Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Zaten kimse eğitimle ilgilenmediği için, eğitim sistemi berbat olduğu için şuan ülke olarak buradayız hocam :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

Bu tarz videolara bayılıyorum acayip sarıyor. Bu arada tırın sesi malum oyundaki tırların sesinden daha iyi :smiley:

5 Beğeni
6 Beğeni

@Darthream01 hocam profil fotoğrafında Jedi Ustası Avar Kriss var. :smiley: Koyu Star Wars hayranısın anlaşılan. Eski dönemde geçen çizgi roman karakterini herkes bilmez.

3 Beğeni

High Republic dönemini nedense sevemiyorum ben ya :smiley:

1 Beğeni

Evet, Star Wars’a çok ilgim var. Eski yeni her filmin, çizgi romanın hikayesine bakar öğrenebileceğimi öğrenirim. Filmlerin alternatif sonlarına, farklı yazılan senaryolarına bakarım hep. Güzel bir hobi ve kafa dağıtma aracı benim için. :smile:

3 Beğeni

Film olarak düzgün bir şekilde yapılırsa sevemeyenlerde sever bence. Belki Skywalker hikayesini bile geçer.

3 Beğeni

3 kişi olduk burada. :slight_smile: Çİzgi romanları fiziksel mi okuyorsun? High Republic’i ben de takip ediyorum ama en çok legends evreni seviyorum. Koleksiyonum da o yönde genişliyor.

@BabyYoda valla imparatorluk döneminden bıktık. Yeni çıkan her içerik o dönemde çıkıyor sıkışıp kaldılar. High Republic ilaç gibi geldi.

2 Beğeni

Maalesef, sadece internet üstünden ingilizcemin yettiği kadar. :smile: D&R ve benzeri yerlerde sadece ana hikayede ki kahramanların çizgi romanları var.

İkisini de birbirinden ayıramıyorum ben. İkisi de çok zevkli. :smile:

2 Beğeni

2 Beğeni
2 Beğeni

Ben sadece Dark Horse basım çizgi roman koleksiyonu yapıyorum. :slight_smile:

2 Beğeni

Çizgi roman koleksiyonuna bende başlamak istiyorum ya, Darth Vader’ın serilerini toplayacak gibiyim. Dark Horse basımını nereden temin ediyorsun ? Normal kitapçılarda sanırım hiç görmedim.

2 Beğeni

https://youtube.com/@traktorTV_75 arkadaşlar tarım üzerine vidolar çekiyorum youtube kanalıma abone olabilirsiniz :heart::heart:

2 Beğeni

İkinci el nerede varsa aldım. Türkiye’deki piyasa benim desem yanlış olmaz. :slight_smile: O yüzden sen direkt Canon topla.

2 Beğeni

Güzel yatırım :grin:, teşekkürler öneri için.

2 Beğeni

Şükür kavuşturana.

5 Beğeni

İstek değil ihtiyaçtı :smiley:

Umarım bu son olan ki depremlerde kaybımız olmaz… Herkese çok geçmiş olsun :frowning: Ne diyeceğimi şaşırdım artık

8 Beğeni