Cattle and Crops - Ana Konu

Bu akşam biraz oynadım.
Kısa bir sahneyi de video olarak paylaştım.

Toprak konusu güzel görünse de şu an beklediğim şeyler yok. Kirlenme olayı, toz toprak, lastik izleri biraz hissiyatı öldürüyor. Ama yine de keyifli oluyor. İlk video için 1-2 gün daha bekleteceğim. Capture card geldi sayılır :smiley: Bu şekilde çekersem kayıt sırasında birkaç gereksiz FPS düşüşü olacak. Oyun normal halinde pek sırıtmayan bir optimizasyona sahip şu aşamada ben bu sistemle rahat oynuyorum. Orman içinde çok hızlı gidince düşüler oluyor. Sürerken pek olmuyor diyebilirim ama bazen 35 38 oynamalarda kalıyorum.
Çok ayrıntı var. Bitki örtüsü ağaçların kalitesi çok yüksek. Bu Vortexten dolayı sanırım.
Özetle insan deli gibi oynamak istiyor ama bir şeyler eksik olunca ulan bekleyeyim gelsin öyle oynayayım diyorsun.

Bu gece de son testlerimi yaptım. Notlarımı aldım.
Yapay zekaya yarısı sürülmüş tarlada iş verince baştan başlıyor. İptal ettim videoda devam etmek için :slight_smile:
MB traktörde 4x4 yok ya da düzgün çalışmıyor zorlanıyorum sürerken özellikle bazı alanlarda ve tepeye çıkarken. Ama Claas bana mısın demiyor. 4wd kapanınca anırıyor :smiley:

Mibzere eklenti alacak para kalmadı bankaya şey edicez.

Cattle and Crops için başka hangi konular açılabilir diye düşünüyorum. Bazı mevzuları farklı konularda tartışalım. Hatta diyorum ki her sürüme özel konu olsun ama neyse bakarız.

2 Beğeni

özellikle renklere baya bi canlılık gelmiş normalde soluk duruyordu :slight_smile:

abi bu oyun su an varmı steam da veya başka bir yerde?

:point_right: Cattle and Crops kaufen - CnC Tech Demo runterladen, Order Cattle and Crops :point_left: yukarıdaki bağlantıdan alabilirsiniz .
Şu an erken erişimde… Steam üzerinden ocak ayı gibi yayınlanacak.

baya bir şık var nerden ve hangisine basıyoruz alıcamda

v0.1.0.1 güncellemesi çıktı birkaç düzeltme değişim var ayrıntılarını yarın aktarırım :slight_smile: indiriyorum bir girip bakacağım video öncesi iyi oldu bu

Cattle and Crops Erken Erişim Sürümüne 0.1.0.1 Güncellemesi!
https://www.simulasyonturk.com/cattle-and-crops-erken-erisim-surumune-0-1-0-1-guncellemesi/

Bugün ETS 2 için bir video hazırlayacağım ardından Salı günü komple Cattle and Crops :slight_smile:

cattle in tek eksiği şuan hayvan yükleme indirme animasyonu bide sanırım ahırın padok kapıları açılmıyor. olcakmı hayvan yükleme indirme animasyonu ?

yalnız adamın mallar iyi ha :smiley:

Kedinin adı ne olsun? :smiley:

Köpeğin adı belli; Simuş

2 Beğeni

Simon olmalı

1 Beğeni

Su erkuntla irtabata gecsekte sunlara lisans patlatsa…

Hayali gözümü yasartti :joy::joy:

Şaka gibi olurdu… hiç gerek yok öyle bir şeye

++++
Bu arada erken erişim ilk izlenimler videosu çekildi. Montajına başlayacağım. Akşam yayında olur.

acaba niye lisans toplamıyorlar? az para da bağışlanmadı 720bin euro var ortada

arkadaş bi cıkmadı bi cıksada alsam

Topluluk erken erişim sürümü çıkan Cattle and Crops’ta yeni bir harita ile kariyere başlıyoruz! Gerçekçi toprak dokusu, gelişmiş AI işçiler, yıllardır istediğimiz özelliklerle gerçekçi bir çiftçilik simülasyonu…

1 Beğeni

sonunda be! seviliyorsun Hasan abi :slight_smile:

önceden varmıydı bilmiyorum ama domuzun ismi yeni eklenmiş sanırım

Bu oyunu nasıl alıcam ?

… (10 karakter)