Car Mechanic Simulator 2021 (ana konu)

CMS 2018 den sonra 21 serisine gecmek icin hala gecerli bir neden bulamadim. varmi bu engeli asabilen :slight_smile:

3 Beğeni

İlk defa bi cms için ben de aynısını düşünüyorum crack bile indirmeyi düşündüm :grin:

2 Beğeni

Dayanamadım aldım oyunu. ah şu çıraklık sevdamız yok mu

1 Beğeni

sürekli güncelleme çıkıyor girip oynayamıyorum bile o eski arabayı sıfırdan toplamak gerek
:confused:

1 Beğeni

15dk önce yenisi geldi save de problem oluyor mu bu güncellemeler ?

1 Beğeni

olmuyordur sanmam ben oynamıyorum ya dayanamıyorum bu ortamda cms sinir bozucu o kadar sabrım yok artık :smiley: my summer carda oynamak daha mantıklı

2 Beğeni

my summer car iyi oyun ama bugları,optimizasyon sorunlar deli ediyor beni başlayıp başlayıp siliyorum

2 Beğeni

Bu oyunda test parkurunda araba ile ileri gidemiyorum S tuşu ile geri gidiyor W ile ileri gitmiyor. klavye ayarlarında W gaz gösteriyor bir türlü anlamadım

hala çözebilmiş değilim ben mi bir şeyi yanlış yapıyorum :smiley: hiçbir şekilde tuşu değiştirsem dahi ileri gitmiyor araç

1 Beğeni

Sorunu bir türlü çözemediğim için yapımcıya mail attım geri dönüş sağladılar ve sorun düzeldi

So this only affect those who had version 1.0.0 and have run game at least once on this version.

To fix issue you need :

1. run regedit
    WINDOWS KEY + R, type regedit
    run it (with administrator rights)

2. go into HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Red Dot Games\

3)click on “Car Mechanic Simulator 2021” folder, and delete

This will delete game settings and should clear out broken keys

After that if you on QWERTY keyboard it should work. When on AZERTY you need to rebind again in game settings.

Konuyu hortlatayım :upside_down_face:

5 Beğeni