Car Mechanic Simulator 2018 - Ana Konu

car-mechanic-simulator-2018

SimülasyonPark’ın Car Mechanic Simulator 2018 ana konusuna hoşgeldiniz! Burada oyun hakkında son gelişmeleri, bilgileri bulabilir, yardımlaşabilirsiniz.

Porsche lisansı son olarak alınmıştı.

CMS 2018 çekilişi yapacağız.

1 Beğeni

Yapalım gari :smiley:

Bu ounu ilk korsan olarak oynamıştım. 14 ya da 115 ti. Ama sonra bir şeyler oldu karambole gitti. Oyun Şimdi 18 çıkmışken orjinalini de oynamak isterim :slight_smile:

1 Beğeni

https://www.park.simulasyonturk.com/t/acilisa-ozel-car-mechanic-simulator-2018-cekilisi/337?u=ahmetglc

Katıl o zaman

Katılım burda değil miydi :hushed: :sweat_smile: Yanlış oldu :joy:

Hey Allahim ya :smile:

1 Beğeni

Çekiliş sayfasına lütfen 1 kez yazalım . Ilk uyariyi ben yediğimden söylüyorum :sushing_face: :joy:

1 Beğeni

Yanlış yere yazdınız. Buraya yazmalısın https://www.park.simulasyonturk.com/t/acilisa-ozel-car-mechanic-simulator-2018-cekilisi/337/37

Polonya mağazalarında oyuna özel standlar yapılıyor. :smiley:
car-mechanic-sim-18-in-shops

1 Beğeni

bu oyun izlediğim kadarıyla buglu

çekiliş açıklandı mı

Hayır …

5 ekimde paralı jeep dlc ile ücretsiz tuning dlc’si cıkıcakmış.

1 Beğeni

Oyun ilk çıktığı günden bugüne çok ciddi atılım yaptı aslında valla bu oyuna ne getirseler ne dlc verseler alırım vazgeçilmezim oldu neredeyse

Her gün güncelleme çıkarmak çılgınca bir şey :smiley:

1 Beğeni

Jeep DLC bu ay çıkıyor diye yazmış. 5 Ekimde Tuning çıkacak.

1 Beğeni

Çıkarsınlar abi ben razıyım adamlar yapıyor verdiğim para sonuna kadar helali hoş olsun PlayWay’in bundan sonra destekçisiyim beni bilirsin @HasanOfke Taviz vermem para konusunda destek konusunda

Saat olmuş akşamın 11’i ve sabah iş var… Siparişlere bakıyorum “ulan dur şunun sadece fren problemi var halledeyim de öyle yatayım” diyorum…Sonra bakıyorum beceri puanı kazanmaya az xp kalmış “Ya bunu da halledip öyle yatayım” diye diye gece 1’de başından kalkıp sabah sürüne sürüne işe gittiğim hatta metrobüste gidip gelirken videolarını izlediğim efsane oyun…Bu sıralar benim de ciddi zaman ayırdığım bir oyun oldu… DLC ve Tuning haberi de oldukça heyecanlandırdı…

1 Beğeni

Teşekkürler @HasanOfke Teşekkürler SİMULASYON PARK

1 Beğeni

DLC Çok şekil görünüyor