Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Sansür Telekom, SansürOnline ve Vodafone İnternet servis sağlayıcıları dışında diğer bazı sağlayıcılar DNS spoofing yapmadığı için DNS değiştirerek discord’a erişebilirsiniz.

Hocam bütçenizi bilmiyorum ama şuan sitede bir ilanim var eğer görmediyseniz.Bir sorunuz olursa cevaplarım.

Aman hocam dur gözünü seveyim. Kendini mi tutuklatacaksın? Geçenlerde bir kız instagram için böyle konuştu diye tutukladılar.

sildim ama korktuğumdan değil bu gerizekalı yotuber ve teknoloji sitelerinin yasağa çanak tutmasından, izlenme gelsin diye hemen video çekmelerinden dolayı sildim, ilk karşı çıkması gereken adamların umrunda değilse ben hiç başımı ağrıtamam yoksa ben ifade konusunda tecrübeliyim, yazdığının sertse eve tuscon ile geliyorlar değilse telefon edip çağırıyorlar. :smiley:

2 Beğeni

aslında silinmiyor ya göster derlerse bana :smiley:

2 Beğeni

kac zamandir rusyadada heryer hersey yasak, gerce adamlar kendi erisimi engelledi, birde rusyanin yine bilgi paylasimi yapmadi diye kapattigi yerler var, Turkiyedeki Discord olayi gibi. burada da discord dun kapandi ama halen girebilenler varmis. mesela ben :slight_smile: sirada steam varmis hanim soyledi. yasarken belami buldum desem yeri var. ucretsiz nekadar vpn varsa girdik ciktik yillardir. :slight_smile: burada da suc vpn kullanmak ama adamlarda biliyor nereye girip ciktigimizi sonucta ondan bence ses etmiyorlar. yoksa 5 dk da bulurlarda. neyse. kalin saglicakla.

2 Beğeni

serhan abi farming de oynayamazsın şimdi sen :smiley:

FS yi microsofttan aldim ama microsoftta en az 1,5 senedir serverlerina baglanamiyorsun. allahtan FS nin kendi serveri. bakalim son dk da birsey olmazsa oynayacak gibiyizde.Youtube kanalim icin cok kotu oldu, yeni yeni adam olmaya basliyordu kanal erisimi tamamen engellediler, vpn den video yuklemekte tam bir iskence oldu tabi izlenmelerde yerle bir :slight_smile: neyse FS oynasam yeter bana ya :slight_smile:

adamlara youtube da yasak aahdadashdashdashdahdsfdsfsdf

1 Beğeni

biliyorum silinmediğini, 6 ay duruyordu galiba, bazı sitelerde öyleymiş, sosyal medyaya düşmedikten sonra şikayet etsen bile 6-7 ay sonra ifade için çağrıyorlar, yazdığım şeyi unutup “ne yazmışım be dediğim” oldu, bu sildiğimden bir şey çıkmaz, torpilli birinin gücüne giderse belki biraz uğraştırır ama çiçek çocuk oldum ben, sosyal medyam yok ekşi’den gündemi takip ediyorum, arada dayanamayıp yazdığım oluyor. :smiley:

tck’yı biliyorsan ifade nasıl verilir biliyorsan küfür etsen bile para ile yırtıyorsun.

ülkemizde yaşanan bireysel ve toplumsal olaylar her vatandaş gibi beni de hassaslaştırdı, bu hassasiyetle bazı uygunsuz ifadeler falan filan diye döşüyorsun, ağzın laf yapacak.

@gampue
Rusya’nın olayı Abd ile, Abd kitleleri kontrol etmek için twitter’ı kurdu Çin geldi tiktok ile herkesi bitirdi, Abd tiktok’u yasaklayacak, kitle kontrol savaşları ama steam ne alaka onu anlamadım, vk’da da bize safe search’ı kapatmışlar.

devletler işte, sana izin verdiği kadar özgürsün.

2 Beğeni

@gampue steam de gitmiş serhan abi dsfsdfdsfdsfsdf ahahahahahahahah

Serhan abi steamde aktifti ama abi VPN felan mi acaba kesin engellemişler mi

Arkadaslar selam, haberlerde ayin 10 unda DC ve Steam kapanacak diyordu. Dc gitmis ama simdi Steamda war thundera girdim sorun yoktu.aslinda steam iki senedir oyun satmiyor zaten sagdan soldan oyun anahtari ile idare ediyorduk, umarim kapanmaz.

@gampue Sen bence Rusya’yı terketme planlarına başla yavaş yavaş.

Tc’de Putin’e sövmek de yasakmış.

https://x.com/distastemoment/status/1844354935493968000

Putin yüzünden de içeri girmek istemem. Rus muyum değilim banane bu saatten sonra sadece bekleyip kendimizi kollarız ona buna sövmek sadece show…

1 Beğeni

Herşeyden rank kasmaya çalışmamak lazım sonucu mâlum ortada

Google Gemini kullanarak tır resmi çizdiriyorum güzel sonuçlar çıkıyor ortaya. Başlarda model adını ve rengini girip gerçek hayattan örnekler elde ettim ama sonra karakalem ve vektörel çizimlere geçtim. Vektörel çizimleri alıp tişört bastırsan olur gayet güzel işler çıktı ortaya. Yalnız Volvo’nun yeni modelini bilmiyor hep FH 4 çizdi, DAF XG’de çıkmadı.

@HasanOfke profil resmine ne oldu?

Aşağıdaki gibi gözüküyor:

Tüm forumda sıkıyönetim ilan edilmiştir. İkinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı uygulanacaktır. Vatandaşlarımızın kendi güvenlikleri için bu yasağa hassasiyetle uymaları önem arz etmektedir.