Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Bu hafta cuma gunu sisl ile edirnede bulusuyoruz :smile:

1 Beğeni

Abi artık birlikte bi yayın yaparsınız😉

https://www.instagram.com/p/BiW4qx5A_R5/

Çok iyi yaaa :smiley:

Dünyanı sonu… Neyse gelmişken ets için yeni firmalara falanda bakar iyi olur Kappa

simulasyonpark.com dan siteye(buraya) yönlenme sorunu çözülmüştür.

1 Beğeni

canlı izleyemedik gitti şunu

1 Beğeni

yıllar geçti ha oldu ha olacak derken sonunda bitti. putinin limuzini

teknik yapıda phorche’den danışılarak rus yapımı limonun adı aurus yani “seçkin yolun doğruluğunu, üstünlüğünü, mükemmelliğini, refahını ve amblemini” sembolize ediyor.

bunlardan limitli yapılıp satılıcak rusyada,99 tane olması lazım.ve limuzin dışında van ve arazi aracıda yapılıcak onlarda 99 limitli.

2 Beğeni

sıcak haber 2 :slightly_smiling_face: ocak ayında lada türkiyede satılıcaktı ama 5. aya girrdik nerde bu derken motor hacimleri yüzünden fiyatları ucuk olacagı için geciktigini ögrendim.
0
nivalar taze taze gelmiş fiyat 70’den başlıyor 90’ kadar cıkıyor.

herkez bize bişeyleri dayatıyor satıyor para kazanıyor zenginleşiyorlar.

2 Beğeni

Patreon mevzusunu kurcalıyorum

beyler en altta simulasyon park yazisini kim kaldordi

Ana Sayfa > Park kısmından ulaşabilirsiniz.

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/turkiye-yerli-oyunlardan-700-milyon-dolar-kazandi/1138416

buna rağmen her şeyi berbat etmek için ellerinden geleni yapıyorlar 700 milyon dolar kazanmışmış ne önemi var artık? bunun için mücadele verenler yine önünü kapatmaya çalıştığınız nesil

1 Beğeni

Tamamda ordan neden kalkti

Sebep olması gerekmiyor.

menüye sığmıyor

Valve, Steam Link ve Steam Video App’i duyurdu.
Steam Link ile oyuncular kütüphaneleri android ve ios cihazları ile deneyimleyebilecek, Steam Video App ile de Steam’de bulunan filmleri izleyebilecek.
Ayrıntılı bilgi:

1 Beğeni
1 Beğeni

Bu baya iyi bişey ha kullanın kullandırtın…

Şey ayrı bu 1
Öğretirsen neden olmasın miraderim bu da 2 :smiley:

yeni bir cete cıktı, korsan oyununa yardım bulamayınca başka bir nick alarak orjinal oyun diye derdini cözmeye calışıyor.
daha çok fırın ekmek yemeleri lazım.:slightly_smiling_face:

3 Beğeni