Cities: Skylines [Ana Konu] 🏗

çok teşekkür ederim yardımın için çok saol :slight_smile:

Merhaba beyler herkese. İstanbul haritasında yaptıklarımı burdan güncellemeye devam edicem,yorum atarsanız eksiklerimi falan sevinirim.

Havaalanı Kavşağı Düzeltildi.

Atatürk Olimpiyat Stadı Yerine Temsili Stad Konuldu.

Boğaziçi Köprüsünden Barbaros Bulvarına Bağlanan Yol Düzeltildi,Viyadük Haline Getirildi.

6 Beğeni

Şu oyunun muhteşem ötesi yapay zekasına hastayım ya…

1 Beğeni

Arkadaşlar merhaba… Cities:Skylines ile ilgili bi problem yaşıyorum. Yardımcı olabilen çıkarsa çok sevinirim.
Sorun şu: Oyunu uzun bi süre önce kurmuştum PC’ye… Bi müddet giriş yaptım daha sonra uzun bi süre oynamadım. Bi kaç gün önce tekrar giriş yapmak istedim. Oyun açılıyor - sesler geliyor en azından - lakin oyun ekranı gelmiyor. Bu yüzden PC’den kaldırdım ve az önce tekrar kurdum. Lakin yine aynı şekilde oyun ekranına erişim sağlayamıyorum. Neden kaynaklanıyor ve çözümü konusunda yardımcı olabilecek var mı ?

Belgelerimde falan bir dosyası duruyorsa onları masaüstüne taşı sonra tekrar dene. Bir ihtimal.

arkadasşlar ben önceden bunun korsanını ındırmıstım meraktan modları falan kullanmıstım hosuma gıdınce satın aldım dlcler ile birlikte oyunda sıkıntı yoktu ama 3 5 mod yukledım oyun acılmıyor atayodekıler zaten buna uyumlu degılmı yukleme ekrarnında kalıyor yonetıcıden bakıyorum 12 13 gb ram harcıyor o sırada yanıtta vermıyor diyor ama ram harcaması artıyor yanı modlar mı uyumsuz böyle bir sey basına gelen varmı

arakdaşlar bu para kısmındaki şey benim sürekli -1000 lere kadar çıkıyor neden ? kırmızı oluyor

• ye dusuyorsa gereksız olan seylerı kuruyorsundur oyun basında bır su pompası bır ruzgar enerjsı yerterlı sonra 500 galıba nufus olunca borclar acılıyor borc alırsın vergılerı de makul sekılde yukselt yoksa halk gıdıyor para + olunca o sekılde devam edersın

Daha once bu oyun ile ilgili soyle bir yazi yazmistim arkadasin birine " bana kalirsa siz acele ediyorsunuz o nedenle olmuyor. acele etmeyin bos yere bina kurmayin yol yapmayin dukkan acmayin. vergileri cok arttirmaniz nufusun gelismesini engeller, nufus gelismezse sehir buyumez ve isci gerekir derken isci yok diye dukkan kapanir ki bir bakmizsiniz sehir geliri gitmis zarardasiniz. ( sizin su anki durumunuz ) o nedenle bolgeye gore sanayi secmeli ona uygun yere giris yolunu ve cikisi secmelisiniz, dukkanlari ve evleri iyi ayarlamalisin cok uzak olursa aralar trafik olur. yani bu tip seyler goz onunde bulundurularak hareket etmelisin. soyle dusunme ya burasi sehrin ana yolu olacak yap 6 seritli yol dursun. yok oyle birsey. daha gelismekte olurken o 6 seritli yolun gunluk gideri seni batirir. o nedenle acele etmek yok. bırde @blackmoon bankadan borc alirsin demis ki olabilir ama aldiginda oyundaki steam basarimlari acilmaz bunuda unutma.

yani steam başarısının kapandıgını bılmıyordum dogrusu :slight_smile:

bankadan borc almadan da bişey yapmazsın

İlla borç almana gerek yok mod kısmından sınırsız para olayını aktifleştir istediğini dikersin hemde gelişmen hızlı olur

1 Beğeni

onu nasıl etkinleştiricez

Ana menüde mod kısmı ( content manager ) olması gerek orda bulursun

ya kardeş o tamam da mesela ben ev dikmek istiyorum dikmiyor ? neden dikmiyor sanayi dikdiğimde hemen oluyor ama evler hemen olmuyor

Evlere insanların gelmesi gerek insanların gelmesi için popülasyonun artması yani insanların şehrinde mutlu olması gerek bol bol polis itfaye okul ve park koymalısın ki insanlar mutlu olsun hakeza toplu taşımada aynışekilde

1 Beğeni

bide anlamadığım sürekli sanayi geliştir diyor bana sanayi kurmaktan ev kurcak yer kalmıyor

Sanayi ve Market Bina sayısının 2-3 katı kadar fazla olmalı ama kurduğun yerler abondoned yani terk edilmiş konuma geliyorsa onları azaltmalısın ve eğitim durumlarına dikkat etmelisn

Peki sanayi yi nasıl taşırım başka yere

Taşınmıyor malesef