Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Ford 'un yeni çekicisi Big Boy u nasıl buldunuz? Volvo çakması gibi duruyor önü :smiley:

Harbi bildiğin volvo olmuş bu :smiley:

2 Beğeni

Volvoya benzetsekte aslinda F350 den esinlenmis gibiler

1 Beğeni

Farklı panjur koysalardi guzel olurdu on tartan baktiginda volvo dememek icin far ve fard yazisi var yani

1 Beğeni

Tırın üstünü ben nedense DAF XF çekicisinin üstüne benzetiyorum.

1 Beğeni

Aslında ön kısmını az daha Renault T’ye benzetiyorlarmış da son anda vazgeçmişler :smiley:

1 Beğeni

Asıl merak ettiğim kabiniçi bir efsane video daha çıkmasın sonra

1 Beğeni

bir sürpriz yapsalar da şunları getirseler :smiley:

4 Beğeni

konu içi veya dışı :slight_smile:
youtube da boş boş izlerken karşıma çıktı ne izledim ben deyebilecegim bi kavga türü :smiley: Allah beni kahretmesin bunu çekip editleyip youtube atani ne yapsin bilemedim ama :smiley:

video biraz değişik umarım kural dışı değildir :smiley:

2 Beğeni

Hayatımdan çaldığın 1:36 dakikanın hesabını nasıl vereceksin ? :smiley:

14 tb tepe tepe kullanmak lazım herhalde… Baya iyi ya

1 Beğeni

ne zamandır ızlemıyorum dıye kurulmus tv karsısına ınception izledım keyıf yapayım dedım bıttı ve tam ulan yıne beynım yandı arkadas dedım kı buraya baktım 1.30 dakıka da butun sınır uclarım curudu Allah senı ne yapmasın… video dan sonra ıncepstıon ılk okulda okudugumuz aysegul serısı kıtaplar gıbı geldı…:joy::joy:

1 Beğeni

Her geçen gün yardım ve destek talebi artıyor, hataların bir nedenide oyunların korsan olarak kullanılması… Bu yüzden parka steam entegrasyonu veya kullanıcının steam hesabını görmemize yarayan bir sistem gelmeli…

Kafaları değiştirmedikten sonra fişlemek çözüm olmaz. Bkz. Türkiye

2 Beğeni

bu kasayı almaya karar verdim

önceliği parçaları toplamak ama böyle bir şeye ihtiyaç var düzenli olur :smiley: @OnurOzgunay her şey bunun suçu

4 Beğeni

siteye girdiğinizde bazı ikonlar sizde de görünmüyor değil mi?

1 Beğeni

Orası Ümraniye Sanayi Sitesi değil mi ? Candan Mühendislikten anladım çünkü de.

Yukko’da Adata 480GB SU650 3D Nand 2.5″ model SSD 488 TL’ye satılıyor.
Ödeme sayfasında 25 TL indirim kuponu da eklenince 463 TL oluyor. Dayanamadım aldım.
Kullanım amacı sadece oyunlar :slightly_smiling_face: İhtiyacı olanlar bakabilir. Adata’yı getiren Arena Bilgisayar aynı zamanda sitenin sahibiymiş.

İndirim yeni üyelere özel de olabilir bilmiyorum ilk kez sipariş verdim bu siteden…
https://www.yukko.com/adata-480gb-su650-3d-nand-25-sata-30-ssd-disk-asu650ss-480gt-c/50102488?pid=10110434

1 Beğeni

haklısın harbiden volvo olmuş
hemde volvo’nun 2009 fh 16 serisine çok benziyor
bence bunun modu çok kolay olur ama önce bide iç tasarımını görmek lazım

1 Beğeni