Cities: Skylines [Ana Konu] ­čĆŚ

┼čehir-kurma
in┼čaat
strateji

downloadfile-6
T├╝r: Sim├╝lasyon, Strateji
Geli┼čtirici: Colossal Order Ltd.
Yay─▒mc─▒: Paradox Interactive
├ç─▒k─▒┼č Tarihi: 10 Mar 2015

Sat─▒m almak isteyenler i├žin steam sayfas─▒:

Trailer videosu:

Burada yapt─▒─č─▒n─▒z/olu┼čturdu─čunuz her ┼čeyi payla┼čabilir vede tak─▒ld─▒─č─▒n─▒z yerlerde birbirinize yard─▒mc─▒ olabilirsiniz.

(├ľnemlidir.)

Ooo en sevdi─čim oyun ama pcmde y├╝kl├╝ de─čil ┼čuan i├žin deh┼čet bi ┼čehir kurmu┼čtum sonra b├╝t├╝n ┼čehir hastaland─▒ 900k nufus kald─▒ 55k ├Âyle olunca bende oyunu sildim 3-4 ayl─▒k eme─čimdi ├žok koyduÔÇŽ

Bizim bi ─░stanbul vard─▒ÔÇŽ

Ne oldu o istanbula video ├žekicektiniz bide yeni dlc ile ilgili :frowning:

Devam ediyor de─čil mi hala? En son ettirecegim demistin sanki ? @HasanOfke

Son oynama tarihi: 17.06.2017

Asl─▒nda baz─▒ ertelemeler hep bu site y├╝z├╝nden oldu. Oynamak istiyorum ama f─▒rsat olmuyor. ┼×imdi bir ba┼čl─▒k a├ž─▒p oradan devam ettirmek ┼čart. Kulland─▒─č─▒m modlar─▒ da kolayca yap─▒┼čt─▒r─▒r─▒m. Ba┼čkan Eyl├╝lÔÇÖde geliyor yaniÔÇŽ

Olley be Simu┼č ba┼čkan VOTE FOR ┼×─░MU┼×!

• Simu┼č Ba┼čkan Olsun
  • Darbe yapal─▒m
  • ─░syan ├ž─▒kartal─▒m

0 oylayan

Bunlarida ┼čuraya koyay─▒m;

─░syan cikartalim tabikide :joy::joy:

Darbe marbe yok bam bam bam

Ne zamandan beri alaca─č─▒m dedi─čim ama her seferinde almay─▒ unuttu─čum oyun :slight_smile:

├çok b├╝y├╝k kay─▒p bence ilk f─▒rsatta almal─▒s─▒n dlcler biraz pahal─▒ ama benim dlcler yok mesela ona ra─čmen zevki ├ž─▒k─▒yor oyunun

Bu tur oyunlar icin kategori ismi onerin. Belediye mi olsun? Yoksa baska bisey mi strateji yapimlari da var oraya da baska bolum

┼×antiye nas─▒l? ─░lla bu oyun i├žin de─čil yap─▒mla ilgili sim├╝lasyonlar i├žinÔÇŽ

Belediye kategorisine ta┼č─▒nm─▒┼čt─▒r.

┼×u oyunun en ├žok sevdi─čim yan─▒ yol sistemi, her ┼čeyi yapabiliyoruz :slight_smile:

Grafiklerine de laf yok tabi.

├çok iyi yavÔÇŽ ┼×ehir yapmay─▒ b─▒rakt─▒m sadece yol yap─▒p b─▒rak─▒yorum :smile:

Beynim yand─▒ :joy:

├çok ba┼čar─▒l─▒ olmu┼č bende bunlarla u─čra┼čmaktan ┼čehir mahfoluyor :joy: