City Car Driving - Ana Konu

türkçe
realistik
sürüş

Forward Development tarafından geliştirilen araç sürüş simülatörü City Car Driving’in ana konusunu buraya açıyoruz!
image

Uzun bir aradan sonra 3 Kasım’da 39 TL‘den satışa sunulmuştu.Şu an ki fiyatı 57 tl malesef ülkemiz şartları gereği…

G920 & G29 incelemesi / Ayarlar / Performans

Steam Sayfası:

Dün yapılan haberle beraber 1.5.6 duyuruldu , ilgi çekici bazı özellikler bulunuyor güncelleme notlarında…

• Benzin istasyonları kullanılabilir olacak.
  • Sürüş tarzına göre değişen benzin tüketimi.
  • AI araçlarda park etme / parktan çıkma gibi özellikler .
  • Toz efekti üzerinde çalışmalar.
  • Ve bir kaç optimizasyon çalışmaları…

acami sürücü dikkat :skull_and_crossbones:

Rusyada acemi sürücü tabelası öyle mi oluyor :astonished:

ingilteredede böyle :slightly_smiling_face:

20 dakka oldu hala burdayım :joy:

mod sesi ile güzel olmuş.haritayıda sisli yapınca çuk oturdu.

1.5.6 güncellemesi çıktı!

İndirdiğin modlarin sürümlerine dikkat et , program indirmeye gerek olduğunu sanmıyorum.

Biraz bakindim sanırım dediğin gibi program gerekiyor , bir ara yaptigimda gerek yok diye hatırlamıştım. Neyse

Bu arada yukarıdaki eski sürüm için(1.3 aşağısı) büyük ihtimalle benim dediğim yöntem yeni sürümler için kod yapıştırma şeklinde… Eğer orjinal kullanıyorsan büyük ihtimalle aşağıdaki konuda anlattığı gibi kod yapıştırma yapmalısın.

steam atölyede seç begen indir. ets2 gibi.

oyunun sürümü 1.5.6 zaten. bir aydan beri güncelleme falan gelmedi.

milyon defa dedik KORSAN OYUNA DESTEK YOKKKKKKKKKKKKKKKKKK

arkadaşlar nolur yardım edin city car driving 1.5.5.3 oyuna nasıl mod yapabilirim lütfen arkadaşlar yardım edin şimdiden teşekkürler buna çok ihtiyacım var lütfen teşekkürler saygılar

Bunu yapabilmen için öncelikle çeşitli programların içeriğini ve kullanımını biliyor olman gerekiyor. Ha diyince anlatılacak veya yapılacak bir mevzu değil!

hocam oyuna değişik araba yamaları yüklemek istiyorum hep aynı araba sıkıyor bana biraz açarmısınız program falan ben yabancısıyım lütfen

Malesef bu konularda detaylı bilgiye sahip değilim. Yardımcı olamam.

Bu arada 1.5.6 Torrent’e düşmedi galiba. :thinking::smiley:

teşekkürler hocam önemli değil

Oyunun tam amacı nedir görev falan mı yapıyoruz almaya değer mi fiyat biraz yüksek gibi