Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

ooo hadi hayırlı olsun :slight_smile:

bankalar bile değer kaybetmiş garanti %-11
d%C4%B1vvvv
geliyor yaklaşmakta olan

Kulakların pişik olur onunla.

GGüncellemede indirime gitmişler :rofl:

En kara gecede canını hiçe sayan fedakar insanları saygı, sevgi ve minnetle anıyorum. Işıklar içinde uyusunlar. Bu ülkenin en eğitimli, en modern, en gelişmiş cemaati gökten bombalar yağdırmışken, hiçbir şey yaşanmamış gibi akın akın başka cemaatlere giden milletimize de Allah gani gani akıl fikir versin.

Uzun bir aradan sonra buralara dönmek güzel.Bu arada yerimi bilmiyorum lakin eski konvoyları özledik bi ara bi etkinlik istiyoruz şöyle eski günlerdeki gibi eğlenceli konvoy olsun.

BÖRÜ, üst üste 6 bölüm olarak bu akşama özel yayınlanıyor :slight_smile:

Kamyon simülatörü ifadesi geçmesi sizi cezbetti galiba hasan bey reklamlara başladınız :rofl:

meselenin kamyon simülatörüyle ilgisi olmadığını anlaman lazımdı

Yabancıların muhakkak bildiği türkçe kelimeler :roll_eyes:

Bugün karşımızdaki renault trucks tan 8x4 bir renault range t alındı. Muhtemelen ets 2 ye götürüyor. :blush::blush:

biraz daha fotoğraf çekseydin keşke :smiley:

Vallahi son anda fark ettim. :grinning: Tırcı abide kendini ünlü sandı herhalde paparaziden kaçıyormuş gibi bastı gitti. :joy:

sitenin görünümü değişmiş bi garip geldi gözüme

Resim boyutlarının farklı olması ana sayfanın düzenini bozuyor sanki :thinking: @HasanOfke

her ana konunun ilk resmi aynı boyutta olursa ona göre düzenli çıkarır böyle bir görev almak istersen neden vermeyeyim :smiley:

Mod. verirsen yaparım yarın sorun değil …
Ana konuları baz alacağım o zaman destek vb. konulara gerek yok.

yakında yeni mod alımlarıyla…

Aynen böyle bir tuhaf durdu ya :smile: Ana konuların başlarına kendini anlatan, hepsi aynı düzen ve boyutta birer resim eklenirse daha hoş durur.

oyun logoları daha hoş duracaktır aynı ölçekte ilk sıraya eklenmesi gerekiyor
site linki varsa sitenin logosunu çekiyor