Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Abi yeni uçağın hayırlı olsun.

bende de onun bi düşüğü var 50 mbps download 250 gb kota 89.90 TL. Ama youtube kullananlar için internet hızı ve kotası ne kadar yüksek olursa o kadar iyi video yüklerken. Hayırlı olsun Hasan yeni internetin.

yalnız paket şimdiden geçerli oldu :slight_smile: 500le idare edicez aşınca 50 kuruş vermek yerine 15tlye paket yapmak daha mantıklı çok kritik aylarda aşılabilir
100mbps akıyor… :smiley:

Ford 'un yeni çekicisi Big Boy u nasıl buldunuz? Volvo çakması gibi duruyor önü :smiley:

Harbi bildiğin volvo olmuş bu :smiley:

Volvoya benzetsekte aslinda F350 den esinlenmis gibiler

Farklı panjur koysalardi guzel olurdu on tartan baktiginda volvo dememek icin far ve fard yazisi var yani

Tırın üstünü ben nedense DAF XF çekicisinin üstüne benzetiyorum.

Aslında ön kısmını az daha Renault T’ye benzetiyorlarmış da son anda vazgeçmişler :smiley:

Asıl merak ettiğim kabiniçi bir efsane video daha çıkmasın sonra

bir sürpriz yapsalar da şunları getirseler :smiley:

konu içi veya dışı :slight_smile:
youtube da boş boş izlerken karşıma çıktı ne izledim ben deyebilecegim bi kavga türü :smiley: Allah beni kahretmesin bunu çekip editleyip youtube atani ne yapsin bilemedim ama :smiley:

video biraz değişik umarım kural dışı değildir :smiley:

Hayatımdan çaldığın 1:36 dakikanın hesabını nasıl vereceksin ? :smiley:

14 tb tepe tepe kullanmak lazım herhalde… Baya iyi ya

ne zamandır ızlemıyorum dıye kurulmus tv karsısına ınception izledım keyıf yapayım dedım bıttı ve tam ulan yıne beynım yandı arkadas dedım kı buraya baktım 1.30 dakıka da butun sınır uclarım curudu Allah senı ne yapmasın… video dan sonra ıncepstıon ılk okulda okudugumuz aysegul serısı kıtaplar gıbı geldı…:joy::joy:

Her geçen gün yardım ve destek talebi artıyor, hataların bir nedenide oyunların korsan olarak kullanılması… Bu yüzden parka steam entegrasyonu veya kullanıcının steam hesabını görmemize yarayan bir sistem gelmeli…

Kafaları değiştirmedikten sonra fişlemek çözüm olmaz. Bkz. Türkiye

Ford cargo nun türkçe reklamları EFSOydu. YouTube da var.

bu kasayı almaya karar verdim

önceliği parçaları toplamak ama böyle bir şeye ihtiyaç var düzenli olur :smiley: @OnurOzgunay her şey bunun suçu

siteye girdiğinizde bazı ikonlar sizde de görünmüyor değil mi?