Açılışa Özel: Car Mechanic Simulator 2018 Çekilişi

Herkese selam,
Car Mechanic Simulator 2018 için 3 ayrı çekiliş gerçekleştireceğimizi SimülasyonTÜRK’te duyurmuştuk. İlki Twitch canlı yayınında 26 Ağustos 2017’de yapıldı. Bu süreden sonra SimülasyonPark açıldı. İki çekilişten birini burada yapmak istiyoruz.
Şanslı kişi bizden Car Mechanic Simulator 2018’in Steam lisans anahtarını kazanacak.

KATILMAK İÇİN
SimülasyonPark’a üye olun ve bu konuya CMS 18 hakkında yorum gönderin. Aynı mesajlar içermemeli. :slight_smile: Tek şart bu… Sizi burasıyla tanıştırmak istiyoruz.

Tarihler

Başlangıç Tarihi ve Saati: 9.9.2017 22.00

Bitiş Tarihi ve Saati: 16.09.2017 23.59

Sonuçların Açıklanma Tarihleri: 17.09.2017 Pazar

Kurallar

• Kazanan 1 kişi 1 adet Car Mechanic Simulator 2018 Steam lisans ahahtarına sahip olacak.
  • Lisans anahtarı SimülasyonTÜRK tarafından kazanan kişiye e-posta ile verilecektir.
  • Kodlar PlayWay S.A. tarafından sağlanmaktadır.
  • Kazanan kişiler 1 hafta içerisinde hediyelerini almak zorundadır. Eğer almazsa yedek talihlilere verilecektir. Yedek talihlinin lisans anahtarını kabul etme süresi de 1 haftadır.
  • 1 asil talihli 1 yedek talihli vardır.
  • Herkesin 1 katılım hakkı vardır. Benzer e-posta, isimler katılanlar diskalifiye edilecektir.
  • Oyunu çalıştırmak için gereken sistem gereksinimlerini herkes kabul etmiş sayılır.
  • Oyunu aktifleştirdikten sonra ekran görüntüsü SimülasyonTÜRK’e gönderilecektir.
    Not: Katılan herkes kuralları kabul etmiş sayılır.

ANA KONU
https://www.park.simulasyonturk.com/t/car-mechanic-simulator-2018-ana-konu/336/

SimülasyonTÜRK kategorisi
https://www.simulasyonturk.com/kategori/car-mechanic-simulator-2018/

O zaman başlasın! :smiley:

Birden fazla yorum göndermeyin!

11 Beğeni

Oyunu almamama rağmen hasan abinin videolardan hoşuma gitti ama bu kadar ötesi yok sadece hoşuma gitti :joy:

2 Beğeni

Para verip amele gibi çalıştığımız/çalıştırıldığımız oyun…
Ama o parayı hak ediyor.

1 Beğeni

oyun zevkli fakat ilk egitim kısmını bitirmek için aracı test parkuruna götürmek gerekli. gel görki aracın yagı yok. yag ekleme veya söküp takma calışmıyor.

Bu oyunla ilk tanıştığımda motorcuda çıraktım ya :sweat_smile: Hey gidi günler… Fazlasıyla güzel bir oyun.

bu oyunu daha once korsan olarak epey bi oynamistim. fena degildi, tavsiye ederim

1 Beğeni

En son 2015 oynamıştım, zahmetli ama zevkli oyun. Sonraki sürümlerini alıp oynayamamıştım. Şimdi 2018’e terfi etmek neden olmasın ??? :slight_smile:

CMS 2018 i oynamadım ama 2015 i bayağı oynamıştım bazen hatalr vermesine rağmen saveleri silip tekrar kuruyordum. DLC ile güzel oluyor.

1 Beğeni

Hiç Cms serisi oynamadım yayınlardan izlediğim kadarıyla baya detaylı hoş ve çerez niyetinde bi oyun arada sırada can sıkıntısına ilaç niteliğinde

Aslında eğitici niteliğe sahip. Araçların teknik tedaylarıyla ilgili bilgi sahibi edebilir oyuncularını.

Hiç oynamadim :smile: kesin bana cikacak

Çıkarsa benim @HasanOfke Hasan alırım Keyi ona göre

CMS 2015’i oynamıştım bunu da denemek isterim :slight_smile:

CMS serisi ne kadar istesemde oynama fırsatı bulamadığım bir seri, videolardan da gördüğüm üzere güzel ayrıntılı bir simülasyona benziyor, denemek isterim. Yarışmacı arkadaşlara başarılar :smiley:

Car Mechanic Simulator 2015 Den Sonra Gayet Başarılı Bir Oyun Sitenin İsmide Çok Güzel :blue_car::truck::articulated_lorry::trolleybus::minibus::taxi::police_car::fire_engine:

2015 versiyonunu sevipte oynadığım oyun araba tamirini bu oyunda öğrendim resmen 2018 eminim ki çok güzeldir :blush::blush:

Ne yazıkki CMS serilerini oynama şansım pek olmadı sadece truck sim mechanic oynadım. CMS 18 gerçekten göze hoş hitap ediyor bana çıkarsa tadına bakarız :smile:

Görüntü kalitesini çok arttırmışlar 15 e göre acayip yüksek bi goruntu kalitesi mevcut lastiği jantan sokme vb. gibi olaylar mükemmel olmuş inşallah bana çıkar :smiley:

Oyun bende Yok Ama hasan abi başka bir youtube kanalı Sağolsun Oyunu Çok sevdim Çok Muhteşem bir oyun olmuş