Car Mechanic Simulator 2021 (ana konu)

Garaj sakinlerine duyurulur! Yarın yani 19 saat sonra Car Mechanic Simulator 2021 için duyuru videosu paylaşılacak. :smiley:

hadi be red dot hadi be playway yap bi on numara simülasyon onca oyun çıkardın onca şey oldu hadii beeee

10 Beğeni

Lisanslı araçlar gelecek galiba :smiley:

2 Beğeni

MSC varken hiç bu oyunu oynayamam :smirk:

animasyonlar iyileştirildi, jantları vs sökerken artık animasyon olacak.

bana göre tıklama simulatörü ama kafa dağıtıyor arada açıp oynuyorum.

4 Beğeni

Ücretsiz demosu çıktı

her şey ortaya çıktı beklenen değişimi geçirmiş işte geliştirmeye devam edecekler hemen çıkarmazlar
ama oyun bu

peki ne olsun istiyorduk? yani ben cidden multiplayer isterdim yalan yok

1 Beğeni

grafik; kaplamalar, materyaller, ışık, modeller kısaca iyileştirilmiş ve yeni araç modelleri biraz daha gerçekçi hissettirecek şu an eğitimdeyim

2 Beğeni

Boya, dinamo gibi yerler ayrılmış, mekanlar daha derli toplu olmuş, mini oyun gereksiz, parça modelleri ve oynanışı kopyalamışlar, steam atölye gelişip indirime girene kadar almaya gerek yok.

garaj önünden araba geçiyor, umarım diğer araçların olduğu bir yolda serbest sürüş olur.

1 Beğeni

İndirdim bakalım giricem şimdi :smiley:

bugün gördüm çıkış zamanı 2021 demişler çok açıklayıcı bir tarih :slight_smile: demo versiyonunu indiriyorum bakalım ne yapmışlar

1 Beğeni

Multi olmadığı sürece hayal kırıklığı

sonraki bölümde supraya bakabiliriz daha önce toplamıştım ama işte tekrar çekicem diğer araba da duruyor öyle kullanmak lazım çok bişey olmadığı için diğer aşamalara giremiyoruz sök tak aynı numara suprada daha fazla şey söküyorsun daha kısa bir video olur belki

3 Beğeni

oyunu hafta sonuna doğru gönderebilirler fakat ben geçen demoda oynarken sarmıştım ama sonra kesti yani diğer özellikler olmayınca baydı
eğer direkt gelirse canlı yayında direkt oynamayı düşünüyorum yoksa gerçekten kafa kaldırmıyor
geçen motorsiklet tamiri için de video çekiyordum çıldırdım

oyun geldi henüz indirmedim squad giricem ondan sonra :slight_smile:

2 Beğeni

mp olmalı abi gerisi boş iş, çırak lazım dükkanı genişlettim baydı şimdi (cms2018), yanda bir iki ses daha arıyor insan

1 Beğeni

nedense bu oyuna isinamadim gorseli yine olmamis, hersey paril paril parliyor. eski ve paslanmislik hissini alamiyorum. ama @Gencocan dedigin gibi MP ozelligi olmali 1 kisi bile olsa cok farkli olur. neyse bakalim.

2 Beğeni

Car Mechanic Simulator 21 çıktı arkadaşlar. Üstelik indirimde. Almak isteyenlere duyurulur.

1 Beğeni

Şu firmanın en çok serinin bir önceki oyunu varsa veya firmanın aynı türdeki diğer oyunlarından biri varsa %25 indirim yapmasını seviyorum ama indirim bekleyeceğim, şu an için eski oyundan ufak tefek şeyler dışında farkı yok, atölye aktif olsun modlar çıksın öyle alınır yoksa çabuk sıkar.

2 Beğeni