Cattle and Crops - Ana Konu

neler neler…

Çiftçilik simülasyonu Cattle and Crops için hangi güncellemelerde neler gelecek? Paylaşılan bilgileri aktarıyoruz.
https://www.simulasyonturk.com/cattle-and-cropsin-onumuzdeki-guncellemelerinde-neler-eklenecek/

yeni güncelleme çıktı yine önemli değişiklikler var hatta en çok sevindiğim arion trkatöründeki çıt çıt sesini düzeltmeleri oldu :slight_smile:
koca tarlayı hala sürüyoruz sonra dev bir mısır silajı yapılacak 2 makine biçecek :smiley:

2 Beğeni

Abi yayın yapacan mı yakın zamanda

1 Beğeni

Abi harbiden sırf oyunun fiyatı 155 diye oyunu disladilar bu çok kötü oldu oyuzden. Hiç türk kanal c&c çekmiyor bare sen aldım demiştin sen bı video cekersen bizde izlesek…

Birde tarlayı nasıl biçer döver makinesine verip calistirririyoz

burada çektiğim videolar var hala soruyorsan bu saatten sonra cevap veremem her videoda özelliklerin nasıl çalıştığını gösterdim izlemiyorsun sonra niye çekmiyorsun diye sitem ediyorsun anlamıyorum

1 Beğeni

Yok abi ne sitemi normal herhangi bir oyunun yayini spintries olur baska bise olur illa bu oyun icin demiyorum ve izlemistim zaten o videoları ben.
@HasanOfke

kesinlikle doğru diyorsun fiyat yüksek

1 Beğeni

Fiyat çok yüksek k.bakmada kimse vermez bence parası çok alan alır ben almam param var ama yine almam :smiley:

1 Beğeni

Cimriyim cattle a diyosun yani :grinning:

ets 2 100 tl aldım ama cattel almam k.bakmasın 100tl olsa alırdım ama almadım :smiley: cimri değilim paramı boşar harcamak istemiyorum deyse eyvallah daha yeni oyun cok fazla vermişler fiyatı ats almadım neden volvo vnl yok diye gelirse alırım

1 Beğeni

Paran var diye enayi olacak halin yok birde söyleyin bana gerçekten hak eden oyun mu bu fiyatı ?
Dediğiniz gibi 100 tl olsa verelim yinede oyun erken erişim değilde tam sürüm olsaydı fiyata fazla bir şey demezdim .Şimdi tam sürüme geçtiği zaman bu fiyat dahada artacak.Farming 2019 da tahminen 120 tl falan olur fiyatı

1 Beğeni

farming 120tl olsun alırım ama bu oyunu almam fiyat çok k.bakma

1 Beğeni

Milleti salak yerine koyuyorlar alan cok kişi yok zaten oynuyan.

1 Beğeni

Yok karınları tok gibi alınırsa alınsın alınmassa alınmasın kafasındalar gibi biraz

1 Beğeni

Dusse dusse yuzde 10 düşer ki bunlar pubg yi ornek alacaklar kendilerine

1 Beğeni

PUBG 30 milyon satmış yanlış hatırlamıyorsam ama bu oyun bir milyonu görse öpüp başına koysun oynamazsan bir şey kaybedeceğin bir oyun değil yapmasınlar bizde tavrımızı almayarak koyarız alan olursada bir şey demem

1 Beğeni

Bilip bilmediğin konular hakkında yorum yapmak hiç iyi bir şey değil diye düşünüyorum
Kulaktan dolma laflarla gelmeyin lütfen oyunun yüksek olması evet biraz sıkıntılı bir durum bizde destek verirken 33€ gibi bir fiyattan kickstarter da destek verdik ve oyun fiyatı uzun bir süre çok fazla düşmeyecek

1 Beğeni

Erken erişim oyunu o fiyat etmez arkadaşım sen desteğini ver biz bir şey demiyoruz sende bize saygı duy bizde sana duyalım zevkler renkler tartışılmaz bana göre etmez asla o oyun o fiyat

Etmiyorsa burada bu foruma gelip boşa post atma yerim zevkini yerim rengini para konusu bitti gitti hala ısıtıp ısıtıp önümüze sermeyin @HasanOfke Burada yeni çıkan güncellemeri paylaşıyor takip ediyorum senin para muhabbetini ben çekmek zorunda değilim

1 Beğeni