Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

mükemmelllllll

2 Beğeni

Arkadaşlar New Hollanda t6060 traktörler nasıl sizce.

anlık dozumuz hanımlar beyler
5555

1 Beğeni

Su veren itfaiyenin . Ama işte kurunun yanindan bizde yaniyoruz

Adamlar rahibe karşılık, bizim bakanlara yaptırım uygulayacakmış, Amerika’daki mal varlıklarına el koymuş, birde fed kademeli faiz artırımı yapacakmış. Son 1 yıldır aslında Trump geldiğinden beri Amerikan politikası dışarıdaki parayı ülkeye çekmek, bunun içinde çeliğe ek vergi, faiz artırımı vs ne varsa yapıyorlar, doların yükselmesi normal, daha da devam edecek. Fakat ülkemizin gerçekleri var yazık ne diyim, herşey her geçen gün kötüye gidiyor… nisan’da 7800 tl olan Msi notebook şuan 12000 tl dolar %20 arttı, ama herşey nedense %50 arttı…

Tum paralara karsi kayipdayiz cunku ulke de guven yok butun ama butun birimler tek bir kiseye baglandi yani ulke tek bir evden yemek masasindan tv karsisindan yonetiliyor artik ticaret icin yabanci sermaye kaciyor yabanci yatirimcilar sirketleri kapatiyor yerli yatirimci para bulamiyor 1senelik cekle is yapan yarabbi sukur diyor belli kesim para kazaniyor gerisinin koy g.tune gitsin ne diyim Allah halka akil fikir versin halka hala baskan yaptik Allahin izniyle diyor bir kisi diyip ne ouyor demiyor bu sekilde giderse 10 da normal gelecek bize cari acik her gecen gun artiyor 55 milyar dolar acik var artik sonumuz hayr olsun derken bile korkuyorum karanlik gozukuyor…

1 Beğeni

Ben neden gonderi silemiyorum iki kere ayni seyi gondermisim duzenliyebiliyorum ama silemiyorum :confused:

Ne kadar kör cahil düşüncesiz eğitimsiz varsa ETS 2 topluluğunun içinde :frowning:

1 Beğeni

Hayırdır Hasan abi kim sana böyle isyan ettiren?

Eskiden vardı metin silme ama kaldırıldı sanırım.

Dolar 5,10 olmus woww

Yükselsin bırakın. Hiç yoktan kendimiz bişeyler üretmeyi öğreniriz

1 Beğeni

Scs steamde guncel kura cekmez inş.

Pazartesiden itibaren yokum beyler sadece telefondan takip edebilirim :smiley: Cumartesiye kadar… Umarım çok önemli bir haber çıkmaz. Güncelleme zaten gelmez.

@Baby haberdar eder bizi :joy: Bu arada Ahmet sana güzel bi logo yabayım diyorum ne dersin? :joy:

Sen şimdi bana logon kötü mü demek istiyorsun lütfen yanlış anladığımı söyle :smile:

Hayır ama daha özgün bir şey kullanabilirsin değil mi :smile:

Tekliflere hazırım :smiley:

500

Yeni geometri şeklimiz! :slightly_smiling_face:

4 Beğeni