City Car Driving - Ana Konu

ayrıca tamirci özelliği de gelmiş. hasar gören araçları serviste yaptırabiliyoruz. eski kent haritasında mod yüklü olmamasına rağmen oyundan atıyordu umarım düzeltmişlerdir.

bu yıl getirdikleri güncellemerle harbiden tekrar oynamak için neden yarattılar ölüyü diriltmeye çalışıyorlar bir de multiplayer duyursunlar tam olsun artık beklemeye başladım gdsfsd

1 Beğeni

optimizasyon sorunlarını halledebilirlerse, başta dediğim oyundan atma sorunu gibi, efsane olacak.

City car driving de uber görevini 3 seviye yapan ve ford transit aracının kilidini açan varsa save gönderebilir mi?

Ya şu hatayı bi türlü çözemedim bi fikri olan var mı?

eski kent haritası orası değil mi? dizüstü pc mi kullanıyorsun?

tam hatırlamıyorum açıkçası yeni bölge olması lazım

-bu oyunun maalesef optimizasyon problemleri var. “neden ben de bilmiyorum” dizüstü pc’lerde hata verdiğini söylüyor oyunun yapımcısı, masaüstü pc tavsiye ediyorlar. ve eski kentte habire oyundan atıyor, 10 km yol yapamadım eski kentte, o da yine oyunu dizüstünde çalıştırmakla alakalı galiba.

Şu benzin olayını tamamen kapatmanın vs bi yolu yok mu zırt pırt benzin bitiyor bende.
Bi yerde yanlış bişey mi yapıyorum? :smiley:

i7 7700 işlemci, 1050ti ekran kartlı laptop kullanıyorum. Oyunu MSI Afterburner ile kontrol ettim GPU kullanımı 0 görünüyor fpsim yerlerde sürünüyor. Aşağıda yazan nottan dolayı mı yani?

Büyük ihtimal ondandır city car driving optimizasyonu ile çok garip oyun max 10 saat oynamisligim vardır optimizasyonu biraz sorunlu gördüğüm kadarıyla

1 Beğeni

Konu yukarı çıkınca gördüm biraz geç oluyor çoktan çözmüşsündür ama çözemediysen Ayarlarda genel sekmesinden “serbest sürüşte yakıt tüketimini” kapatınca kapanması lazım yakıt sisteminin :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Teşekkür ederim tekrar yüklersem bakıcam en son çözememiştim :+1:t3::grin:

1 Beğeni

GPU kullanımı 0’sa eğer bilgisayarında öncelikli olarak entegre (yani anakarttaki) ekran kartından görüntü işlenecek şekilde ayarlıdır büyük ihtimal, bu da zaten bu oyunda kasılmana sebep oluyor, gerçi senin sisteminle alakalı bir durum da değil, City Car Driving optimizasyonu son derece berbat bir oyun.

1 Beğeni

aynen sistemden ziyade oyunla alakalıymış 2060 ekran kartına sahip birisi de aynı sorunla ilgili konu açmış bir yerde

Türkçe dil çevirisi TAM BİR FACİA !. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı acaba?

2 Beğeni
2 Beğeni