Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Çok çok önceden olması gereken yenilik daha yeni açık beta ile sunuldu, neyse Valve <3

STEAM’in sohbet güncellemesi açık beta olarak sunuldu!

Bu tasarıma bakılarak Steam’in halihazırda 78942948246526789 yıldır geliştirilen yeni teması hakkında akıllarda bir şeyler canlanabilir.

2 Beğeni

floppy disk istiyen ? hemde 4mb kapasiteli :joy:

4 Beğeni

Daha neler olacak bakalım

1 Beğeni

bir anda windows 95 başlama sesiyle ekranı geldı aklıma :smiley:

2 Beğeni

istemsizce yüzümde gülümse belirdi be abi :smiley: nerden nereye vaybe

Zaten delay yemesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi Sea of Thieves gördüklerinde oyundan ne yapmaları gerektiğini anlamaları oldu 2019 makineyi yaptıktan sonra mükemmel bir yıl olacak benim için şimdiden 2000 TL ayırdım bir kenara 2019’a özel :slight_smile:

Bilecik-Adapazarı yolundan geçen var mı ? Rahat mı? Yoksa Osman Gazi köprüsünü kullanarak mı geçmek daha mantıklı?

köprüden geçin diğer türlü birsürü ışık olur trafikte illaki vardır yaktığınız mazotla aynı hesaba gelir

Cıktın mi yola bilmiyorum ama yarın aksam çıkmadigin sürece yola normal git köprüye girmene gerek yok baya hgs ogs sıkıntısî yasatan yer hele bayram oncesi daha cakallasiyor ordakiler normal yol her zaman açık olan yoldur dilovasinda genelde bir sıkışıklık olur onun disinda bos ama 4 den önce yola çıkmış olman lazım yarın gideceksen…

1 Beğeni

kesinlikle daha rahat bilecik yolu.

yıllardır orayı kullanıyoruz. mesafe zaten kısa, yol gayet düzgün ve ışık vs. max 2-3 tane. tek sorun bazı yerlerde radar var.

hımm cevaplar için teşekkürler bayram haricinde yola çıkarsam köprüdeki dandik sisteme para vermek istemiyorum. çalışmıyor gişeler Allahın her oradan geçtiğim günü orada ki gişelerde duruyoruz nakit poara veriyoruz

adamlar sıstemı kapatmıs ya bır kere kullandım ogs otomatık odeme de dolu oldugu halde calısmadı ve nakıt odettıler sağolsun cakallar kontrol yokkı orda neyse soylenecek seyler varda yanlıs anlasılmasın :smiley: ben bursaya falan gececeksem yenıkapı yada yetişemedıysem en kotu eskıhısar topcular vapur hattını kullanıyorum

onlarda randevu sistemi var ve açıkçası zaman olarak belirsizlik olunca o işe gelemiyoruz…

tabı bır de o durum var ama dedıgım gıbı yollar acık ya arefeden dolayı dılovasından eskısehır cıkıs sapagına kadar bır sıkısıklık olur onun dısında olmaz…ıyı yolculukar sımdıden

Saol
Zamanı bırak Rota bile değişti köprü farz oldu :smile:

ya kazasız belasız yolculuklar olsun da gersıı bos :smiley:

1 Beğeni

Bu olay çok güzel ya 14 dk sıkılmadan izledim…
Gerek Trafik ahlakı gerek videodaki araç… valla bana böyle bir iş teklifi gelse evet diyebilirim :smiley:

1 Beğeni

Şu videoyu Türk trafiğindeki herkese izletmek gerek…

1 Beğeni

görgü insanlık başka bır sey anlatılsada anlatılmaz herkesce uygulanması lazım kı bazılarında soru ısaretı uyandırsın…
bızde ambulans gecınce aman pesıne takılalımda 2 km en azından hızlı gıdelım kafasındayız hepımız boyle degılız tabi ıcımız de dusuncelıler var ama yuzde ye vurunca malesef cok kucuk bır oran ıstanbulda yasayan bırı olarak emnıyet serıdınden gıdenlerın Allah bıldıgı gıbı yapsın herkes cakarlı herkes artıst gorev dısında bıle resmı arac gecemez normalde ama kım bılır bunu beledıyesı zabıtası mudurlerı vb hepsı ulkenın paşası…

korede kaza ya mudahale etmeye gelen ambulansa yol verme seklı

azaver dedıgım gıbı yuzdemız cok dusuk ve o dusuk olan kısılerden bır kısmı ıste videodakıler bırı hata yaparsa arkada kı yapıyor bırı dusuncelı hareket yaparsa aynı sekılde arkasında kı de yapıyor zıncır boyle ınsallah bır gun ülkemız muasır medeniyetler seviyesine ulaşır…

1 Beğeni