Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Bana böyle adam gibi sorun çıkartmayacak benim mühendislik programlarımı (etabs, sta4cad, autocad, revit gibi) çalıştıracak onun dışında boş zamanlarımda kasmadan en güzel şekilde oyun (ets2, ats, cities skylines, construction simulator, nfs, aoe, cs gibi) gaming oynatabilecek laptop arıyorum. Önceki bilgisayarım birkaç kez servis yüzü gördü yok üretim hatası yok bilmem ne diye diye delirtti beni şuan bırakın autocad’de plan proje çizmeyi excel’de bile işlem yapamıyorum.

uzun suredir MSI leopard serisi laptop kullaniyordum, gectigimiz gunlerde yine MSI’a ait KATANA B12VGK 17" laptop aldim gayet memnunum. ozellikle santiye ortaminda calisirken sorun cikarmamasi. leopard serisindede hic servislik sorun yasamadim. halen kullaniliyor. autocad, revit ve sketchup kullaniyorum, zaten 4070 ekran karti var oyunlardada biraz denedim sorun yok. bu modeli al demiyorum ama marka tercihi olarak MSI bence iyi.

1 Beğeni

Uzun süredir arkadaşlarımla birlikte geliştirdiğimiz oyunumuzun Steam sayfası nihayet açıldı :slight_smile: Türünün meraklılarının ilgisini çekebileceğini düşünüyorum. Destek ve motivasyon olmak için oyunu istek listenize ekleyebilirsiniz.

Böyle bir projede simulasyoncu olmak zor :smiley:

25 Beğeni

Sen yaparsın da satın almaz mıyız hiç. :slight_smile: Trailer çok profesyonel olmuş. Grafikler şahane görünüyor.

1 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile: Projede ağırlıklı olarak sanat kısmında çalışıyorum. Ets 2’den gelen öğrenimlerle bir şeyler yapıyorum :smiley:

2 Beğeni

hayırlı olsun hocam.

1 Beğeni

Grafikler harika olmuş, bu tarz oyunlar pek ilgimi çekmesede çıktığı anda satın alacağım hocam. Başarılar

1 Beğeni

Hayırlı olsun.

1 Beğeni

Arkadaşlar akrabam bilgisayarını satmak istiyor, özelliklikleri bunlar. Ortalama ne kadar eder? Yaklaşık 1 sene kullandı.

İnternetten günümüzdeki sıfır fiyatlarını araştırıp saptanan fiyatlar üzerinden yaklaşık %20-%25 civarında kesinti yaparak hesaplayabilirsiniz.

1 Beğeni

sistemin çok benzerine şu anda sahibim geçen sene 13 bine almıştım ama bu kasanın günümüzdeki 0 fiyatı 18-19 bin lira. monitör 4000 lira. ekipmanlar da 2500 lira civarı ediyor. 25 bin tl’ye burası 0 olarak rahatça alınır. 20 bin liraya satışa koyabilir diye düşünüyorum. eğer gerekirse 18-19 bin liraya düşülebilir.

1 Beğeni

Unity C# konusunda tecrübeli iseniz veya bir tanıdığınız gerçekten PC game development konusunda proje bazlı, kar ortağı olarak çalışabiliyorsa özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. Veya genel olarak da katkı sağlamak istiyorsanız da yazabilirsiniz.

1 Beğeni

Şöför sadece biraz ezik ve sıyrıkla kurtulmuş, borulardan biri yan koltuğundan geçip dışarıya çıkmış.

4 Beğeni

ats oynarken bile böyle dikkatsiz çıkmıyordur millet yola, ne akla hizmet orada çıkmış acaba? suikast falan olsa anca böyle bir kaza yaşanırdı. geçmiş olsun şoföre.

olayı dashcam lessons isimli kanaldan gördüm, abd trafiğindeki olayları paylaşıyor, o çıkış en çok yapılan hatalardan, bizim jetçiler bile bunların yanında efendi kalıyor.

1 Beğeni

Bu iş nereye gidiyor hoca

3 Beğeni

atari’de silah nasıl çalışıyordan gelinen noktaya bak, o görüntüyü nasıl bulup uyduruyor acaba, bunu gerçek zamanlı işlenmesi için süper pc’ler lazımdır, gün gelir o süper pc’ler günlük kullanıcılara satılır ama bunları anlık işlerken daha çok elektirik ihtiyacı duymuyor diyenler var, ilerde bu ai enerji sorununa neden olur mu?

Selamlar, seneye için bordo bedelli başvurusu yapan var mı aramızda?

Bulgaristan’ın En Tehlikeli Yolları

Arkadaşlar merhabalar, direksiyon seti bakıyorum ama kararsızım. Bu direksiyonu buldum ancak markadan dolayı pek güvenemedim. Daha önce kullanan veya bilen biri var mıdır? Ya da makdimum bu fiyat bandına yakın neler alınabilir?

https://www.desteksegment.com/urun/rampage-force-v995-ps4-pc-xbox-one-xbox-series-s-x-3-pedalli-el-vitesi-gaming-oyun-direksiyonu