Cattle and Crops - Ana Konu

Haydaa sınav bitti kagitlari görevliye teslim ettik sandim ama :unamused: :smile:

Görseldeki köpek karakteri mi takip ediyor ?

şimdi bi videoda gördüm yatağa gidip uyuyabiliyoruz bile

abi video bekliyoz

aynen video bekliyoruz :slight_smile:

Eve yeni girdim erken erişim konusunu hazırlıyorum. Ama video çekilecek gibi değil. Çok yorgunum bir sürü iş var. Bir de oyuna bakmak istiyorum. Zaten teknik demoda gördünüz haritanın bir olayı yok. Ama oynanacak durumda bir oyun olmuş. Seri yapmak istiyorum. Kötü olmasını bekleyenler bizim haksız çıkacağımızı sananlar kudursun ne diyeyim :smiley: ahahahahahahaha

@Ocean bu arada Train Station Sim göndermişler :smiley:

1 Beğeni

Heyecanla beklenen gün geldi çattı. Cattle and Crops’ın erken erişim sürümü topluluk için başlatıldı.

1 Beğeni

Yarın sabah video bekliyoruz hasan abi

Ayrıca çekişide yaparsın artık :grin::grin:

702 bin euroyu geçmiş durumda :slight_smile:

abi şu videoya bakıyorum yemin ediyorum böyle oyun görmedim spintires havası farming havası bi oyun bu kadarmı güzel olur ya tam tadında :slight_smile:

bu oyun böyle kitlesi artmaya devam ederse farmingi siler piyasadan
zaten şuan farming den kat kat iyi :slight_smile:
göreceksiniz farming deki lisansları elinden alır bu oyun zaten benim tahminimce oyun çıktıktan sonra da lisans eklenir gibime geliyor

video nerde kaldı Hasan abi ? :slight_smile:

video isteyenler 3. bölümü geldi

C4 motorunda Voxel teknolojisi zaten varmış. O yüzden kullanmışlar. Başka oyunlarda da var. Mesela Minecraft en basit örneği ama ben DualUniverse’da gördüm ona bakarken biraz araştırdım.
Space Engineers, Robocraft gibi yapımlarda da var. Hatta Planet Coaster da!
Sanırım istediğim bazı güzel şeyleri bunun sayesinde verebilecekler. Şimdi bir şey olmasa da çok ekmek yenir. Bu FS’de yapılan madencilik zart zurt gibi toprakla ilgili olaylar bile olur.
CryEngine 2 de bu desteğe sahipmiş.

Güncellemelerle teknolojiyi gördükçe daha iyi anlarız ve anlatırız. Teknik demo ile aynı şeyler olduğundan şu an pek bir merakım yok.

Ama genel olarak bir çiftçilik simülatöründe insanlar çamur, toprak, kir, toz, pas, su gibi efektlerin iyi olmasını istiyor. Bu olmadıkça insanlar tatmin olmaz. Olaya çiftçilik simülatörü yapıyorlar traktör var sürücez gözüyle bakmayalım. @Ocean Voxel hakkında net bilgilere sahipsen bekleriz.

1 Beğeni

şimdi bunlar lisanslar farmingde diye kendi oyunlarınada agco (fendt valtra challanger massey ferguson) markasının lisansını alamazlarmı? :slight_smile:

bunlar düzeltilcekmi? açıkcası pek beğenmedim bunu

Bu oyun cıktımı ?

erken erişimi çıktı fakat kendi sitesinde 2018 ocakta da steam da çıkacak :slight_smile:

farming den iyi mi peki

bunu demen yanlış :slight_smile: .oyunun videolarına bak youtube den

Anladım :smiley: