Cities: Skylines [Ana Konu] 🏗

peki buna benzer başka oyun varmı başka harita yokmu arakdaş oyunda

binalari dozerle yikabilirsin. bazi binalarinsa yerleri degistirilebiliyordu tabiyki ucret karsiliginda. bu oyundaki harita oynayanlari tatmin edecek kadar buyuktur. suanda bulundugun alan kadar baska bir alan belirli bir seviyeye geldiginde acilacaktir. bunu sen secersin yani yukari asagi saga sola netarafa istersen gidersin. baska oyunlar arama once bunu bir ogren cunku bu oyunda bolgelere isim vermekten otobus hatlarini belirli renk yapip hata belirli saatlerde calismasini saglamaktan tut oluleri gommek yada yakmak secenegine kadar hersey var, alt bardaki yesil mavi ve turuncu. surekli hareket halindedir. yani hangisi cok yuksege ciktiysa sehrine onu yap. mesela mavi yukseldiyse alisveris merkezi. turuncuda sanayi yesilde konut yapacaksin. sanayide ise oyle sanayi kurdum gitti deme. cevre kirliligi var bunu hesaba kat. birde bolgede petrol varsa oraya rafineri kurmalisin. gelisi guzel sanayi degil. bu arada petrol kazdikca biter ve belirli bir sure sonra gelirin duser. yani bu oyunda cok detay var. oyna alisirsin, ama sakin para hilesi yapma. yoksa bir amacin kalmaz.

1 Beğeni

Para hilesi yapmama rağmen şehri bir megapolis yapmak için uğraşıyorum kaynakların sınırsız olması sürekli mehter takımı gibi ilerlemeyi engelliyor… tabi bu benim düşüncem benim zevkim zevkler ve renkler tartışılmaz…

Vay bee … 3 sene olmuş :smiley:

2 Beğeni

Oyun gibi oyun şimdi giresim geldi

Cities: Skylines, 3. Yıldönümünü 5 Milyon Kopya ile Kutluyor!

https://www.simulasyonturk.com/cities-skylines-3-yildonumunu-5-milyon-kopya-ile-kutluyor/

1 Beğeni

sanırım bu işlerde olmasam böyle şeylere el atardım harika işler çıkartıyorlar büyük emek harcanıyor… ibretlik…
cities skylines almayan neyse…

1 Beğeni

Şimdi oyuna ne geldi anlamadım ben :smiley:

oyuna birşey gelmedi zaten,monaco haritasını bire bir yapmışlar o kadar :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

manaco derken 5tane harita 10 de :smiley: hangisi o :smiley:

Yeni DLC ile alakalı bir roket fırlatma sahasıda gelmiş bulunmakta…

[MOD ÖNERİSİ]

Yaptığınız yol, köprü ve kavşakları bizzat araçla test etmek isterseniz:
Steam Community :: Error

1 Beğeni

Umut bey heykelinizi şehrin merkezine diksek beton yetmez <3 adamsınız

1 Beğeni

Yağmur yağardı biz hiç durmadan sevişirdik…

Adım adım 1 milyona…

3 Beğeni

:smiley: 1 nisana özel bir başka çalışma

1 Beğeni

Terminaller çok sıkışık

3 Beğeni

Cities Skylines’ın yeni DLC içeriği duyuruldu! Hız trenleri,kamp alanları,çiçek yatakları, çeşmeler ve flamingolar ekleniyor.

Genişleme: Cities: Skylines - Parklife
Çıkış Tarihi: 24 Mayıs
Ücret: 25 TL (24’Mayıs’a kadar %10 indirimle 22.5 TL)

DLC’nin Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

3 Beğeni

3 Beğeni

Beyler bu oyunun tüm dlclerini mod halinde bulabilçeğim bi yer site var mı aktif edemiyorum illa dlc satın al diyor

nasıl da tatlılar :smiley:

1 Beğeni