Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Best Reshade presets ever :upside_down_face: @Burak34

20 Beğeni

yollara mı çıkıyorsun artık? :smiley:

2 Beğeni

@HasanOfke Artık kariyer planlamamda radikal kararlar veriyorum :slight_smile:

1 Beğeni

son 2 senede şükürler olsun hepimiz radikal kararlar verip kariyer değişikliği yaptık sdfsdfds :smiley:

6 Beğeni
  1. Günde falan yazıcı oldum gelen işler tam benlik işlerdi evrak kürek işleri hazırladığım evraklar bölük komutanına gitmiş bayağı beğenmiş bölükte olay olmuş benim haberim yok sonra teğmenden taktir aldım öyle bitti benim askerlik. Bir anda komutanlarla oturup çay içecek noktaya gelmiştik telefonlarını falan veriyorlardı al takıl diye :joy: Forsluyduk millet eğitim alanına gider ter dökerdi biz kayıt kabulde çay kahve yapardık. El yazınız güzelse evrak işlerinden anlıyorsanız yeriniz başka oluyor. Bir de ANTK 41’e uyum sağlarsanız sizden iyisi yok.
3 Beğeni

hadi bakalım beklemedeyiz, mart olursa şahane olur tadından yenmez :smiley:

Denk düşelim reyis yollarda :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

ekran kartlarında ki RTX ile GTX arasındaki fark nedir. Oyuncu bilgisayarı almak için hangisini almalıyım

Teknoloji farkı var RT, DLSS vs. gibi. Haliyle GTX daha eski RTX daha yeni DLSS gibi çekirdek performansını artıran güncel olaylar varken elbette RTX tercih edilmelidir. GTX serilerinde bu teknolojilerin desteği yok.

2 Beğeni

Rtxden aşağısına kart alınmaz artık unutun

6 Beğeni

Kesinlikle! Fırsatları kovalayın sistem toplayacak, veya toplanmış sistem alacak olan arkadaşlar. PC Hocası kanalını ve o tarz kanalları Youtube üzerinden takip edin. Sinerji veya İtopya tarzı markalarla anlaşıp RTX 4060’lı sistemleri 18-20k arasında satışa çıkartıyorlar. Kaçırmayın derim, ortalama 3 ayda bir bu tarz kampanyalı sistemler topluyor.

1 Beğeni

Bütçe 20-25k arası ise diyecek birseyim yok ama uzun vade için bence 4060 ve 4060 ti alınmamalı, YouTube ta birçok video var bu kartlarla alakalı 3070 in bile gerisinde performanslari çoğu oyunda, kartları kurtaran sadece dlss 3.0 o da destekleyen oyunlarda işte, uzun yıllar beni götürsün diyorsanız 4070 altına düşmeyin derim, fakat bütçe elvermiyorsa ona yapacak birşey yok. Bende 3060 li laptopumu satıp yazın 4070li masaüstüne geçmeyi düşünüyorum bakalım o zamana fiyatlar nasıl olucak

1 Beğeni

cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar

23k bütçem var artırmaya çalışıyorum vatan bilgisayardan almayı düşünüyorum. Alış veriş kredisi sağladığı için.

şu 5 tane hazır sistemlerden birini alacağım itopya baya pahalı geldi bana sinerji gayet uygun olanlar vardı. işin içine kargo veya gidip almak girince bana uzak olduklarından pek ilgimi çekmiyor. 4070 e gelince fiyat 2 katına çıktığı için maalesef alamıyacağım

https://www.vatanbilgisayar.com/oem-hazir-sistemler/?opf=p37912/

Ben sistemimi Sinerji den topladım. Övmek için değil bilgilendirme amaçlı söylüyorum. Kafanda ufacık bir kötü düşünce olmasın. Her zaman mesai saatleri içerisinde sana yardımcı olabilecek ve her ayrıntısına, eline ulaşma sürecine kadar iletişim kurabileceğin bir çok personel mevcut.

1 Beğeni

:call_me_hand:

2 Beğeni

komple tek sistem almak yerine indirim felan kovalayıp parça parça toplamak bazen daha uyguna denk geliyor

Sıfır aldığım aracın üzerinde yaz lastiği gelince yeni lastik almayı planlıyorum. Kış lastiği kullanan arkadaşlar önerilerilerinizi alabilir miyim ? Ya da dört mevsim mi alınmalı ? Her türlü görüşe açığım.

hangi aracı aldın? hayırlı olsun.

edirne’de şu an kar yağmaya başladı. bana bırakılan araçta kar lastiği var ama patinaj yaptırıyo hızlı kalkınca markası da kumho crugen mi ne fransada takmışlar herhalde :smiley: dsfsf diğer egeada dört mevsim ama karda performansı ne olur bilemem zaten torku da yok zavallının.

anlık kar durumu sabaha böyle giderse gg :smiley:

https://twitter.com/HasanOfke/status/1748814538542092544

1 Beğeni

sürekli yaz kış değiştirmek çok uğraştırıyor diye ben mevsimlik kullanıyorum continentalin kışın çok az miktarda kar yağdığında felan bir problem yaşamadım al mevsimlik yaslan arkana keyfine bak derim

1 Beğeni