Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Ya aslında olay cezaların yüksek ve kesin olmasından avrupada mesela yurt dışında araçlarını duzgun kullanırlar ışıklara uyarlar yayalara yol verirler ama bulgaristan dan girdikleri an toprak çekiyor galiba ışık ve şerit ihlalleri arabaalrinin performanslarini denemeleri niye en fazla yakalansa 100 200 euro crza yicek :)) ülkede kurallar kati olsun bak burda kimse seridin üstüne basıyor mu :))

Bildiğim kadarıyla böyle durumlarda zaten ambulanslarin guzehgahlarinda mobese kontrolü canlı yapılıyor kişiler tarafından yani kırmızıda geçse bile ceza gelmez kişiye

Herkese merhaba

Küçük bir sorum olcaktı Battlefield 1 i almayı düşünüyorum arkadaşım orignden almış fakat microsoftta şuan oyun daha uygun fiyatlı microsofttan alsam birlikte oynayabilir miyiz ? Yoksa platformlar arası farklar olur mu bazı oyunlarda o tür şeyler olduğunu duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama :slight_smile:

oradaki bf1 xbox one için -çarpraz oynama yok

İyi bayramlar… :blush:

iyi bayramlar müdür ve park sakinleri.bayramda harclıgınız bol olsun güzel oyunlar alıp tatilin tadını cıkarmanız dilegiyle.

Bayramımız mübarek olsun :slight_smile:

Hayırlı bayramlar beyler her şey gönlünüzce olsun…

Tüm simülasyonpark ailesinin Ramzan Bayramı Mübarek Olsun

Her şeyin rahatça yenip içilebildiği mübarek 11 aylar başlamıştır. Tüm SimülasyonTÜRK & SimülasyonPark ailesinin bayramı mübarek olsun , Hayırlı bayramlar… :smiley:
@volfkan en çok seninkine amin :joy:

Hayırlı bayramlar… :slight_smile:

İyi bayramlar efendim :slightly_smiling_face:

Hayırlı bayramlar SimülasyonTürk ve Simülasyonpark ailesi. Bol oyun parasını çıkaracağınız bir bayram olur inşallah.

Herkese hayırlı bayramlar

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

iyi bayramlar

Herkese iyi bayramlar

:sob::sob::sob:

Resimdeki insan ve onu bu hale getiren hayvan…

Trafiğin yoğun olduğu bu günlerde acil durumlar için kullanılan emniyet şeridini büyük bir duyarlılıkla açık tutan insanımızı cani gönülden tebrik ediyorum.