Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Bingo yapamadığım mevzu mu ? :smiley:

o orjinal :slightly_smiling_face:

neyse ben SiSL ile tava ciğeri yemeye gidiyorum :smiley:

3 Beğeni

Ne demek tava ciğeri ayıp ayıp yerken 1 porsiyon benim yerime de ye bari

2 Beğeni

Ooo afiyet olsun :smile:

neyy neyyy :scream_cat:
0
2 mercedes verip sıfır alamıyorum bari 2. el alayım desem bu kezde bu :scream_cat:

almanyadan sıfır alıp ukrayna plakası takıcam öyle getiricem başka yol yok.

13.bin yıllık vergi nedir lennn…

yukardaki 10 yaşında olan alttaki sıfır

0
yok yok bu başka birşey :scream_cat::scream_cat::scream_cat:

2 Beğeni

abi neymiş o ya g55 falan mı bakıyosun :smiley: bizim ülkede neden araba uretılmıyorun cevabı uretıcıden daha fazla kazanıyorlar nıye uretsınler :smiley: dünyanın en pahalı benzını nerdeyse 30 yıllık otoyallardan hala ucret alınması ve her yıl artması durmak yok … devam :joy:

1 Beğeni

nasıl cözdün :slightly_smiling_face: 55 kompressör motor sesi hakkını vermiyor. 63 biturbo istiyorum.

rusyada bayiyi aradım elinde 2014 var 50.km yapmış. (tam aksesuar + istedigim özel renk)

hesap kitap zamanı =

2014 tr = 1 MİLYON 520 BİN TL
2014 rusya = 378. bin tl

ben başka birşey demiyorum akıl mantık söylüyor cevabı.

2 Beğeni

Geç kalmışsın araba için be abi … Şu ana kadar kadar ne vardı ayağının altında :confused:

Dayi da vardi ondan biliyorum :slight_smile: 63 bide asfalt titrer be onun horultusunda :)) turkiyede bu kadar gerizekali olursa daha da artar fiyat artıkça millet aliyor onlarda geçiriyor biri de dur demiyor ki adamlar da koltuk korkusu kalmamis görevlerini unuttular saray uçağın geminin derdiler semer vuran çok bu millete…:grinning: abi sende rus vatandaşlığı var galiba en mantiklisini yaparsin getirebiliyorsan belcika da kuzen range aldı v8 170 bin euro bizde v6 1.3 milyon tl adamlar 170 birim fiyata biniyor dalga geçer gibi yurt dışında getirebilme şansın varsa düşünülmeyecek fırsat bence…

@Baby
geç kalsam ne olacak gene aynı gene aynı :grinning: 2014 E 180 elite & 2017 C300 amg cabrio
@blackmoon
almanyadan alıp vergi + nakliye… ugraşmaktansa, rusyadan bayiden almak daha iyi yazın gidince konuşacagım.
ses olayını söylemek yetersiz birebir yaşayınca insan anlıyor.:slightly_smiling_face:

Oo iyi iyi :smiley: bu devirde arabadan çok arazi ev yatırımı yapmak daha iyi gibi, yani ben öyle düşünüyorum :smiley:

gel satayım sana ev :wink:

Hımm kafamdakiler sadece ileriye yönelik :slightly_smiling_face: şu anda imkansız :smiley:
Öğrenciyiz anla işte abi :smile:

şaka yahu ilerde ev istersen sana sonsuz kredili ev :slightly_smiling_face: mobilden girince bildirim gelmiyor

2 Beğeni

arazi her zaman iyi yatırımdır ama su donemde ev ıcın aynı fıkırde degılım yanı ekonomı ınsaata yonelmıstı balon gıbı sıstı arap furyasıyla ama suan da patladı patlıyacak senetle ev satısına başladı fırmalar bankalar ev ıcın kredı vermeye cekınıyor artık… hayırlısı :smiley:

Ülkemize şu an da her şey zor bakalım hayırlısı

1 Beğeni

gecen gun hollanda da m5 x drıve yenı nesıl tanıtınıyordu 600 bg 780 newton-t 4 çeker aynı zamanda ıkı ıtıse gecıs sıstemlı arac tanıtıyordu araba efsane sıfır fıyatı bıraz pahalı 200 bın euro dedı o aracı turkıyede acaba kaca satısa sunacaklar 1.5 mılyondan asagı cıkarmazlar :smiley:

Ben alabilirim :slight_smile:

tava cigeri yiyorum derken keyfin yerindeydi hain domdom, sana ev mev yok :triumph:

1 Beğeni