Car Mechanic Simulator 2018 - Ana Konu

Banamı öyle geldi bilmiyorum ama bi hevesle aldım fakat kontroller o kadar yavaştı ki ısınamadım geri iade ettim.

Gayet hızlı ve stabil 70 saat oldu oynayalı yaklaşık 500 saat görür gibi bu oyun bende

Aynen kontrol konusunda ve yukleme ekraninda oyun performansi kotu, arac kullaniminida hic begenmedim, ama duzelecegini dusunuyorum. yada alisacagimi :slight_smile: neyse yeni dlc leride aldim. bakicaz bir caresine

arabaları garaja sürerek sokup cıkartamadımız için sürüşün tırt olması sorun degil,oyunun odak noktası mekanik tamir bu nedenle mekanik detay daha önemli.
mod destegi ile oyun dahada zevkli oldu,mekanik şeylere ilgisi olanlara alternatifi yok malesef.
parlaklıgı halletseler tadından yenmicek :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Pagani dlcsi geliyor.

Allahım sana geliyorum Pagani mi oh yeah gelsin de hemen satın almalıyım

Arkadaşlar bu öğretici moddan nasıl çıkacağım

motorun yağı eksik,motora yağ koyunca bitiyor

eywallah kardeşim yaptım

Arkadaslar eksik parcali araci test parkuruna gonderdim. Parkura gidemiyorum. Eksik parcalar uzerimde lakin araci bir turlu alamiyorum. Kendime arac yaptim onuda deniyemiyorum. Parkurdaki araci nasil garaja getirebilirim?

Hacı aynı sorun bendede var bende henüz cözümünü bulamadım

Guncelleme cikti bug olusmus olabilir oyunun bu olayi hala cozulmediyse cok uzucu guzel ozellikler var ama aradaki kopruyu hala kuramamislar anlamsiz geliyor tek bi oyun haritasinda bunlari koyarlar umarim tabii yeni oyuna… Hala oynamiyorum ve canim da istemiyor

O kadar ugras araci yap. Para da alamadim😓

Pegani DLC’si için mart ayı tarih olarak planlanmış.

1 Beğeni

Bentley yenilenen sürümü dlc’si yakında cıkıyor. v8 - v12 motorlar ile
2016 continental gt speed
1970 t-series 1

2 Beğeni

Takipteyim favori oyunum Şu eski oyundaki dlc leri de ekleseler güzel olacak bekleyip göreceğiz iyi oyunlar herkese

cms18 dışında başka bir oyun oynadığını görmüyorum :smiley:

1 Beğeni

Aynen guzel bir oyun bu aralar fena sardi. Bentley dlc side iyi gider.

1 Beğeni

Car mechanic in hastasıyım bahsetmiştim otomobiller ve mekanik yaşam felsefem ama bu aralar farmers dynasty oyunuyor ve son olarak fishing barent sea yi bekliyorum ama farmers baya sardı mahkemesi sonuçlansın ve yoluna devam etsin isterim adamlara baya zarar verdiler.

1 Beğeni

Car mechanic sımulator 2018 Bentley dlc si çıktı kullanıma sunuldu ilgilenenlere duyurulur.

1 Beğeni