra ayarlarda herşey Max.) , Exterior 120 fps sabit muhtemelen üzerine çıkar . Eh işte diyip maalesef biraz soru işaretleri ile devam edilebilir gibi… Bir kaç oyun içi shadowplay görsel paylaşıyorum. 16K’ya (kalite) kadar fotoğraf çekilebiliyor. Gibi gibi gibi…

Fiyatı indirmişler.

image

2 Beğeni

herşey max ultra ayarlarda diyon ama videoda orta ayarlarda oynayıp çekmiş gibisin videoyu , ayarları ultraya çektikten sonra kaydetmedin!!! screen percentage “70” de onuda “100” yap , zaten videoda diğer videolarda gözden geçircem fln dedin bence ona bir bak , belki ben yanlış gördüm.

çünkü yüksek ayarlarda iken aracın içi çok kararıyor o kadar aydınlık olması imkansız, o güneşi fln fulle sen.

Videomu izlediğin için teşekkürler Umut :ok_hand:

1 Beğeni

yanlış anlama sadece küçük bir eleştiri ve öneri :slightly_smiling_face:

Yok yanlış anlaşılacak bir durum söylem zaten söz konusu olamaz. Ama RogStrix Rtx3070Ti’da fena kart değildir yani, gerçekten ultrada (70 ne bilmiyorum) exterior 120 sabit ki üstüne çıkar , ve interiorda minimum 57-59’lara falan düştü . Güneş gecislerinde sadece … Ama inan makina rahat rahat nefes ala ala oynattı yani. Pek sallamadı bu gereksinimleri. Keza keza keza ; bu kadar basit ve boş bir çevreye bu fps’ler zaten rezil yine kötü . Bu detaylara bu sistemle 300 Fps almamız gerekiyor bence rahat rahat? Ama oyun vasat çıktı beya, sıkıntı yani bomboş , avare avera gez dur boş yani olmadı … Dlss’ten de zaten bı bokta anlamadım ? Gibi gibi. İnteriorları çizip şehir detaylarını atlamışlar … etrafta talbela bile yok .

• Not : Videoda oyunu nasıl hissetiysem öyle aktardım! Övülecek yanı yok, o bana bır bır öten Yavru kuşa söyleyin izlesin. Adamın canını sıkmasınlar!
  • Alvarez Lentz Marathon , Nağmıdeğer Sprinter :ok_hand:

Adamın canını sıkmayın (!) :clown_face:

1 Beğeni

UE 5’te mi sıkıntı var bilmiyorum ama beyazlar hep patlamış hep sıkıntı.

Beyaz renkler insanın gözünü yoruyor.

Sadece renkler değil … Dün gece G29 kalibrasyonu tamamlanamadı. Bi görüyor bi görmüyor derken iyice sarpa sardı. Bu kadar sorunlu bir oyun hayatımda görmedim. Açıkçası ilk oynadığımda minnacık bir umudum vardı, dün akşam inan bezdim. Yuvarlak hesap 1000TL’ye Steam gibi bir platformdan , Aerosoft gibi bir yayıncı ile bu şekilde bir oyun çıkartmak , çok büyük hayal kırıklığına uğradım şahsen … Feedback kanalları oluşturuldu , eminim yığıntı vardır şu an oralarda, üzüldüm açıkçası onların adlarına. Ets 2 diyoruz, yok harita çıkarıyorlar yok Tr gelmedi , Actros nerede falan filen … Boşver in abi Pavel’in rakipsiz olduğunu bir kez daha özellikle de yeni şeyler bekleyen ve arayan bana hatırlattılar ya… Tml içinde bu scs için söylediklerim geçerli , bosverin abi aman aman. Scs ve Tml bu işleri yapan daimi rakipsiz firmaların yanına , viewapp of of … Sakın para verip almayın City Driver’ı mega pişmanlık… Belki düzelir diye arada bakar dururum…

Fiyatı 235 TL’ye çekmişler.

1 Beğeni

https://twitter.com/AerosoftGmbH/status/1709931446930903344

bir oyun nasıl başarısız oluyor?

te böyle :smiley:

Performans çok sıkıntılı oyunun halen hemen dlc geliyor :smiley:

Oynamadım fakat The Bus dururken bu oyunun çok bir anlamı yok gibi.

Bu daha iyi olacak gibi duruyor. Grafik ve harita olarak The Bus kadar tatmin edici. Geriye kalıyor O ile başlayan malum şey ve sürüş :smiley:

1 Beğeni