Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Tamam, mesaj düzenlemek için mod. gerekiyor ondan mod dedim :+1:

eyvah yollar gene çöp dolacak

2 Beğeni

Bunlarda degisik ya bizimkiler 1 hafta once geldi tek araba yokmus bunlar hepsi ayni anda gelip sonra sira var diyip kiziyorlar 3 gun erken gel yada 3 gun gec gel…

1 Beğeni

Hasan dostum yeni tema guzel de mobil surumde ekrana sigmiyor sayfa okumak icin saga sola kayiyosun

halledicez

1 Beğeni

Ekran resmi atabilir misin bi’ … bende mobilde kullanıyorum genellikle ama ana sayfa haricinde bir problem olmuyor, markadan markaya değişiyor aslında da :thinking:

1 Beğeni

bende de geniş duruyor temanın asıl orjinal hali daha genişti birkaç özelliğe gerek kalmayınca normal genişlikte bıraktırdım
birkaç renk sorunu da var aslında yapmak istediğim farklı şeyler var ama biraz daha beklemek lazım

Yani demek istedigim yaziyi okumak icin saga sola kaydiriyosun onceki surumde tam kenarlik oliyordu sigma acisindan…

Aynı problem bende de var.

konu basliklarina eklenen resimler benim hosuma gitmedi. goz yormaktan baska bir ise yaradigini dusunmuyorum. eski hali konu basliklarini yukardan asagiya daha hizli okumami sagliyordu. simdi ise yandaki renkli resimler ve yandaki yazilarin tam hizali olmamasi yuzunden ben begenmedim. eski halinin gelmesini talep ederim.

temayı değiştirebiliyorsun + uygun boyutta logolarla güncellenecek

biraz daha düzenleme yapıyorum

1 Beğeni
2 Beğeni

Corsair K55 RGB klavye almıştım bugün geldi. Işık mışık olayı güzel onunla ilgili şöyle olsun böyle olsun yorumu yapmam. Mekanik hissi olan bir klavye ama mekanik değil lazım da değildi.
Makro tuşu var solda 6 tane sağ üstte ses, şarkı değiştirme tuşları var. Bileklik de güzel.
Giriş seviyesi ya da işte oyun amaçlı kullanılabilecek güzel bir klavye tavsiye ederim. Keşke daha önce alsaydım. 229 TL’ye aldım o ürün bitti yeni fiyat hepsiburadacomda 259tl sanırım. 10 dk bile geçmeden alışıyorsun zaten :smiley: çıkan ses rahatsız edici değil. Tuşlar bir önceki klavyeme göre daha küçük ama alıştım problem değil. Yazılımını kurmadım gerek yok. FN + 1 2 3 4 5 yaparak zaten çeşitli ışıklandırmaları açabiliyorsun şu an değişiyor hep klavyeye bakarak yazmıyoruz bir süre sonra göz görmezden geliyor.
Artık yemek yemem herhalde üstünde yazık etmeyelim :smiley:

1 Beğeni

Günlük hayat tecrübem:

• Monster Abra a5 v13 çöp.
  • Windows 10 lgbt gibi ismi olan ltsb gayet iyi

ne kadar para o kadar kalite çöp derken neyini beğenmedin.

o kadar parayı hak etmiyor.

kaça alındı bilmiyorum, ama muadili msi kullandım. kat kat daha iyi kullanımı ve performansı var.

Mın sistem gereksinimi için laptoplarda 4.5 gözden çıkıyor malesef günümüz şartlarında, yoksa dediğin gibi o parayı hak etmiyorlar.

işte zaten msi ile aralarında 1500 tl var minimum araştırırsan görürsün özellik verileri aynı olan. şimdi monster fanıymısım gibi duracak bende aldım 3300 o zaman pc geldi kasa kalitesi iğrenç alt kapak bölümü bildiğin adi plastikten yapılmış gibi duruyor performans olarak msi kullanmadım ama devri geçmiş bir pc den buna geçiş yapınca gayet yeterli duruyor parasına göre bu devirdede o performansı veren pc ler suan 4ooo küsürlerde…
işin asıl yönü parasını hakketmiyor diye birşey yok bu paralar bu dolar kuru yüzünden. yoksa 2012 pc değistirirken aldiğim pc 1200 tl 660 dolar civariydi 1.80 e tekabül ediyordu kur bütün mesele burda. kur o zaman ki ile ayni olsa o 4000 olan pc ler 2000 bini gecmezdi bugun günümüzde