Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Çok hoş değil mi ya :star_struck: ;

Aynadan gordum ne tatli duruyor ya :heart_eyes:

resimresim Renault Trucks ve Volvo Trucks bizim dükkanın önünde ETS 2 için Range t yi ATS için VNL yi sormaya gidecem ama üşeniyorum :stuck_out_tongue_winking_eye:

baskın düzenle nerede ulan o müdür diye sor bi siz kimsiniz ulan diyeceksin lisans vermiyorsunuz da bla bla boş laf yapıyorsunuz diye :smiley: kapının önünde oturma eylemi yap

Hep birlikte gidelim açlık grevi yapalım abi.

:joy::joy: geçen CEO ları geldi adamların altında volvo Xc90 ve s90 vardı arabalarına RANGE T NEREDE diye çizik attım 2 ay cezaevine girdim :smirk:

Millet throwback diye 2 yil onceyi paylasiyor alin size tb:)))
Zamaninda az ps1 oynamadik benim ps cd katalogum grafiklere ne sasirirdim nereden nereye :joy:

Buda ilk pc oyunlarimdan heralde pc gereksinimlerine bak 64mb ram 4mb ekran :sweat_smile:

Vivalines ile ilgili de şikayetvar da bir kaç şikayet okudum bazı şikayetlere dönüş yapmışlar ama sen ne düşünüyorsun firma hakkında? Ankara-İstanbul arası 74-77-79 liralık seferleri var. .çoğu molasız mış.

Ben dusuncelerimi soyledim zaten ama genelde nonstop seferler kusadasi izmir falan molali ankarada da bir kac sefer molali ilk gunku kadar iyi degil ama su anki firmalara gore iyi

red faction 1 = oyun yarısında bozuk,deniz altı görevinde.
red faction 2 = sorunsuz
red faction guerrilla = sorunsuz (dün bitirdim bugün re-masterd sürümü cıktı,sahip olanlara bedava)
red faction armagedon = dün başladım sorunsuz.

oynamak isteyenler 1. es gecip rahatca oynaya bilir digerlerini.

Selam arkadaşlar bugün youtube ana sayfasında şöyle bir video dikkatimi çekti. Video 10 saat ama hızlandırılmış şekli yani adam video daki yolu hızlı şekilde yapmış. 4963 km gittiği yol. Yol videosu izlemeyi seven varsa diye paylaşmak istedim. Tabi 10 saatlik videoyu bir kere de izlemek istemezseniz 1 er saat e de yayabilirsiniz.
Washington, DC to Seattle, WA: A Complete Road Trip

2 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Stormworks: Build and Rescue - Ana Konu

Su oyun artik ciksin ya grafikler isleyis harika cok guzel detaylar var bekle bekle nereye kadar…

Prag yolcusu kalmasın :smiley:

SiSL’in ziyareti ile ilgili ayrı bir konu açabilirim. 20dk.ya inmiş olmaları lazım. Yarın SCS’ye gidecek.

Selçuk abiden güzel ve hayırlı haberler bekliyoruz. Sağ salim gezisini tamamlayıp döner inşallah.

JD Rail firmasının akıllı demiryolu çözümleri

Çorludaki tren kazasının tamamen simülasyonu diyebiliriz aslında olayı anlamak için çok güzel

haydi iyi geceler…

Razer sponsor oldu. Thresher kulaklık gönderiyorlar. 2-3 haftaya elimde olacak. :slight_smile:

Canlı yayında başka şeyler de anlatıcam gelin :smiley:

Biz Logitech’ciyiz kardes :slight_smile: