Car Mechanic Simulator 2018 - Ana Konu

Satın aldık sıradaki DLC’leri beklüyürük

1 Beğeni

Aksam oyundan ciktim foruma bir bakayim oyle yatarim dedim. CMS18 konusunda yeni ileti var ! birde baktim DLC cikmis hemen geri dondum aldim. Beni arayan olursa bu aksam yine tamirhanedeyim :slight_smile:

2 Beğeni

Kolay gele fazla yorma kendini

bentley dlc’si yenilenmiş hali ile gelen patch ile beraber cok sorulan ve gelecege dair birkac soruya cevap vermişler.

1-sandbox modu kesinlikle eklenicek.
2-bu ay daha fazla motor modiyesi için yeni parcalar ekleyecek olan güncelleme gelicek
3-şuan photomode,garaj ve kişiselleştirilmiş vites kutusu bölümü üstünde çalışıyorlarmış
4- mac sürümü neredeyse bitmiş
5-klavye için kısa yollar eklenicekmiş fakat şuan photo mode,garaj yenilemesi ve viites kutusu dükkanı ile ugraştıklarından dolayı bunlar bitince sıra ona gelicekmiş
6-motorları yeniden yaratmada cok isteniyormuş bunuda eklemişler listelerine.

swap yamak güzel olucak :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

motor parçalarında eksik olan motor bloğu layner yani silindir gömlekleri yok bunlar da sökülüp değişmeli veya blok rektifiyesi eklenmesi gerekiyor birde Şanzıman yani vites kutusu tamir edilmeli parçaları sökülmeli bunu daha oyun çıkmadan red dot games e yazmıştım ama yapamadılar inşallah oyun istenilen yere gelecek ama red dot biraz daha çalışma yapması gerekiyor oyunun hastasıyım Hasan kardeşim sitem etsede ana oyunum olarak her zaman oynamaya hazır bilgisayarımda olacaktır.

red dot daha ne yapsın :smiley: adamlar her hafta güncelleme full çalışma ile oyun geliştiriyor bence bu gelenler bile anormal şeyler
playway stüdyoları çok zorluyor ultimate fishing simulatordan bıktım her gün 2-3 güncelleme veriyorlar betada değilim saçmalık

1 Beğeni

Daha iyi olacak bir motorcu olarak eksiklerini söylemem gerekiyor ki oyum tam olarak yapılabilsin haksızmıyım kardeşim.

Lotus DLC’si geliyor.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1913298015409357&id=141208895951620

3 Beğeni

Gelsin Gelsin alalım bir an önce ne kadar çok DLC gelirse o kadar iyidir

oyuna DLC degilde ozellik gelmeli. 1.park yerinden 2. ye gecmek icin garaja geri donmek gerekiyor. arabayi park yerine gonderirken hangi bolume oldugu secilebilmeli. hurda satisinda tek tek ugrasmak cok kotu, otomatikte % 20 ye kadar olani satiyor sanirim. ama ben % 30 dan yada %40 dan asagisini kullanmak istemiyorum, satis sirasinda bu secenek olsa iyi olurdu. tamir sonrasi araci garajda calistirdigimizda aracin disina cikip motora bakabilmeliyiz. cok basit ama yapilmamis olan seyler. aslinda oyun su haliyle my summer car ile bile boy olcusemez.

ileriye dönük yol planları.

1 Beğeni

6 tane falan dlc cikti ama hala oyun cok basit durumda. cunku hic biri ana oyunu gelistirmek icin yapilmis seyler degildi. yani dedimya my summer car oynayanlar beni anlar.

Ayrıntılar için teşekkürler

Oyun yapımcısı ret dot gerçekte iyi çalışıyor yakında garaj yenileme ve şanzımanlar hakkında yeni geliştirmeleri gelecek yoğun olarak 4 aydır bunun üzerine çalışmaktalar artı son dlc lotus geliyor Motor eksiği olarak bloklarda olan layner yani silindir gömleklerinin sökme takma işlemini bildirdim motorculuk bölümünün rektifiye motor yenileştirme alanında olan bu eksikliği ilerde ekleyeceklerdir. Bu oyun benim efsanem vazgeçilmezim eksikleri var ama red dot bu konuda çalışıyor onu bilin ve bekleyin derim. Araba ve motorculuk adına yapılmış bence tek oyundur my summer car bunun yanından bile geçemez.

eger ki my summer car da arac topladiysan bilirsin. gomlek olayi zaten o oyunda var hatta radyator borulari bile var. kayis gerginligini bile ayarliyabiliyorsunuz ki bu oyun tam anlamiyla arac tamir oyunu degildir. bu ozellikler mevcuttur. sorunda burada zaten, kendilerine tamircilik oyunu deyipte boyle seyleri yapmamalarina kiziyorum ben. my summer car da araci calistirip disina cikip araci kontrol edebiliyorsun el ile gaz verdirip motoru kontrol edebiliyosun. yani anlatmayim simdi burada, ben oyuna kotu demedim sadece olmasi gereken en onemli seyler yok bu gibi seylerin neden oyun cikisinda olmadigini ve guncelleme ile geldigini anlamis degilim. bu arada oyunu ne kadar elestirsemde 100 saatin uzerinde oynamisligim var. ama dedim ya hos degil busekilde olmasi.

2 Beğeni

yavaşça gelişiyorlar biraz daha ilerde eksiklerini gidereceklerdir tabi bizlerinde desteği gerekli diye düşünüyorum.

Photo Mode is here! There are also some important fixes and improvements
Check them out :

• added PHOTO MODE
  • you can now change CAR VERSION in showroom
  • tools now have sounds
  • few improvements in car physics
  • fixed xray bugs
  • fixed Bentley GT engine when installing on crain
  • pie menu / exit menu now protected to not run in the same time
  • fixed some gui elements
  • licence plate preview fixed
  • Tuning parts have now proper names in car info menu
  • measured car power is now saved proper way
  • fixed bug with workshop cars loading
  • trunk and hood not closing properly bug fixed
  • added sfx to info window
  • driveshaft have now collider calculated for easy selecting
  • oil drain error fixed
  • crash bug when selling car near engine crain fixed
  • radio save fixed
  • tuning parts will not have rustmask for now
  • tire thread tester bug fixed
  • Smith 1500 XL bugs fixed
  • fixed bug when fast changing mode mount / unmount
  • added new part type : front_clamshell, rear_clamshell
  • materials optimization

Yeni Patch bayağı güzel bundan sonraki gelecek patch Garaj Görünümü Özelleştirme yavaş yavaş ilerliyor nereden nereye geldiler helal olsun gerçekten

fotograf modu ve yama geldi.
0
fotograf modu
show room’da araba modeli degişiyor artık.
aletler artık ses cıkartıyor.
araba fiziklerinde az bir geliştirme yapıldı
xray hataları düzeltildi.
bentley gt motorunu askıya alınca cıkan hata giderildi.
yag boşaltırken oluşan hata düzeltildi.
bagaj ve kaput kapanırken oluşan hata düzeltildi.
garaja araba eklerken oluşan hatalar düzeltildi.
tuning kısmında parcaların isimleri düzeltildi.
Smith 1500 XL aracındaki hatalar düzeltildi
radyo kayıt düzeltildi.
tuning parcalarında şuanlık pas olmuyacak.
plaka görünümü düzeltildi.
malzeme optimasyonu düzeltildi.
ön arka kamşaftı eklendi.
motor yanında araba satarken meydana gelen hata cözüldü
tahrik mili artık daha kolay seciliyor.
bagzı gui parcaları güncellendi.
lastik tesindeki hatalar düzeltildi.
tamir sırasında hızlı modlar arası gecerken oluşan hatallar düzeltildi.
arac tamir modları arasında secim yaparken kaza ile cıkma artık aktif degil.
arac durum bilgisine camlar eklendi.
yeni parca eklendi ön ve arka panel ( ön tamponu veya arka kaputu tek parca olan araclar için)

2 Beğeni
1 Beğeni

Garage customization dlc derken ? Bu özellik zaten oyunun kendisinde olması gereken bir şey ken dlc olarak satmak ne demek yahu ?